1 Ton Polar Kumaş

Bir metre polar kumaş,1 ton polar kumaş,100 metre polar kumaş,200 metre polar kumaş,100 kilo polar kumaş,

Polar kumaş alanlar – bilgiler ve kullanımlar

Kumaş alan. Polar daha modern bir tekstil malzemesi olup, tekstil sektöründe ürün bilgisi kapsamında elyaf yapağı olarak da anılmaktadır. Tercüme edilmiş, polar, sözde kabarık bir kumaş anlamına gelir.

Polyester, genellikle tamamen sentetik bir tekstil malzemesi olan yapağı üretiminde kullanılır. Karmaşık bir işleme ve dokuma tekniği, polyesterden örgüye dayalı bir kadife oluşturur. Şaşırtıcı bir şekilde, polar bu nedenle sözde trikoya aittir. İpliklerin örülmesi sırasında önce bir ilmek oluşturulur, sonra tekrar kesilir. Polar’ın yünlü ve rahat yüzey dokusu, benzer bir yüzey kabartmasına sahip diğer çeşitli tekstil kumaşlarında da kullanılan, havlama olarak bilinen karmaşık bir işlemle oluşturulur.

ASTARLIK POLAR KUMAŞ

Patiska,viskon,şifon,likralı kumaş,örme kumaş,saten,kumaş,keten,deri,ipek,yün,pamuk,kot,gabardin,denim,interlok,süprem kumaş,sandy kumaş,poplin kumaş,mikro kumaş,kadife kumaş,polar kumaş,ikiiplik,üciplik,parça kumaş,spot kumaş,stok kumaş,parti kumaş,

Polar, üretim sürecindeki değişikliklerle farklı güçlerde üretilir. Bu, profesyonel olarak metrekare başına gram olarak ifade edilir.

Polar ürün açıklaması

Sentetik kumaş polar, ideal aşınma ve bakım özelliklerine sahip olduğu için çok popülerdir. Tekstil malzemesi, vücut ısısını mükemmel bir şekilde izole etme, kırışmaz ve gerilebilir özelliği ile karakterize edilir. Ek olarak, yapağı cilt dostudur, yumuşacıktır ve yumuşacıktır. Kumaş ayrıca belirli bir derecede hava geçirgenliğine ve nefes alabilirliğe sahiptir. Yüksek dayanıklılık nedeniyle, polar ürünler uzun hizmet ömrü, mükemmel renk parlaklığı ve kolay temizlik ve bakım ile karakterize edilir. Bu nedenle polar kumaşlar, yünden yapılan örme kumaşlara mükemmel bir alternatiftir.

Polar kumaşın kullanım alanları

Polar ürünlerin seçimi neredeyse sınırsızdır. Polar, giyim sektörünün yanı sıra aksesuar ve ev tekstili üretiminde de gözde tekstillerden biridir.

Soğuk mevsimler için kazak, ceket ve şapka gibi dış giyim ürünlerine işlenmenin yanı sıra, fonksiyonel giysilerle bağlantılı olarak polar kumaş merkezi bir öneme sahiptir. Ev tekstili olarak kullanım için polar kumaş, kendisini çoğunlukla rahat battaniyeler, yastık kılıfları ve bazen de yatak çarşafları olarak kabul ettirmiştir. Bebek ve yürümeye başlayan çocuk ekipmanı söz konusu olduğunda, polar da son derece popülerdir.

kim polar alır ucuz polar parti polar parça polar spot polar stok polar kilo ile polar polar satanlar astarlık polar kiloluk polar online polar polar satan polar satan yerler uygun polar kumaş

Polar kumaşlar ve mikro polarlar hakkında bilmeniz gereken her şey

Polar kumaş nedir?

Polar kelimesini okuduğunuzda, önce koyunları düşünebilirsiniz. İlginçtir ki, polar kumaş koyun yününden hiç gelmez

Yün yerine, polar kumaş sentetik bir kumaş şeklidir. Bu, bu sıcak, yumuşak ve sevimli giysilerin insan yapımı olduğu anlamına gelir.

Genellikle polyesterden yapılırlar. Bazen polar polar veya polyester polar olarak da adlandırılır.

Polyester nedir? Polyester, 1970’lerde popüler hale gelen bir tekstil türüdür. İplikleri ve lifleri plastikten (çoğunlukla şişeler) yapılmıştır.

Diğer polar kumaş türleri arasında streç polar, havlu polar, baskılı polar, performans polar, damalı polar ve sweatshirt polar bulunur. Günümüzde birçok kumaş mağazası bu tür polar kumaşları taşımaktadır.

Polar yüne harika bir alternatiftir. Soğuk havalarda yünden daha sıcak olabilir, ancak kaşıntı yapmaz ve daha hafiftir!

Dört farklı polar kumaş türü vardır:

Orta ağırlıkta polar

Ağır polar

Dokulu polar

Polar kumaş satan yerler,polar kumaş satın alan,polar satın alan,parti polar,stok polar,spot polar,polar parçası,polar kumaş parçası,parça polar satan yerler,polar satışı,ucuz polar kumaş,defolu polar kumaş,ayıcık için peluş kumaş,ayı yapımı için peluş,ucuz polar nereden alırım,çift taraflı polar kumaş,astarlık polar kumaş,astarlık polar alan,toptan polar kumaş alanlar,parça polar alan,polar parçası alanlar,İstanbul polar kumaş,çorlu polar kumaş,Çerkezköy polar kumaş,çorlu parça polar,

Bununla birlikte, sentetik diğer polar türlerinden ayırt edebilirsiniz. Bunlar arasında orta hizmet tipi polar, ağır polar ve yapısal polar bulunur.

Orta hizmet tipi polar 200 ila 300 g / m² ağırlığındayken, ağır polar 300 g / m² veya daha fazla ağırlığa sahiptir. Öte yandan, dokulu polar, kumaşın bir tabakasında veya tarafında özel bir desen veya kabartmalı tasarıma sahip özel bir ağır polar türüdür.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!