Güzel Giyinmek İçin Kumaş Çeşitleri

Kumaş Kumaş Alanlar Kim Kumaş Alır Kumaş Satın Alan Kumaş Parçası Kim Alır,Kumaş kim alıyor kumaş satanlar kumaş satan

Güzel giyinmek için hangi kumaş?

Güzel giyinmek için hangi kumaş? Bu sorunun kesin bir cevabı yok. Elbise türüne, tercihlerine bağlı olarak, en uygun elbise kumaşı tipine sahibiz. İşte referans için kumaş birkaç özellikleri.

Güzel elbise kumaşı, güzel bir elbise oluşturmak için son derece önemli bir role sahiptir. Güzel elbise kumaşı seçmeyi merak ediyorsunuz, elbiseler dikerken uygun bir seçim yapmak için ne tür elbise kumaşı, nasıl kullanılacağını bilmek istiyorsunuz. Size en iyi gibi bir elbiseye sahip olmanıza yardımcı olmak için güzel terzilik kumaşlarının sentezini tanıtmak istiyoruz.

Güzel elbiseler ve kumaşlar kadınlar tarafından tercih edilir.

Şifon Kumaş. Şifon Kumaş Alan.

parça tül kumaş,parça şifon kumaş,parça kaşe kumaş,parça kaşmir kumaş,parça viskon kumaş,parça gömleklik kumaş,kumaş parçası,parça kumaş,parça kumaş satanlar,kumaş parçası satanlar,parça kumaş satışı,parça kumaş satan yerler,jarse parçası satanlar,parça penye kumaş,penye parçası,polar parçası,parça polar kumaş,kadife parçası satanlar,parça kadife kumaş,pullu kumaş,

Şifon kumaş elbiseler yapmak için en çok kullanılan kumaştır. Özellikleri ile ince, yumuşak, hafif, uçan, serin. Kumaş, yumuşak, ter emen ve kumaşı dökme avantajına sahiptir, bu nedenle ince görünen ve vücuda sıkı olmayan etekler için uygundur.

Elbisenin hala sarktığı kumaşın dökülmesi sayesinde şifon kumaştan yayılmış veya pilili etekler, hala yaz günleri boğucu havaya uygun kullanıcı için bir form oluşturur. Özellikle kadınların kadınsı ve nazik özelliklerini yüceltti.

Birçok şifon kumaş türü vardır: buruşuk şifon, çiçek şifon, düz şifon (desensiz), ekose şifon … özgürce seçmeniz için.

Spandex olarak da bilinen pamuklu kumaş, tüm hava koşulları, tüm insanlar için yüksek esnekliği nedeniyle bugün güzel elbise kumaşlarının en popüler elbise kumaşlarından biridir.

Pamuklu Kumaş Satın Alanlar

Pamuklu kumaş yumuşak, serin, rahat ve dayanıklı , yüksek renk haslığı, yüksek sıcaklıklarda bile yıkanması kolaydır. Bu pamuklu kumaşla, bayanlar güzel ofis elbiseleri dikebilir veya sokakta göz alıcı vücut sarılma elbiseleri de çok uygundur.

Şifon Kumaş, doğal veya yapay ipekten dokunan ince, hafif şeffaf bir kumaştır. Şifon kumaşın özellikleri ince, hafif şeffaf, parlak ama biraz parlak, ılımlı bir çekiciliğe, hafif ama şifondan daha kalın , çok serin olmayan, biraz kaba dokunan bir kumaştır . Bu şifon kumaş, her türlü güzel abiye, gelinlik tasarımı ve dikişi için uygundur …

  • İpek Kumaş. Kumaş Nereye Satılır?

İpek kumaş, doğadan yapılmış, diğer yapay kumaşlardan tamamen farklı olan% 100 ipekden dokunmuştur.

İpek kumaşların özellikleri parlak, serin, ince ve yumuşaktır, iyi bir şekilde iyileşebilir, böylece elbiseler çok güzeldir. Bu kumaş, sıcak ve soğuk havaya uygun, giymek için rahat hissediyor, hava sıcaksa, iyi emicilik elbiseler yardımcı olacaktır, hava soğuksa, kumaş ısıyı tutma yeteneğine sahiptir. iyi.

İpek elbiseler giymek kullanıcının zarafetini ve asaletini artıracaktır İpek kumaşlar elbiseler ve güzel geleneksel uzun elbiseler için çok uygundur.

4. Dantel Kumaş Kumaş Parçası Alanlar.

Dantel kumaş bugün moda parti elbiseler, hotgirl elbiseler, tasarımcı elbiseler için ilk tercihtir … farklı dantel kumaş türleri, çok serin, ağır, sarkık olmamanın ortak özelliklerine sahiptir.

Kumaş Kumaş Alanlar Kim Kumaş Alır Kumaş Satın Alan Kumaş Parçası Kim Alır,Kumaş kim alıyor kumaş satanlar kumaş satan

Dantel kumaş genellikle sonbahara uygun dikiş elbiselerinde kullanılır. Açık örgü dantel kumaş seçerseniz, genellikle etek 2 kat ile dikilir.

Dantel, örgü dantel, çiçek dantel, kalın dantel, ince dantel gibi birçok farklı türe sahiptir … Bu nedenle, vücudu kucaklayan elbiseyi dikmeyi veya güzel prenses elbiseyi yaymayı seçmek için serbest bırakabilirsiniz.

5. Keten. Keten Kumaş Kim Alır?

Keten kumaş, keten ağacının lifinden yapılmış bir kumaştır. Keten üretimi çok çaba gerektirir, ancak bu çok değerli bir kumaştır, serinlik nedeniyle terzilik gibi özel kıyafetler yapmak için tercih edilir. ve sıcak havalarda rahat.

Ketenlerin özellikleri şifon gibi serin, yumuşak, dokunuşa serin, hafif, dayanıklı ve terlidir. Bu yüzden yaz aylarında elbiseler giymek için kumaş satın aldığınızda bu kumaşı seçmelisiniz.

Keten etekler ve elbiseler kızlara daha zarif ve kadınsı güzellik getirecek.

Yukarıdaki paylaşımla, umarım kendi güzel elbiseniz için kumaşı seçmeniz yararlı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*