Yarım Top Kalan İnterlok Kumaş Alan

Yarım top kalmış interlok alan,yarım top kalan interlok satın alanlar,parça interlok satanlar,seri sonu interlok alan,ithal interlok alanlar,ihraç fazlası interlok alan yerler,

İnterlok kumaş alanlar yarım toplar kalmış interlok satın alan ham interlok satın alan yerler tekleme interlok alan firmalar metraj topbaşı interlok satın alan yerler üretim fazlası interlok kumaş alanlar hem doğal hem de sentetik liflerden yapılabilir. Ancak nefes alabilirlik ve yumuşaklık gibi en optimal özellikleri verebilmesi için doğal lifler tercih edilmektedir. Kilitler için en yaygın doğal liflerden bazıları pamuk, ipek ve yündür. Polyester, suni ipek ve modal kilitleri de bulabilirsiniz, ancak bunlar yün ve pamuk kadar yaygın değildir.

YARIM KALMIŞ İNTERLOK KUMAŞ SATIN ALAN YERLER

Fazla gelen kot kumaş alanlar,fazla gelen penye alan,fazla gelmiş saten alan, fazla gelen kadife alan, fazla gelen jarse kumaş alan, fazla gelen ham kumaşları alanlar,fazla gelen kot kumaşları alanlar,

Yün bağlama, kış için çok sıcak ve ideal bir kumaş alan oluşturur, ancak interlok örme kumaşlar için pamuk en popüler seçimdir. Bunun nedeni, pamuğun çok yönlü olması ve çok çeşitli giyim seçenekleri oluşturmak için kullanılabilmesidir.

%100 pamuk, interlok trikolar için çevre dostu bir kumaştır. Pamuk yumuşak, rahat, nefes alabilir ve belirli bir miktarda esneme özelliğine sahiptir. Genellikle yaz giyimi için kullanılır, ancak daha sıcak bir görünüm vermek için pamuk da fırçalanabilir. Bu, pamuklu kilidin hem sıcak hem de soğuk havalarda giysi yapmak için kullanılabileceği anlamına gelir.

İNTERLOK KUMAŞ NERELERDE KULLANILIR?

İnterlok trikoların özelliklerinden dolayı birçok farklı giysi türü için kullanılabilir. Kumaş tüm sıcaklıklar için idealdir ve gündelik veya daha resmi giyim için kullanılabilir. Emicilik, kalınlık, rahatlık ve yumuşaklık, trikoların ne için kullanılacağını belirleyen faktörlerdir.

INTERLOCK TRİKO ELASTİK MİDİR?

İnterlok kumaş yapısı nedeniyle, özellikle normal örme trikolara kıyasla doğal olarak esnektir. Kumaş gerildiğinde kolayca orijinal şekline döner ve tekrar tekrar giyilip yıkandıktan sonra şeklini korur.

YARIM KALMIŞ İNTERLOK KUMAŞ SATIN ALAN

parça penye alanlar parça süprem alan parça interlok alanlar parça interlok alanlar parça viskon alan parça polar alanlar parça iki iplik alanlar parça üç iplik alanlar penye parçası satın alanlar parça kumaş alan

Diğer örme kumaşlar gerildiğinde kıvrılabilir, ancak dokuma kumaşlar kıvrılmaz. Bunun nedeni, birbirine bağlı iki satırın bir iplikle bir arada tutulmasıdır. Kumaş elastik olmasının yanı sıra çok dayanıklıdır ve gerildiğinde yırtılmaz veya yıpranmaz.

YARIM KALMIŞ İNTERLOK KUMAŞ NEREYE SATILIR?

%100 pamuklu interlok kumaş doğal olarak esnek olmasına rağmen, bazen biraz daha esnek hale getirmek için az miktarda spandeks veya likra eklenir. Bu genellikle daha fazla hareket kabiliyeti için daha fazla esnemeye ihtiyaç duyan spor giyim veya iç çamaşırları için gereklidir. Pamuk/spandex/likra karışımı ise, genellikle %95 pamuk ve %5 spandex/likradır.

İNTERLOK ÖRGÜ KUMAŞ BAKIMI NASIL YAPILIR

Çoğu interlok kumaş pamuktan yapıldığından yıkandığında küçülebilir. İnterlok örgü kullanarak bir dikiş projesine başlamadan önce, kullanmadan önce ne durumda olacağını bilmek için ön yıkama yapmalısınız. Bu, projeniz tamamlandıktan ve gerektiği gibi uymadığını gördükten sonra değil, kullanmaya başlamadan önce maksimum büzülmeye izin verecektir.

Sıcak su pamuğu küçültebilir, bu nedenle örülmüş olsun ya da olmasın, çekmemesi için soğuk suda yıkamalısınız. Örme kumaşlar en iyi şekilde yumuşak bir döngüde yıkanır. Kurutma zamanı geldiğinde kurutucuya koyabilirsiniz, ancak daha fazla çekmesini önlemek için düşük ısıda kuruması gerekir. Pamuklu formaları her gün bu şekilde yıkamak, onları iyi durumda tutmanın en iyi yoludur.

YARIM TOP KALMIŞ İNTERLOK KUMAŞ

Diğer kilit türleri, kumaşın türüne bağlı olarak farklı bakım gerektirebilir. Örneğin, interlok yün lifleri pamuğa göre daha hassastır, bu nedenle biraz farklı yıkanmaları gerekir. Mümkünse yünü ters çevirin. Soğuk su veya elde yıkama kullanarak yumuşak döngüde makinede yıkayın. Yün ayrıca ısıdan kolayca zarar görebilir, bu nedenle kurutma makinesinde değil asılarak kurutulmalıdır.

İnterlok kumaş esnek mı,İnterlok nedir,İnterlok kumaş kalın mi,İnterlok kumaştan ne Dikilir,İnterlok penye Nedir,301 interlok kumaş,Polyester interlok kumaş,100 pamuklu interlok Kumaş

Kumaşların doğru yıkanması, iyi durumda kalmaları ve kullanım ömürlerinin uzaması açısından önemlidir. Pamuk ve yün dışında interlok kumaş kullanıyorsanız, bu kılavuz her kumaş türü için yıkama talimatları sağlar.

ÇÖZÜM

Parça interlok alanlar. Umarız bu makale size bir kilitlemenin ne olduğu hakkında daha iyi bir fikir vermiştir. İnterlok diğer örme kumaş türlerinden farklıdır çünkü genellikle daha kalın, daha sıkıdır ve gerildikten sonra şeklini korur. Bu yüzden çok çeşitli kumaşlar için çok popüler bir seçimdir. Bu makaleyi beğendiyseniz ve faydalı bulduysanız, lütfen bir yorum bırakın ve başkalarıyla paylaşın. Okuduğunuz için teşekkürler!

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!