Banyo Modelleri Banyo Fayans Modelleri Banyo Modası

2021 banyo modelleri,Banyo Modelleri,Fayanssız banyo modelleri,VitrA banyo modelleri,2020 banyo modelleri,Döşenmiş banyo modelleri,Modern banyo modelleri,Küçük banyo Fikirleri,Modern banyo Modelleri 2019,2 metrekare banyo Modelleri,Küçük banyo modelleri 2019,Resimli banyo modelleri

Banyo Tadilatları İçin İpuçları Modern banyo Modelleri 2021,Ultra Lüks banyolar,Resimli banyo fayans modelleri,Döşenmiş banyo fayans modelleri,Banyo fayans modelleri 2022,Küçük banyoda fayans seçimi,

Kumaş alan. Çok küçük bir banyonuz varsa, her şeyi mevcut alana sığdırmaya çalışmak, muazzam bir bulmaca çözmek gibidir. Küçük Banyo Tadilatları zor bir iştir. Basit banyo tasarımlarında bile hem yaratıcılık hem de yönetim gerektirir.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ

Zorluklar arasında: tuvalet ve lavabonun yapılandırılması, duş için yeterli boşluk bırakılması ve kesinlikle havlu ve diş macununun nereye koyulacağı. Zorluklara rağmen, çoğu durumda, çok küçük olsa bile, çaresizce ihtiyaç duyulduğunda fazladan bir banyoyu sıkıştırmak yine de daha iyidir. Bu rotada gitmeyi planlıyorsanız, aşağıda Küçük Banyo Tadilatları için ipuçları verilmiştir:

• Bir köşe lavabosu takın:

Bazen bir ayaklı lavabo bile banyodaki mevcut tek trafik yolunu bozabilir. Böyle bir durumda, tuvaletin karşısına bir köşe lavabo koymak, duşun karşısındaki bir lavaboya göre daha iyi bir seçenektir. Genellikle, duş kapısının açılması ve kapanması garip bir dolaşma durumuna neden olur.

• Bir duş perdesi kullanın:

İleri geri hareket eden bir duş perdesi, içeri ve dışarı hareket eden bir cam kapı üzerinde yerden tasarruf sağlar. Duş-küvet kombinasyonları, ’60 inç ‘uzunluğunda birkaç küvetin girdiği küçük alanlar için banyo tasarımları için harikadır.

Küçük Banyo Tadilatları

• Lavaboyu kaldırın: Banyonun sadece görsel olarak daha büyük görünmesine yardımcı olmanın yanı sıra, bir makyaj masası monte etmek Küçük Banyo Tadilatlarının önemli bir yönüdür. Zeminin üstüne kurulum yaparken bir makyaj masası, küçük eşyalar için biraz yer açar.

• Makyajın etrafını çevirin:

Dar alanlar keskin köşelerde kalça tehlikeleri oluşturabilir. Bir makyajın köşeleri araya girerse, yuvarlak bir stil seçin. Yuvarlak bir makyaj, kare bir alanda iyi sonuç verebilir. Artık çürük kalçalar yok!

• Tezgahı tuvaletin üzerine uzatın:

 Bu banjo tarzı düzenleme, taş veya tahta döşeme ile yapılabilir. Genişletilmiş sayaç, birkaç temel öğe için yeterli alan yaratır. Tuvalet yerleşimi etkilenmez ve görünüm minimalist ve temizdir.

• Küçük Banyo Tadilatları için büyük ölçekli bir desen kullanın: Bu geniş şerit gibi büyük ölçekli bir desen, gözü uzun uzayan alanı görmesi için kandırabilir. Kare görüntüler aynı kalabilir, ancak banyonuz daha büyük hissedecektir.

• Duş kapısını atlayın: Kumaş alan. Banyonuz yaklaşık ‘5 fit’ genişliğindeyse, bu sadece bir tuvalette ve ’30’a 60 inç’ bir küvette sıkmak için yeterli alan demektir. Yukarıdakiler gibi sıkı koşullarda, cam duş kapısı yerine cam bir panel kullanmayı düşünün. Duşta maksimum su miktarını tutacak ve gerekli dirsek odasını boşaltacaktır.

2021 banyo modelleri,Banyo Modelleri,Fayanssız banyo modelleri,VitrA banyo modelleri,2020 banyo modelleri,Döşenmiş banyo modelleri,Modern banyo modelleri,Küçük banyo Fikirleri,Modern banyo Modelleri 2019,2 metrekare banyo Modelleri,Küçük banyo modelleri 2019,Resimli banyo modelleri

• Aynayı genişletin: En dar alanlarda, sadece makyaj masası yerine bir aynayı duvara doğru uzatmak, iki kişinin aynı anda kullanmasını sağlayacaktır. Küçük Banyo Tadilatları yaparken bu iyi bir seçenektir. Bu kadar ideal olmayan alan koşullarında, her inç büyük ölçüde fayda sağlar.

• Havlu çubuğunu bir kapıya monte edin:

Minimum yer olduğunda, duş kapısına bir havlu çubuğunun monte edilmesi havluları elinizin altında tutar. Havluların büyük kısmını yakındaki bir keten dolabında saklaman gerekebilir, ancak o havlunun el altında ve kurumaya yakın olması gerçekten önemli.

• Küçük Banyo Tadilatları sırasında bir tekneli lavabo takın:

 Bir oluklu lavabonun dar, temiz tasarımı çekici bir alan çözümüdür. Kumaş alan. Tekneli lavabolar düşük bir profile sahiptir. Duvara monte edildiğinde, hem zemin alanınızı hem de depolama veya yürüme alanı için boşaltırlar.

• Tek raflı bir makyaj masası seçin: Kaide tasarımı daha akıllı ve daha üretken hale geldi. Tek raflı bir kaide stili bile havlu veya tuvalet kağıdı için bir kap tutabilir.

• Duvara monte bir musluk kullanın: Duvara bir musluğu monte etmek, size daha dar bir lavabo veya makyaj masası için yer sağlar ve bu da tüm banyoda kare görüntüleri serbest bırakır. Geleneksel bir tasarımda duvara monte bir musluğu denemekten korkmayın. Küçük Banyo Tadilatlarında harika çalışıyor!

Banyonuzu yeniden şekillendirdiğinizi söyleyelim. Ve devasa, geniş bir banyonun hayalini kuruyorsunuz, ancak gerçekleşemeyen alan kıtlığı nedeniyle. Ne yapalım? Bazen, sahip olduğunuz alanla çalışmanız gerekir. Neyse ki, küçük banyonuz için yerden tasarruf etmenize ve banyonuzu güzel ve çekici göstermenize yardımcı olacak bazı harika fikirlerimiz var.

Aşağıda Küçük Banyo Tadilatları için bazı fikirler verilmiştir:

• Aynalı dolaplar:

Aynalı ecza dolapları tamamen yeni bir konsept değildir. Aynalı bir dolap, makyaj masanızın uzunluğunu uzatır ve banyoyu görsel olarak genişletmenize yardımcı olur.

• Aynalı duvarlar: Bunlar biraz tuhaf görünüyor ama banyoyu çok daha geniş yapıyor!

• Asma tuvalet:

Duvara asılan bir tuvalet ile tank kısmı, küçük bir banyo alanında birkaç değerli inç tasarruf sağlayabilecek duvara gömülüdür.

• Çerçevesiz cam kapı:

Bu, Küçük Banyo Tadilatları durumunda iyi bir fikirdir. Kumaş alan. Bir bordür ve tipik bir duş kapısı yerine, çerçevesiz bir cam kapı ve bordürsüz bir duş kapısı denemelisiniz. Duşun etrafında duvar olmaması banyo alanından biraz tasarruf sağlayacaktır, ancak büyük kazanç görsel olacaktır – duş kaybolacak ve küçük banyonuz çok daha büyük görünecektir!

Eğer 1,5 metreden daha az açıklığınız varsa ancak yine de bir küvete sahip olmak istiyorsanız umutsuzluğa kapılmayın. Pek çok üretici, 60 inçten küçük boyutlarda küvetler yapmaktadır. Ayrıca, bir cam panel duştan gelen spreyi engelleyebilir ve duş perdesi ve çubuğuna kıyasla daha az görsel alan kaplayabilir.

Küçük Banyo Tadilatlarını Gerçekleştirirken Rafların Takılması:

Ve son olarak, işte akıllı küçük bir banyo çözümü. Tuvaletin yanında bir köşeye yerleştirilen raflar, size küçük bir alanda bol miktarda saklama alanı sağlar.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ İÇİN BURADAN GÖZ ATINIZ. www.kumas.org

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!