6 Ons Kot Kumaş Alan

Kumaş satın alanlar. 6 ons likralı kot kumaş satın alan yerler 6ons likralı kot kumaş satın alan kişiler 6 ons likralı kot kumaş alan firmalar 6 ons likralı kot kumaş satan yerler spot 6 ons likralı kot kumaş alanlar stok 6 ons likralı kot kumaş satın alanlar parça 6 ons likralı kot kumaş satın alanlar Ham 6 ons likralı kot kumaş satın alanlar tekleme 6 ons likralı kot kumaş satın alanlar. Kumaş alan. Toptan 6ons likralı kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası 6 ons likralı kot kumaş alanlar ihraç fazlası 6ons likralı kot kumaş satın alan imalattan artan 6 ons likralı kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş 6 ons likralı kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış 6 ons likralı kot kumaş alanlar top başı 6 ons likralı kot kumaş alanlar metraj 6 ons likralı kot kumaş satın alanlar metre üstü 6 ons likralı kot kumaş alanlar 6 ons likralı kot kumaş alanlar. Tekleme Ham 6 ons likralı kot kumaş satın alan.

Kumaş satın alanlar. 6 ons likralı kot kumaş satın alan yerler 6ons likralı kot kumaş satın alan kişiler 6 ons likralı kot kumaş alan firmalar 6 ons likralı kot kumaş satan yerler spot 6 ons likralı kot kumaş alanlar stok 6 ons likralı kot kumaş satın alanlar parça 6 ons likralı kot kumaş satın alanlar Ham 6 ons likralı kot kumaş satın alanlar tekleme 6 ons likralı kot kumaş satın alanlar.

Kumaş alan. Toptan 6ons likralı kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası 6 ons likralı kot kumaş alanlar ihraç fazlası 6ons likralı kot kumaş satın alan imalattan artan 6 ons likralı kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş 6 ons likralı kot kumaş satın alan.

Kumaş satın alanlar. 13 ons kot kumaş satın alan yerler 13 ons likralı kot kumaş satın alan kişiler 13 ons likralı kot kumaş alan firmalar 13 ons likralı kot kumaş satan yerler spot 13 ons likralı kot kumaş alanlar stok 13 ons likralı kot kumaş satın alanlar parça 13 ons kot kumaş satın alanlar Ham 13 ons kot kumaş satın alanlar tekleme 13 ons kot kumaş satın alanlar. Kumaş alan. Toptan 13 ons kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası 13 ons kot kumaş alanlar ihraç fazlası 13 ons likralı kot kumaş satın alan imalattan artan 13 ons kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş 13 ons likralı kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış13 ons likralı kot kumaş alanlar top başı 13 ons kot kumaş alanlar metraj 13 ons likralı kot kumaş satın alanlar metre üstü 13 ons likralı kot kumaş alanlar 13 ons kot kumaş alanlar. Tekleme Ham 13 ons kot kumaş satın alan.

Parti kot kumaş alan firmalar kesimden kalmış 6 ons likralı kot kumaş alanlar top başı 6 ons likralı kot kumaş alanlar metraj 6 ons likralı kot kumaş satın alanlar metre üstü 6 ons likralı kot kumaş alanlar 6 ons likralı kot kumaş alanlar. Tekleme Ham 6 ons likralı kot kumaş satın alan.

TOPTAN KUMAŞ SATIN ALANLAR

Denim Ağırlık Dönüşümleri

1 ons = 34 gram

Bu ortalama bir gazete basmak için kullanılan kağıdın ağırlığıyla ilgilidir. Bugünün haberi yarının balık ve yonga kağıdıdır, denim için yeterince ağır değildir.

2 ons = 68 gram

Daha çok ortalama yazıcı kağıdına benziyor, hâlâ denim ağırlığında değil. Bazı süper hafif astarlar 100 gsm’nin (2 ons) altında olabilir.

3 ons = 102 gram

Hafif bir polikoton veya astarın ağırlığı hakkında.

4 ons = 136 gram

4 ons denim ve chambray’ler yaz ayları için harikadır; hafif gömlekleri, yazlık elbiseleri ve el sanatlarını düşünün.

