Bebek Kıyafetleri İçin en İyi Kumaş Hangisidir?

bebek kumaşı,bebek kumaşları,bebek kumaş pazan,bebek için flanel kumaş,bebek için organik kumaş

Bebek kıyafetleri için en iyi kumaş hangisidir?

Bugün çocuk ürünleri piyasasında, çeşitli malzemelerden yapılmış çok çeşitli şeyler var. Ebeveynlerin sık sık bir sorusu vardır: “Bebek için ne tür bir kumaş dikilmeli, böylece sıcak ve rahat olsun, alerjiye neden olmaz ve güvenlidir.” Sizi, çocuk eşyalarının üretiminde en yaygın kumaş türlerinin tanımını öğrenmeye davet ediyoruz. Tarz, mevsim ve malzeme imkanlarına göre kumaş seçimi sizindir.

Düz dokuma yöntemiyle yapılan hafif pamuklu kumaş. Desen ve renk çeşitliliğinin yanı sıra bitirme yöntemleri nedeniyle yaygın olarak kullanılmaktadır. Stok Kumaş Alan özellikle bebek ve kreş grupları olmak üzere çocuk ürünlerinin dikilmesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Doğal bir malzeme olduğu için nefes alabilir ve cildin nefes almasını sağlar.

En yaygın basma türü, basılı bir desendir.

Beyaz toprak basma – çizim beyaz bir arka plan üzerine doldurulmuş.

FLANEL kumaş alan tek veya çift taraflı yapağıya sahip yumuşak, hafif pamuklu veya yünlü bir kumaştır. Doğal bir malzeme olduğu için nefes alabilir ve cildin nefes almasını sağlar.

Pamuklu pazen veya kış pamuğu, sıcak kadın ve çocuk elbiselerini, sabahlıklarını ve iç çamaşırlarını dikmek için kullanılır.

Beyaz dünya pazen – beyaz bir arka plan üzerine doldurulmuş çizim.

POPLIN kumaş alan ince bir çözgü ile daha kalın bir atkı birleştirilerek oluşturulmuş enine nervürlü düz dokuma bir kumaştır. Pamuk veya kimyasal liflerden, daha az sıklıkla doğal ipekten üretilir.

Pazen kumaş,parti pazen kumaş,stok pazen kumaş,spot pazen kumaş,parça pazen kumaş,ucuz pazen kumaş,pazen kumaş satanlar,pazen satan,online pazen kumaş,online pazen,parti pazen alan,stok pazen alanlar,spot pazen kumaş alanlar,pazen kumaş nerede satılır, pazen kumaş çeşitleri,divitin pazen kumaş,elbiselik pazen kumaş,toptan pazen kumaş fiyatları,pazen kumaş nedir,pazen kumaş kıyafetleri,pazen kumaş elbise
Pazen Kumaş Alımı Satımı

KADİFE (İngiliz kadifesinden – kadife kumaş alan), nispeten ince iplikten üretilen pamuk tüylü (atkı) yoğun tüylü kumaş. En iyi kadife türü, ön tarafında taban boyunca tüylü çıkıntılara sahip olan kadife kumaştır. Genellikle kadife düz renkte üretilir veya hücre, şerit vb. Şeklinde bir desenle basılır. Kadife kumaştan takım elbise, kışlık elbise, ceket vb. Dikilir; bazen kadife yünlü kumaşın yerini alır.

Ancak kadife ürünler özel bakım gerektirir. Öncelikle, saf pamuktan yapılan giysilerin yıkandıktan sonra çok çekebileceği akılda tutulmalıdır. İkinci olarak kadife kumaştan yapılan pantolon, etek, ceket, elbiseler sıvı deterjanlarla ılık (30-35 ° C) suda yıkanmalıdır. Bu ürünler güçlü bir şekilde ovalanamaz, bükülemez.

INTERLOCK her iki tarafı da düz, elastik yapıya sahip örme kumaştır.

