Fazla Gelen Kumaşları Satın Alanlar Smokin

Fazla gelen kot kumaş alanlar,fazla gelen penye alan,fazla gelmiş saten alan, fazla gelen kadife alan, fazla gelen jarse kumaş alan, fazla gelen ham kumaşları alanlar,fazla gelen kot kumaşları alanlar,

Parti kumaş alanlar. Son zamanlarda çok yoğun bir şekilde montla uğraşan bu sefer dikkatimizi küçük kardeşi smokinine çevireceğiz.

Kuyruk ceketine benzer şekilde, buradaki arka plan daha pratik bir yapıya sahiptir. 1860 civarında, geleneksel şal yakalı zarif bir takım elbise yaptı. Her şeyden önce, bir şey olmalı: bir monttan daha rahat. Yeni giysinin, her yerde baskın olan beyaz kravatlı elbiseden daha az resmi görünmemesi herkesi şaşırttı.

FAZLA GELEN KOT KUMAŞI ALANLAR

Sezon kumaşları Sezon Kumaş Çeşitleri Yeni sezon kumaşları Yazlık sezon kumaşları Kışlık Sezon kumaşları ilkbahar sezonu kumaşları hangisi? Sezonun Kumaşları nelerdir? Gömleklik sezon kumaş çeşitleri nedir? Bu sezon hangi kumaşlar moda? Yeni sezon kumaş modası.

Kuyrukların bir zamanlar gerekli olduğu birçok durumda, şimdi bunun yerine smokin giyiliyor. Ne yazık ki bazen sabahları düğünlerde de oluyor. Ancak burada üslupsal bir saçmalık var, çünkü smokin gece kıyafetidir ve öyle kalır ve akşam olmadan önce giyilmemelidir. Smokinin rengi geleneksel olarak siyah veya gece mavisidir. Aksi takdirde aynı kesim beyaz veya ekru yemek ceketi biraz daha az resmi görünüyor. Beyaz akşam yemeği ceketleri Amerika’daki tipik siyah kravatlı etkinliklerde sıklıkla görülürken, Avrupa’da genellikle sadece dışarıda giyilirler. Örneğin bir gemide, bu kural esnektir, böylece Kaptan’ın Yemeğinde de iyi parçayı gerçekleştirebilirsiniz.

FAZLA GELEN PENYE KUMAŞ ALANLAR

Klasik smokin ceket, çentikli klapalar yerine şal yakalıdır. Bununla birlikte, birçok modern varyant bunun yerine kare zarflara sahiptir. Ancak bu yakaların ortak özelliği, parlak saten veya ipekten yapılmış olmaları ve mat siyah takım elbise kumaşından çok parlak bir şekilde öne çıkmalarıdır. Ceketin genellikle iki yan yarığı vardır.

Burada da ipek galonlar pantolonları süslüyor, ancak sadece bir şeritle, iki cekette olduğu gibi değil. Manşetsiz pantolonlar genellikle ya lastiklidir ya da askılı giyilir. Sadece çok yeni modellerde bazen kemer halkaları da bulunur.

FAZLA GELMİŞ DENİM KUMAŞ SATIN ALANLAR.

Sezon sonu kot alan,sezondan kalan kumaşları alanlar,sezon sonu iplik alan,sezondan kalan kumaş kimler alır,sezon sonu parti kumaş alanlar,sezon sonu polar kumaş alan,sezon sonu ham kumaş alan,sezon sonu viskon alan,

Eşleşen gömlekle ilgili görüşler farklıdır. Kanat yakasının ateşli savunucuları, kıvrık yakayı talep eden ve şenlikli kanat yakasının kuyruk ceketi için ayrılması gerektiğine inanan eşit derecede sıcak kanlı saflara karşı çıkıyor. Burada bir pozisyon almak istemeden: Klasik varyant bir zamanlar kıvrık yakaydı, kanat yakası daha moda. Piyasada bulunan gömleklerin iyi bir yarısında bir tane var.

Her durumda, manşete uygun kol düğmelerine sahip bir çift manşet seçmelisiniz. Gömleğin önü pilili veya pike olabilir, ancak bu çabucak biraz eski moda görünüyor. Gizli düğme patı, ne yazık ki artık nadir bulunan, çıtçıtlarla kapatılmış düğmesiz bir gömlek tercih etmediğiniz sürece önemlidir. Renk beyazdır. İstisna olarak, hafif bir krem ​​veya ekru da uygundur.

FAZLA GELMİŞ KUMAŞ NEREYE SATILIR?

Smokinle birlikte siyah bir papyon da gider . Kendiniz bağladığınızda zarif görünüyor, ancak bir kuyruk ceketinin aksine, burada hazır bir papyon sorun değil. Son yıllarda, “siyah kravat” kıyafet kodunun kelimenin tam anlamıyla alındığı da giderek daha fazla görülmüştür. Ödül törenlerinde veya diğer şenliklerde, smokinli dar siyah kravatı giderek daha fazla görüyorsunuz. İster papyon ister kravat olsun: çanta beyaz bir mendille (veya gömlek rengi olarak seçtiyseniz ekru) süslenir. Kuyrukların aksine smokin ile kol saati takabilirsiniz. Siyah deri kayışlı altın veya gümüş sade bir model seçin.

Bir smokin için uygun ayakkabı bir oxford’dur. Kapalı bağcıklı rugan bir ayakkabı da çok şık.

FAZLA GELMİŞ İNTERLOK ALANLAR.

ham gömlek kumaşı,parti gömlek kumaş,stok gömlek kumaş,saten gömlek kumaşı,poplin gömlek kumaşı,fazla gelmiş kumaşı alanlar,

Ayrıca artık bir tür kanat var: kuşak. Hayır, kullanıcısında herhangi bir karın ağrısına neden olmamalıdır ileri gelenlerinin olağan karın kuşağından türetilmiştir. Kuşak, karın çevresine takılan ve pantolonun altını örten pileli ipek bir banttır. Kıvrımların pratik bir amacı vardır: gece kıyafetlerinin başlangıçta cepleri olmadığı için, örneğin opera biletlerinizi içlerinde saklayabilirsiniz. Bu nedenle kuşak her zaman kıvrımları yukarı gelecek şekilde giyilir.

FAZLA GELMİŞ SATEN KUMAŞ ALANLAR

Parti kumaş alan kuşak yerine yelek de mümkündür. Bu durumda siyah olmalı ve kendi yakasına sahip olmalıdır. Kruvaze bir smokin ile seçim yapmakta zorlanmazsınız: ceket asla açılmayacağı için her iki parça da tereddüt etmeden çıkarılabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!