170 Tel Polyester Astar Satı Yerleri

190 tel polyester astar satış yerleri astarlık kumaş satış yerleri

Polyester astar kumaş

190 Tel polyester astar satın alanlar. İlkbahar, sonbahar ve kış mevsimlerinde giyimin önemli bir unsuru astardır. 170 Tel polyester astar satın alanlar. Ürünü daha dayanıklı hale getirir aşağı veya diğer malzemelerle yalıtmayı mümkün kılar, giysilerin şekillerini korumalarını ve gerilmemesini sağlar.

Polyester astar kumaşının özellikleri

Etek, pantolon, ceket, ceket, palto iç dekorasyonu için kumaş, ağır yüklere dayanabilecek güçlü bir elastik olmayan malzemeden yapılmalıdır. Polyester, yüksek mukavemetli ve oldukça düşük bir fiyata sahip evrensel bir kumaştır, bu da onu hafif sanayide astar üretimi için kullanılan en popüler malzeme yapar.

Karışık elyaf, doğal hammaddelerin ve sentetiklerin avantajlarını tek bir tuvalde birleştirmenizi sağlayan en başarılı seçenektir. Sonuç olarak, astar mukavemete, hijyene, tahrip edilemezliğe, pürüzsüzlüğe sahiptir. Böyle bir kombinasyona bir örnek: poliviskoz, ara (polisaten).

Astar kumaşlarının çeşitleri hakkında kısaca: özellikleri, avantajları, amacı

Astar için en popüler dikiş kumaşlarının bir listesi var. Bazıları ucuzluğu çekerken, diğerleri – lüks tasarım, yüksek sınıf giysi ürünlerini vurgular.

Polyester

Çok güçlü polyester filamentler, astarın dayanıklılığını sağlar. Kumaş, zar zor fark edilen bir parlaklık ile dokunuşa nispeten pürüzsüzdür.

bursa lacivert astar kumaş merter lacivert astar firması lacivert astar fabrikaları toptan

Polyesterin avantajları:

  1. dayanıklılık;
  2. hafiflik ve pürüzsüzlük
  3. çabuk kurur, dökülmez.
  4. zayıf buruşma
  5. düşük fiyat

Dezavantajlarından – havayı zayıf bir şekilde geçirir ve nemi emer. Bu nedenle, hafif şeylerde yoğun malzeme kullanmamaya çalışırlar. Ancak dış giyim, perdeler, masa örtüleri, peçeteler, diğer tekstiller için uygundur.

Daha hafif polyester çeşitlerinden biri tafta veya “polyester ipek” tir, çünkü bu astar kumaşı bazen profesyonel çevrelerde adlandırılır. Keten dokuma ve geniş bir yoğunluk seçimi nedeniyle, evrensel olarak kabul edilir. Elbiselerin, eteklerin, pantolonların, ucuz günlük takım elbiselerin astarlarının dikilmesinde kullanılır.

Saten

Öncekilerden daha yüksek bir sınıfın dayanıklı astar kumaşı. Ön yüzeyde esas olarak ördek iplikleri göründüğünde, liflerin güçlü bükülmesi ve özel dokuma nedeniyle parlak bir yüzeye sahiptir. Kompozisyon pamuk, polyester içerebilir.

Satenin Faydaları:

  1. buruşmaya karşı direnç;
  2. mukavemet;
  3. uzun ömürlülük;
  4. hava geçirgenliği.
70 denye kumaş Zeytinburnu toptan,50 denye kumaş Zeytinburnu toptan,70 denye jarse astar Zeytinburnu toptan, 50 denye jarse astar Zeytinburnu toptan, Zeytinburnu toptan denye kumaş, Zeytinburnu toptan 70 denye kumaş, Zeytinburnu toptan 50 denye kumaş, Zeytinburnu toptan 70 denye jarse astar, Zeytinburnu toptan 50 denye jarse astar,

Astar montları, deri ceketler, kürk mantolar, elbiseler, ceketler için kullanılır.

Atlas

Pahalı ürünler için bir astara ihtiyacınız varsa, daha iyi bir atlas bulamazsınız. Karakteristik parlaklık özel bir örgü verir. Satenin aksine, daha yumuşak, daha pürüzsüzdür ve daha az nefes oluşturur. Kumaş çabuk ısınır, dokunuşu hoştur, mükemmel bir uyum sağlar. Kompozisyon karıştırılabilir veya tamamen sentetik olabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!