Deformasyona karşı çok dayanıklı olan bu malzeme gerildikten sonra eski şeklini alır, çözünmez. Kilit neredeyse hiç gerilmez veya açılır, bu da uzun bir hizmet ömrü sağlar.

Stok kumaş alan. Kilit dokunuşu çok yumuşak, sıcak ve rahat. Doğal bir malzeme olduğu için nefes alabilir ve cildin nefes almasını sağlar. Ek olarak, bu sadece rahat değil, aynı zamanda çocuklar için çok etkili ve zarif şeyler yapılan malzemedir. Kilitli bebek giysileri bebeğin cildine son derece naziktir, sıcak tutar ve rahatlık ve rahatlık sağlar. Kilitli ürünler zararsızdır ve hassas cilde sahip bebekler için uygundur.

Yıkandıktan sonra neredeyse hiç çekme olmaz.

RIBANA ince çizgili yüzey yapısına sahip elastik pamuklu örme kumaştır.

Parti kumaş alanlar. Bu malzeme şeklini iyi koruyor. Ribana alan genişlikte mükemmel bir şekilde uzanır ve şekle uyar, çok yumuşaktır ve çocuk giyiminde en popüler kumaşlardan biridir. Doğal bir malzeme olduğu için nefes alabilir ve cildin nefes almasını sağlar. Ribana örme dış giyim (örneğin balıkçı yaka) dikmek için kullanılır.

YÜN doğal elyaf. Yün elyafın dış yüzeyi su geçirimine dayanıklı olup, iç yüzeyi emici özelliğe sahiptir ve kendi ağırlığı ile% 33’e kadar nem emen yünlü ürün, dokunulduğunda ıslaklık hissetmez. Yün, ortamdaki nemi emer ve buna göre ısı üretir. Yün son derece elastiktir ve anneler için çok önemli olan lifin pullu yapısı nedeniyle uzun süre temiz kalır. Yün, keçeli ürünler, örme ve dokuma için iplik yapmak için kullanılan bir hammaddedir. İlkbahar ve sonbaharda kesilen yünler yıkanır, kurutulur, ayrılır, çizilir ve iplik haline getirilir. Yün ipliklerdeki farklılıklar esas olarak yün çeşitlerindeki farklılıklardan kaynaklanmaktadır.

Koyun yünü ağırlıklı olarak çocuk saya yapımında kullanılmaktadır. Mikrop içermez. Yüksek kaliteli yün cildi tahriş etmez ve alerjiye neden olmaz – medeniyetimizin bir hastalığı. Ayrıca doğal yün, terden salınan toksinleri organik moleküllere bağlayarak nötralize edebilir.

bebek kumaşı,bebek kumaşları,bebek kumaş pazan,bebek için flanel kumaş,bebek için organik kumaş

WELSOFT kumaş alan en hassas çamaşırlar için yumuşak tüylü bir kumaştır. Üretimi için, çok güçlü, uzun tüylü, ancak aynı zamanda çok hafif bir parti kumaş alan yapmayı mümkün kılan ince bir polyester iplik kullanılır.

Velsoft, bebekler için sıcak, hafif ve aynı zamanda çok şık giysiler yapmak için kullanılır – şapkalar, tulumlar, sabahlıklar, vb.

POLYESTER polietilen tereftalat eriyiklerinden yapılan polyester elyafların ve malzemelerin genel adıdır. Stok Kumaş oldukça dayanıklı ve dayanıklıdır. Şeklini iyi korur, kırışmaz ve ışığa dayanıklıdır.

Polyester kumaş alanlar bitmiş ürünlere güç katmak ve anti-statik bir etki sağlamak için genellikle diğer elyaf türleriyle birlikte kullanılır. Polyester, ısıtıldığında şeklini iyi sabitleyebildiğinden, polyester ürünlere bakarken, kumaş 40 derecenin üzerinde (örneğin çamaşır makinesinde) aşırı ısındığında, üzerinde kurtulması o kadar kolay olmayan kıvrımlar oluşabileceği akılda tutulmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın