13 Ons Kot Kumaş Satın Alanlar

Kumaş satın alanlar. 13 ons kot kumaş satın alan yerler 13 ons likralı kot kumaş satın alan kişiler 13 ons likralı kot kumaş alan firmalar 13 ons likralı kot kumaş satan yerler spot 13 ons likralı kot kumaş alanlar stok 13 ons likralı kot kumaş satın alanlar parça 13 ons kot kumaş satın alanlar Ham 13 ons kot kumaş satın alanlar tekleme 13 ons kot kumaş satın alanlar. Kumaş alan. Toptan 13 ons kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası 13 ons kot kumaş alanlar ihraç fazlası 13 ons likralı kot kumaş satın alan imalattan artan 13 ons kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş 13 ons likralı kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış13 ons likralı kot kumaş alanlar top başı 13 ons kot kumaş alanlar metraj 13 ons likralı kot kumaş satın alanlar metre üstü 13 ons likralı kot kumaş alanlar 13 ons kot kumaş alanlar. Tekleme Ham 13 ons kot kumaş satın alan.

Kumaş satın alanlar. 13 ons kot kumaş satın alan yerler 13 ons likralı kot kumaş satın alan kişiler 13 ons likralı kot kumaş alan firmalar 13 ons likralı kot kumaş satan yerler spot 13 ons likralı kot kumaş alanlar stok 13 ons likralı kot kumaş satın alanlar parça 13 ons kot kumaş satın alanlar Ham 13 ons kot kumaş satın alanlar tekleme 13 ons kot kumaş satın alanlar.

Kumaş alan. Toptan 13 ons kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası 13 ons kot kumaş alanlar ihraç fazlası 13 ons likralı kot kumaş satın alan imalattan artan 13 ons kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş 13 ons likralı kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış13 ons likralı kot kumaş alanlar top başı 13 ons kot kumaş alanlar metraj 13 ons likralı kot kumaş satın alanlar metre üstü 13 ons likralı kot kumaş alanlar 13 ons kot kumaş alanlar. Tekleme Ham 13 ons kot kumaş satın alan.

SPOT DENM KUMAŞ SATIN ALANLAR

Kumaş Satın Alan. Stok 13 ons kot Kumaş alanlar Parça 13 ons kot Kumaş alan Parti 13 ons kot Kumaş satın alan. Spot 13 ons kot Kumaş Alan Ham 13 ons kot firmaları 13 ons kot toptancısı 13 ons kot üretimi yapan firmalar 13 ons kot kumaş imalatçısı. Kumaş alanlar. Toptan 13 ons kot kumaş satış yerleri 13 ons likralı kot kumaş metre fiyatı 13ons kot kumaş satan yerler. 13ons kot kumaş nerede satılır? 13 ons kot kumaş kilo fiyatı. 13 ons kot kumaş üreticisi. Metre ile 13 ons likralı kot kumaş satın alanlar. 13ons kot kumaş metre ile satın alanlar.

LİKRALI KOT SATIN ALAN FİRMALAR

Denim çeşitleri ve onlarla ne yapılacağı

Bu listeyi evdeki terziler ve kumaş mağazalarından satın alınabilecek yaygın denim kumaş türleri için elimden geldiğince güncel tutmaya çalıştım.

Projeniz için doğru denim kumaşı seçerken iki ana husus vardır:

Kumaşın kalınlığı veya ağırlığı. Ons cinsinden ağırlık genellikle 4,5/5 ons ile 20 ons arasında değişir. Sayı, kumaşın bir yarda karesi tartılarak hesaplanır. Ayrıca metrekare başına gram (GSM) metrik ölçümleriyle de karşılaşabilirsiniz. Mağazada çoğu zaman ağırlığı ons cinsinden biliyoruz, dolayısıyla bunun oldukça yaygın olduğunu göreceksiniz. Açıkçası, sayı ne kadar yüksek olursa kumaş o kadar kalın olur.

İHRAÇ FAZLASI KOT KUMAŞ SATIN ALANLAR

Farklı ağırlıktaki denimler streç veya streçsiz olabilir. Lif içeriğini ve elastan veya spandeks gibi esnek bir lif içerip içermediğini kontrol edin. Deseniniz muhtemelen ihtiyaç duyulması halinde streç denim gerektirecektir; örneğin skinny veya bedene oturan kot pantolon.

4,5oz – 8oz hafif denim

Bu denim en yumuşak ve en esnek kumaş türüdür. Doğrudan ofsetten giymek rahattır ve gömlekler, elbiseler, etekler ve bazı üstler için idealdir.

Kumaş alan parti denim kumaş fiyatı; denim kumaş fiyatları; spot denim kumaş; stok denim kumaş; pamuklu denim kumaş fiyatı; toptan denim kumaş fiyatı; streç denim kumaş fiyatı; likralı denim kumaş üreticileri; denim kumaş firmaları; kot kumaş firması; denim kumaş üreticisi; streç denim kumaş üreticileri; türkiye denim kumaş fabrikası;kot kumaş fabrikası; şifon kumaş fabrikası; penye kumaş fabrikası;.

Her ne kadar tam olarak denim olmasalar da, hafif denimlerle aynı desenlere uygun olduklarından bu iki kumaşı bu yazıya dahil etmek istedim. Polyester kot kumaş örgüye benzer düzenli giriş/çıkış ızgarasına sahiptir, ancak tıpkı denimlerde olduğu gibi ipliklerden biri mavi, ipliklerden biri beyazdır ve yine klasik iki tonlu denim görünümünü verir.

TEKLEME KOT KUMAŞ ALAN

Genellikle daha kalın bir iplik kullanılarak yapıldığını görüyorum, böylece doku biraz daha düzensiz ve doğal görünebilir, bu da onlara hoş bir karakter verir.

Çoğu zaman lif içeriği pamuk/keten veya pamuk/suni ipek veya suni ipek/keten karışımıdır. Çekmeye biraz daha yatkındırlar, bu nedenle ön yıkama şarttır ve kesinlikle kurutma makinesi yerine açık havada kurutulmalıdır.

8 ons -11 ons hafif – orta ağırlıkta denim

Bu kumaşlar daha sağlamdır ve daha hafif olanlara göre şeklini daha iyi korur. Bu onları pantolon, etek, tulum ve tulum tarzı elbiselere daha uygun hale getirir.

Giysinin tarzına ve desenin size neyi çağrıştırdığına bağlı olarak kumaşın esnemesini isteyebilir veya istemeyebilirsiniz. Eğer giysi daha sıkıysa, esnemeye ihtiyacınız olacaktır.

KOT PARÇASI SATIN ALAN YERLER

12 ONS – 20 ons ağır denim

Bu, hemen hemen kendi başına ayakta durabilen bir denim türüdür. Gerçekten kalın, sağlam ve çok dayanıklı. İlk çalıştırdığınızda ve giydiğinizde çok sert gelebilir ancak zamanla yumuşayacak ve solacaktır. Bol erkek arkadaşı tarzı kot pantolonlar gibi daha gevşek giysi tarzlarına en uygunudur. Bunu önlük veya tulum tarzı bir elbise yapmak için kullanabilirsiniz ve çantalar için de harikadır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!