5 ons = 170 gram

Hafif denimin dikilmesi kolaydır ve gömlekler, etekler ve ceketler için idealdir. Esneme için biraz elastan içeriyorsa neden bir çift tayt denemiyorsunuz?

6 ons = 203 gram

Yaz aylarında dışarıda otururken 200 gramlık (6 ons) bir gömlek veya şort serin kalmanıza yardımcı olabilir. Yaklaşık bir tişört kumaşının ağırlığı.

7 ons = 237 gram

Hafif pantolonlar, aslında kot pantolon olarak bildiğiniz şey değil ama güzel bir yaz alternatifi.

8 ons = 271 gram

Yaz gardırobunuza pek bağlı olmadığınız İlkbahar ve Sonbahar için güzel bir ağırlık. Hafif pantolonlar, blazerler ve takım elbiseler için idealdir.

9 ons = 305 gram

Hafif bir pantolon veya daha ağır tarzda bir gömlek oluşturmak için hafif bir denim.

10 ons = 338 gram

Kumaş alan. Toptan Polyester kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası Polyester kot kumaş alanlar ihraç fazlası Polyester kot kumaş satın alan imalattan artan Polyester kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş Polyester kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Polyester kot kumaş alanlar top başı Polyester kot kumaş alanlar metraj Polyester kot kumaş satın alanlar metre üstü Polyester kot kumaş alanlar Polyester kot kumaş alanlar. Tekleme Ham Polyester kot kumaş satın alan.

Kot satın alan denim sözlüğüne göre 10oz hala hafif bir denim olarak kabul ediliyor, sıcak hava stillerine uygun ancak daha hafif hafif kumaşlardan daha dayanıklı olacak.

11 ons = 373 gram

Takım elbise, daha hafif kot pantolonlar, ceketler ve el işi projeleri için tüm yıl boyunca kullanılabilen grupta.

12 ons = 407 gram

Levi’s 10,5 ons ile 12,5 ons arası orta kalınlıkta denim olarak kabul ediyor. Ünlü 501’ler de dahil olmak üzere kot pantolonların çoğu bu gruptadır.

13 ons = 441 gram

Ağırlık kategorileri kesin değildir ve alışkın olduğunuz ağırlıklarla görecelidir ancak çoğu kişi için 13oz ağır siklet kategorisinin başlangıcı olarak kabul edilir. Dayanıklı kot pantolonlar ve sıcak tutan ceketler için mükemmel bir ağırlık.

14 ons = 475 gram

Dayanıklılığa ihtiyaç duyanlar için ağır jean pantolon. Yapılı giysiler ve ağır ceketler için kullanışlıdır.

16 ons = 542 gram

Dikmesi daha zordur ancak ağır bir ceket veya yapılı bir giysi için harikadır.

17 ons = 576 gram

Soğuk iklimler için dış mekan kıyafetleri.

18 ons = 610 gram

Ağır kot pantolonlar için ağır kumaş, vintage bir görünümle pürüzlü ve düzensiz olabilen denim için bir hayran kitlesi var.

19 ons = 644 gram

Burada gerçekten süper ağır siklet kategorisinden bahsediyoruz. Kumaşın ağırlığı parçayı aşağı çekerek örtülmesine izin verecektir ancak kabin sert olacaktır.

20 ons = 678 gram

20oz denim ağırdır! Herkesin zevkine göre değil ama yine de bir kot pantolon ağırlığı.

21 ons = 712 gram

21oz denim gerçekten ağırdır! Herkesin zevkine göre değil ama yine de bir kot pantolon ağırlığı.

22 ons = 746 gram

22oz denim serttir ve pantolon olarak giymek biraz rahatsız edicidir. Döşeme ve diğer iç mekan projeleri için iyidir.

parça denim kumaş parça kot kumaş spot kot kumaş likralı kot kumaş ucuz kot kumaş 1a kot kumaş

23 ons = 780 gram

22oz denim gerçekten serttir ve pantolon olarak giymek rahatsız edicidir – ancak bazı insanlar buna bayılır! Döşeme ve diğer iç mekan projeleri için idealdir.

24 ons = 814 gram

24oz denim kot pantolon satın alabilirsiniz, ancak bu gerçekten niş bir kıyafet. Ağır, sert ve giyilmesi zor. Muhtemelen döşeme projelerine daha uygundur.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!