Zeytinburnu Toptan Kot Kumaş

DENİM BASKI TEKNİKLERİ

Kot Kumaş Alan Giysilerin Basıkılı: Merter kot kumaş toptan İstanbul kot kumaş Zeytinburnu kot kumaş. Toptan denim kumaş satanlar. Likralı denim kumaş. Toptan likralı kot kumaş. Kot podyumlardan sokaklara kadar her zaman popüler olmuştur. Denime dünya çapında ilgi, incelik ve göze çarpmayan tasarıma doğru ilerliyor. Kumaşlar, üstün tonlar ve apreler ve baskı ve elle boyama gibi yüksek kaliteli geliştirmelerle daha iyi hale geliyor. Geliştirmeler, karışımlardan, özel streç kotlardan, doğal kotlardan ve yeniden kullanılmış yeşil kotlardan kaynaklanmaktadır.

İş sektörü her zaman yeni bir şeyler arar ve karışımlar özgünlük getirebilir. O halde baskı denim trendleri için yenilikçi bir tekniktir. Bitirme işlemi, tüm üretim döngüsünün en zarar verici kısmıdır.

Flok baskı kot kumaş baskılı likralı kot kumaş çiçekli kot kumaş baskılı kot alanlar baskılı kot kumaş satın alan baskılı kot alan firmalar

SPOT KOT KUMAŞ SATIN ALINIR.

Terbiye işlemleri, kumaşın mukavemetini %50 veya daha fazla azaltabilir ve bu da çok daha düşük bir teknik ömürle sonuçlanabilir. Bitirme efektlerini bir baskı teknolojisiyle (geleneksel veya inkjet) uygulamak, kumaşın dayanıklılığını azaltmaz ve dolayısıyla kot pantolonun 100’den fazla yıkama döngüsüne dayanmasını mümkün kılar. Elbette moda açısından bu, kot pantolonun görünümünü değiştirebilir.

Denim giysilerin baskısı, esas olarak giysi serigrafi baskı makinelerinde, dikimden önce giysi panelleri kesildikten sonra gerçekleştirilir. Giysiler veya giysi bileşenleri bir damak üzerine yerleştirilir ve dönen bir karusele yüklenen şablonlarla yazdırılır. Baskı işlemini, pigmentleri bağlayıcılarla sabitlemek için bir sabitleme işlemi takip eder. Baskılar ağırlıklı olarak kalça ceplerinde, yan dikişlerde, cep içlerinde ve pantolonun arka tarafında uygulanmaktadır. Giysinin tasarımına bağlı olarak giysinin tamamına da baskı uygulanabilir,

KOT KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ALINIR

Denim Baskı Teknikleri:

Kot baskısı da dikkat etmemiz gereken bir diğer konu, aksi takdirde çok geç olana kadar farkında olmadığınız gizli bir probleminiz olabilir. Kot baskıda aşındırma baskı, flok baskı ve varak baskı yaygın olarak kullanılan yöntemlerdir. Basılan alanlarda orijinal boyanın yok edilmesiyle aşındırma desenleri üretilir. İndigo boya oksidasyon veya indirgeme ile yok edilebilir.

Toptan 7 ons kot kumaş toptan 9 ons kot toptan 10 ons kot Toptan 11 Ons Denim Kumaş

Ayrıca metalik efektli yeni pigmentler, fosforlu renkler, optik olarak değişken pigmentler, termokromik pigmentler ve fotokromik pigmentlere dayalı denim kot pantolonlara uygulanabilen yüksek moda baskı teknikleri de vardır. Kabartma, basit bir desenin işlenmesinin yanı sıra denim kumaşlar üzerinde 3 boyutlu desenler elde edilmesini sağlayan bir başka tekniktir. Bir desen oluşturmak için,

Geleneksel baskı tekniklerinin yanı sıra kot pantolonların inkjet baskısı da giderek daha popüler hale geliyor. Aslında, kot pantolonların mürekkep püskürtmeli baskısı, yavaş yavaş serigrafi baskının yerini alarak oldukça önemli hale geldi. Çok yönlülüğü, yenilikçi moda tasarımlarının geliştirilmesine yol açarak, tekstil ve moda tasarımcılarının denim kumaşlarla etkileşim biçimini değiştirdi ve yaratıcılıklarını dijital bir çerçevede harekete geçirdi.

PARTİ KOT KUMAŞ ALANLAR

Likralı 10 Ons Kot toptan likralı 11 ons denim kumaş likralı 9 ons kot Kumaşı

Denim giysiler, Şekil-3’te gösterildiği gibi lazer kazıma ile de basılabilir. Sınırsız desenle sonuçlanan denim giysiler için en kolay baskı uygulamalarından biridir. Lazer yöntemlerinin geleneksel baskı tekniklerine göre ana avantajları, geleneksel sonlandırma efektlerinin simülasyonunda ve her türlü görüntünün yeniden üretilmesinde, renk solmasında ve azaltılmış su ve enerji kullanımıyla 3D efektlerinde mürekkep püskürtmeli baskının sunduğu avantajlara benzer.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!