12 Ons Likralı Kot Satın Alan Firmalar

Kumaş satın alanlar. 12 ons likralı kot kumaş satın alan yerler 12 ons likralı kot kumaş satın alan kişiler 12 ons likralı kot kumaş alan firmalar 12 ons likralı kot kumaş satan yerler spot 12 ons likralı kot kumaş alanlar stok 12 ons likralı kot kumaş satın alanlar parça 12 ons likralı kot kumaş satın alanlar Ham 12 ons likralı kot kumaş satın alanlar tekleme 12 ons likralı kot kumaş satın alanlar.

Kumaş alan. Toptan 12 ons likralı kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası 12 ons likralı kot kumaş alanlar ihraç fazlası 12 ons likralı kot kumaş satın alan imalattan artan 12 ons likralı kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş 12 ons likralı kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış 12 ons likralı kot kumaş alanlar top başı 12 ons likralı kot kumaş alanlar metraj 12 ons likralı kot kumaş satın alanlar metre üstü 12 ons likralı kot kumaş alanlar 12 ons likralı kot kumaş alanlar. Tekleme Ham 12 ons likralı kot kumaş satın alan.

Kumaş satın alanlar. 11 Ons kot kumaş satın alan yerler 11 Ons kot kumaş satın alan kişiler 11 Ons kot kumaş alan firmalar 11 Ons kot kumaş satan yerler spot 11 Ons kot kumaş alanlar stok 11 Ons kot kumaş satın alanlar parça 11 Ons kot kumaş satın alanlar Ham 11 Ons kot kumaş satın alanlar tekleme 11 Ons kot kumaş satın alanlar. Kumaş alan. Toptan 11 Ons kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası 11 Ons kot kumaş alanlar ihraç fazlası 11 Ons kot kumaş satın alan imalattan artan 11 Ons kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş 11 Ons kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış 11 Ons kot kumaş alanlar top başı 11 Ons kot kumaş alanlar metraj 11 Ons kot kumaş satın alanlar metre üstü 11 Ons kot kumaş alanlar 11 Ons kot kumaş alanlar. Tekleme Ham kumaş satın alan.

TOPTAN 10 ONS KOT SATIN ALANLAR

Kumaş Satın Alan. Stok 12 ons likralı kot Kumaş alanlar Parça 12 ons likralı kot Kumaş alan Parti 12 ons likralı kot Kumaş satın alan. Spot 12 ons likralı kot Kumaş Alan Ham 12 ons likralı kot firmaları 12 ons likralı kot toptancısı 12 ons likralı kot üretimi yapan firmalar 12 ons likralı kot kumaş imalatçısı.

Kumaş alanlar. Toptan 12 ons likralı kot kumaş satış yerleri 12 ons likralı kot kumaş metre fiyatı 12 ons likralı kot kumaş satan yerler. 12 ons likralı kot kumaş nerede satılır? 12 ons likralı kot kumaş kilo fiyatı. 12 ons likralı kot kumaş üreticisi. Metre ile 12 ons likralı kot kumaş satın alanlar. 12 ons likralı kot kumaş metre ile satın alanlar.

Denim nasıl yıkanır ve bakımı yapılır?

Denim hakkında yıkanması ve giyilmesi açısından bilinmesi gereken en önemli şey, zamanla renginin solması ve ‘girmesi’ ve yumuşamasıdır. O da biraz küçülecek. Yaklaşık %5 oldukça yaygındır ancak ilk etapta dokunduktan sonra hiçbir işlem görmemiş denim olan ‘ham’ denim için %10-15’e kadar çıkabilmektedir.

İşte aynı kot pantolonla karşılaştırıldığında yeni ve yıpranmış bir kot pantolon ve kotun belirli noktalarda doğal olarak solmuş yerlerini görebilirsiniz. Bu denimin normal bir doğal özelliğidir ve bu kumaştan yapılmış giysilerle elde ettiğiniz görünümün bir parçasıdır.

Denimin renginin solması ve yıpranması, kumaşın kalitesine ve üretim sırasında uygulanan özel boyama işlemine bağlı olarak değişebilir. Geçmişte bu konuda biraz araştırma yapmış ve sirkeye batırma gibi evde boya sabitleme yöntemlerini denemişken, kumaş boyası kumaşın üzerine sabitlenmemişse, fark edilebilir bir fark yaratmıyorlar. Üretildiğinde solup gider ve bu konuda yapabileceğiniz pek bir şey yoktur.

LİKRALI 11 ONS KOT KUMAŞ SATIŞ YERLERİ

Kot kumaşları daima önceden yıkayın. Ben genellikle 40 derecede, 1200 sıkma döngüsünde, 3-4 durulamayla yıkarım. Biraz daha kolay hale getirmek için 30 derecede yıkayabilir, durulama sayısını azaltabilir ve sıkma döngüsünü azaltabilirsiniz. Çamaşır hayatımı kolaylaştırmayı ve her şeyi bir arada yıkamayı seviyorum ve çoğu zaman 40 derecede yıkamayı seviyorum.

KOT PARÇASI SATIN ALANLAR

Boyaya çok doymuş, çok koyu renkli bir kumaş yıkıyorsanız, ön yıkamadan sonra kumaşınızda hafif hafif çizgiler görülmesi yaygındır. Burası tam da ön yıkama sırasında boyanın aşınmaya başladığı yer. Genellikle giysimi hazırlayıp birkaç kez giydiğimde ve hazır giysi olarak yıkadığımda, her şeyin uyum sağladığını ve ona hoş bir karakter kattığını görüyorum.

Denim ile çalışmaya ilişkin ipuçları

İğneler – Daha hafif denimler için normal boyutta 80’lik bir iğne muhtemelen kesinlikle iyi olacaktır. Yaklaşık 10 oz ve daha fazlasına girdiğinizde belirli bir denim iğnesi daha iyidir. Kumaşın içine kolayca kaymalarına yardımcı olan çok ince bir uca ve çok sayıda kalın kot katmanı arasında dikiş yaparken ekstra stabilite sağlayan güçlendirilmiş bir şafta sahiptirler.

TOPTAN 11 ONS KOT SATIN ALAN

İplik – dikişleri dikmek için normal bir tüm ipliği dikmek en iyisidir. Polyester olan iplik kullandım. Dekoratif üst dikiş için çok daha kalın olan normal üst dikiş ipliğini kullanabilirsiniz. Daha kalın iplikle başa çıkmak için daha büyük bir göze sahip olduğundan, bu ipliği kullanırken bir üst dikiş iğnesine ihtiyacınız olacaktır. Masurada hala normal normal iplik kullanacaksınız.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!