Bir Ton İnterlok Kumaş

1 ton interlok kumaş,2 ton interlok kumaş,1 metre interlok kumaş,bir elbiseye kaç kilo interlok kumaş gerekir,parça interlok kumaş 1 ton parça interlok kumaş, 10 ton ham interlok kumaş,

1 kilo interlok kumaş alanlar. İnterlok örgü kumaşlar, geleneksel örgü kumaşlarınızdan farklıdır.

Giysilerdeki streç, vücut konforunu, uyumu ve nefes alabilirliği artırır. Kumaş alan. Örgülerin dokuma malzemelere göre daha fazla esnekliğe sahip olduğu bildirilmektedir 1990’ların sonunda hem kişisel hem de profesyonel alanlarda gündelik gündelik kıyafetlerin tanıtılmasıyla ivme kazandılar örgülerin “dokuma kumaşlardan yapılanlara göre daha rahat, vücuda oturan ve kolay hareket eden giysilere” izin verdiğini ileri sürmüştür. Dokuma kumaşlar, küçük yüzdelerde elastan ekleyerek örme kumaşlarla rekabet etti. Günümüzde örgülere spandeks de eklenmektedir. Spandeksin esnemeyi arttırmadaki rolü iyi bir şekilde belgelenmiş olsa da, esnemenin artmayacağı yüzde kaçının optimum olduğu açık değildir.

Bir metre interlok,bir metre kot kumaş,bir metre kadife kumaş,bir metre saten kumaş,10 metre gömleklik kumaş, 100 metre kamuflaj kumaş,1 ton interlok kumaş,2 ton interlok kumaş,1 metre interlok kumaş,bir elbiseye kaç kilo interlok kumaş gerekir,parça interlok kumaş 1 ton parça interlok kumaş, 10 ton ham interlok kumaş,

Örme kumaşlar, ipliklerin iç içe geçmesiyle oluşturulur. Atkılı örgüler, uzunlamasına (sıralar arasında) yöne göre enlemesine (sıralar arasında) daha fazla esnemeye sahiptir. Bununla birlikte, önceki çalışmaların çoğu, yapısal özelliklerin örme kumaşların esneme ve toparlanma üzerindeki etkisini tartışmamıştır. Genel olarak, esneyen kumaşların da iyi bir şekilde toparlanması gerekir. Bununla birlikte, önceki çalışmaların hiçbiri jarse ve interlok örgüler için bunu rapor etmemiştir.

1 KİLO İNTERLOK KUMAŞ

Bu kumaşı normal streç örgü kumaşlardan, kumaşın ön ve arka kısmındaki ‘V’ şeklindeki sıralar veya nervürlerden ayırabilir ve ön ve arkanın aynı görünmesini sağlayabilirsiniz. Esasen, iki taraf bir makinede aynı anda örülür ve diğer örme kumaşlardan daha kalın olacak şekilde birbirine kenetlenir. Interlock ayrıca en sıkı örgüye sahiptir ve ona en pürüzsüz yüzeyi ve en güzel tutuşu sağlar.

İNTERLOK KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

Bu tür kumaşlar hem çalışması kolay hem de giymesi rahattır. Son derece yumuşak, sağlam ve emici olması onu aktif giyim için ideal hale getirir. Kilitler sadece büyük miktarda esnemekle kalmaz, aynı zamanda kumaş iyi bir toparlanma özelliğine sahiptir. Bu, interlok örgü kumaşın esnetildikten sonra orijinal şekline geri döneceği anlamına gelir. Bu sağlam kilitli örgü, koşuları önler ve kenarlarda çözülmez veya kıvrılmaz. Genel olarak, bu nitelikler onu ideal bir tozluk, elbise, spor giyim kumaşı yapar!

Üstün aşınma direnci ve opak bir esneme ile stokta bulunan nem emici interlokumuza bir göz atın, bu onu herhangi bir aktif giyim giysisi için mükemmel kılar!

1 METRE İNTERLOK KUMAŞ

İnterlok kumaş esnek mı,İnterlok nedir,İnterlok kumaş kalın mi,İnterlok kumaştan ne Dikilir,İnterlok penye Nedir,301 interlok kumaş,Polyester interlok kumaş,100 pamuklu interlok Kumaş

Tekstil kumaşları, dokunmamış kumaşlar ve keçeler yapmak için doğrudan elyaf ağlarından birleştirme, kaynaştırma veya kenetleme yoluyla üretilebilir, ancak fiziksel özellikleri potansiyel son kullanımlarını kısıtlama eğilimindedir. İpliğin kumaşa mekanik olarak manipüle edilmesi, çok çeşitli son kullanımlar için tekstil kumaşları üretmenin en çok yönlü yöntemidir.

İpliği tekstil kumaşlarına mekanik olarak manipüle etmenin üç temel yöntemi vardır: İç içe geçme, iç içe geçme ve iç içe geçme. Her üç yöntem de, ilkel çerçeveler üzerindeki uygulamaları yoluyla elle manipüle edilen tekniklerden, otomatik makinelerde karmaşık üretim operasyonlarına dönüşmüştür.

Örme, en yaygın iç içe geçme yöntemidir ve tekstil ürünleri imal etme yöntemi olarak dokumadan sonra ikinci sıradadır. Dünyada yılda 7 milyon tondan fazla örme ürünün üretildiği tahmin edilmektedir. Örmenin şekillendirilmiş ve forma uyan eşyalar üretmek için benzersiz yeteneği yüzyıllardır kullanılmış olmasına rağmen, modern teknoloji şekillendirilmiş ve şekillendirilmemiş kumaş formundaki örme yapıların geniş bir giyim eşyası, ev ve endüstriyel son kullanım yelpazesine yayılmasını sağlamıştır.

2 TON İNTERLOK KUMAŞ

Bej şifon kumaş,bej saten kumaş,bej gabardin,bej sandy kumaş,bej interlok,bej viskon,bej kot kumaş,bej poplin,bej mikro kumaş,bej ribana, bej Oxford,bej krep kumaş,bej üç iplik kumaş,bej iki iplik kumaş,bej renk kumaşlar,bej renginde kumaş,bej polar kumaş,bej kaşe kumaş,bej jarse kumaş,bej alpaka kumaş,

Örme yapılar, birbiri ardına sıralı birbirine geçmiş ilmeklerden aşamalı olarak inşa edilir. Yeni beslenen iplik, her iğne kancasında yeni bir ilmeğe dönüştürülür. İğne daha sonra yeni ilmek kafasını önce önceki örgü döngüsünden tuttuğu eski (kumaş) ilmek içinden çeker. İğneler aynı zamanda eski ilmekleri serbest bırakır (atma veya devirme), böylece başları hala iğnelerin kancalarında tutulan yeni ilmeklerin ayaklarından başları tarafından asılı kalırlar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!