1A Kumaş Satın Alan Yerler 1a Şifon Kumaş 1a Viskon Kumaş

Spot kot kumaş satın alanlar,spot polar kumaş satın alanlar,spot şifon kumaş satın alanlar,spot viskon kumaş satın alanlar,spot gabardin kumaş satın alanlar,spot interlok kumaş satın alanlar,spot jarse

Parti kumaş satın alan yerler. 1a krep kumaş alan yerler,1 a keten kumaş alanlar,1a kadife kumaş alanlar,1a penye kumaş alan firmalar,1a saten kumaş alan kişiler,1a ribana kumaş alanlar,1a parça kumaş satın alan firmalar. Bazı ürünlerin desenlerine “Kuru bez kullanmayınız” önerisi eşlik edebilir. Bu konsepte zaten aşina olan iğne kadınları, onu farklı şekillerde temsil ediyor. Spot kumaş alan firmalar. Birinin anlayışına göre uzamayan bir kumaştır, bir başkasına göre plastik değildir, işlenmesi zor ve üzerinde çalışılması zordur. Öyleyse, bu gerçekten ne anlama geliyor ve bu tavsiyeye uyulması neyi kurtaracak?

TOPTAN KUMAŞ ALAN YERLER.

ikinci kalite kumaş satın alanlar ikinci kalite kot kumaş alanlar ikinci kalite penye satın alan firmalar ikinci kalite saten kumaş alan yerler
ikinci kalite kumaş satın alanlar ikinci kalite kot kumaş alanlar ikinci kalite penye satın alan firmalar ikinci kalite saten kumaş alan yerler

       Yumuşak dokunuşlu yünden yapılmış dolgun bir ceket hayal edin. Kumaş oldukça esnektir ve işlemesi kolaydır – ütüleme, şekillendirme, drapeleme veya örneğin, manşonun etrafındaki kesimi ütüleme. Böyle bir kumaştan yapılmış bir ceket rahattır, şeklini sağlam tutmaz ve hareketi kısıtlamaz.

İKİNCİ KALİTE PENYE KUMAŞ ALANLAR

        Şimdi başka bir ceket hayal edin. Ayrıca yünden yapılmıştır, ancak bu durumda kumaş farklıdır – yumuşak ve plastik değil, “kumlu” bir yapı gibi dokunulduğunda “kuru”. Böyle bir kumaş daha az esnektir, pratik olarak uzayamaz. Direnç ve elastikiyet hisseder ve bu özelliklerden dolayı yaş ısıl işleme kolayca uyum sağlayamaz.

Kuru kumaştan küçük hacimli modeller dikerken, ürünün beden olarak küçük hissedileceğini hesaba katmak gerekir. Bu tür kumaşların kullanımı sertlik hissine neden olduğu gibi sırtta da baskı oluşturduğundan kol evlerinde ve kollarda dar olan kısımlardan rahatsızlık yaratır. Örneğin hacimli bir süveter artık kuru kumaştan yapılmış bir ceketin altına sığmayacaktır. Böyle bir ceketin altına kolları sıkıştırmak da zor olacak, sıkışık ve rahatsız edici olacaktır. Ek olarak, giyildiğinde, kuru kumaş çoğunlukla dikişlerde ayrılmaya eğilimlidir, bu, belirli bir model için bir kumaş seçerken de dikkate alınmalıdır.

. Parça gabardin kumaş satın alan yerler,ham gabardin satın alanlar,toptan gabardin kimler alıyor,likralı gabardin satın alan firmalar,şardonlu gabardin nereye satılır,ucuz gabardin kumaş.

1A KOT KUMAŞ ALAN FİRMALAR

      En çok da kumaşın kuruluğundan kaynaklanan rahatsızlık düşük hacimli pantolonlarda kendini gösteriyor. İçlerinde hareket etmek zordur, kalçalarda sıkı ve dizlerde sıkıdır. Aynı pantolonlar daha yumuşak bir kumaştan dikilirse, içinde yürümek, oturmak ve hatta yatmak rahat olacaktır. Benzer bir açıklama sadece yün için değil, aynı zamanda her kalınlıktaki diğer kumaşlar için de geçerlidir. İpek, saten, patiska, gipür ve diğerleri olabilir.

SPOT KUMAŞ ALAN FİRMALAR

       Desen önerisi kumaşın kuru olmaması gerektiğini gösteriyorsa daha yumuşak ve daha esnek bir kumaş seçmelisiniz. Bu, ürünü yukarıdaki eksikliklerden kurtaracak ve DTÖ’nün daha fazla uyumluluğuna katkıda bulunacaktır. Ancak örneğin yağmurluk gabardin, tanımı gereği kuru bir kumaştır. Yaş ısıl işlemle dahi esnemez. Yine de gabardin kullanmanız gerekiyorsa ama daha “yumuşak” olması gerekiyorsa takım gabardinini yağmurluk yerine tercih etmelisiniz. Veya “seyreltilmiş” türleri; streç gabardin veya polyesterli gabardin.

      Kuru kumaşlar, üç boyutlu modellerde kullanım için idealdir. Bunlar apriori olarak montaj serbestliğindeki artışları içerir. Bu durumda kuru kumaş, net bir şekil oluşturmaya ve güzel bir siluet vermeye yardımcı olacaktır.

TOPTAN KUMAŞ ALANLAR

Şifon kumaş fabrikası,merter şifon kumaş firması,şifon kumaş firmaları merter,şifon kumaş satanlar Zeytinburnu,şifon kumaş satın alan Zeytinburnu,toptan şifon kumaş satan firmalar bursa,ucuz şifon kumaş,multi şifon kumaş,beyaz şifon kumaş,şifon kumaş nasıl yıkanır,

      Kuru kumaş havada donuyor gibi görünüyor, bu nedenle sert bir üst veya korse ile “uçan” ürünler ondan iyi yapılır. Örneğin, hacimli elbiseler, uçuşan etekler ve hacimli altlara sahip yağmurluklar. Sıkı kesim ve net bir şekle sahip hacimli katlarda kuru kumaş kullanımı çok avantajlı görünecektir. Ayrıca memur ve iş kıyafetleri gibi resmi kıyafetlerin dikiminde kuru kumaşların kullanılması da revaçtadır.

      Dokuların kuruluğu dokunsal olarak belirlenebilir. Dokunulduğunda, parmaklarda kum sürtünme hissi yaratırlar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!