Ucuz Kumaş

Ucuz Kumaş
Ucuz Kumaş

Sıcaklık veren kıyafetler, sıkı bir şekilde dikilen, ağır yapan giysidir. Yün, anti-su geçirmez olmasına rağmen, yağmurun maruz kaldığı bir süre sonra, suyu emmeye, onu daha ağır yapmaya ve böylece nemin iç kısmına girmesine izin vermeye başlar. Bazı firmalar yünlü kıyafetleri su geçirmez hale getiren dış bir yalıtım katmanı ekleyerek onu telafi etmeye çalışıyorlar.

Ucuz Kumaş
Ucuz Kumaş

Öte yandan, mahkemenin örgüsü yün elyafı daha az esnektir ve esnek hale gelmeden önce biraz zaman alabilir. Tabii ki, ilk dönemde sıkıntılı yünlü kıyafet yapmak esneklik ve bu sorunu önlemek için en iyi çözüm olmaması pamuklu kumaşlar ile kombine edilmiş yün kumaş seçimdir.

Kadife kumaş

Bunu bilmeyenler için kord bezi, pamuk, pamuk veya yünden yapılır ve liflerin birbirine paralel hale gelmesiyle dokunur. Bez bu iki tip, ilk tabanı, yeni ve en popüler bağımlı aynı ilkeye örgü ziyade bu gizlemek için zaman temel bezin üzerine kumaşları ekleyerek açıkça gösteriyor ki tarzıdır. Bu kış bezinin yaygın kullanımı pantolon içindir.

Farklı renkler ve tarzlarda olduğu gibi, aradığınız sıcaklığı verir. Kumaş ucuz denim ideal bir alternatif kış aylarında ve şirketler genellikle sayısız ne anlama geldiğini seçenekleri kullanılan merkezi tarafından oluşturulan mekanizma vardır. Örme yönteminden dolayı özellikle dizlerin yakınında genişlemeyeceği de bir özelliktir.

Bu bez, hatta sonbahar veya erken bahar aylarında, bir kış ayırmak için sadece bir tane adanmış olarak yün, ağır ağırlık davasında ucuz kumaş bu tür uygun değilse. Sıcaklık yükseldiğinde, bu prangalar sizi sıcak hissettirecek ve çalışmaz, sadece çok soğuk havalarda.

Ucuz Kumaş
Ucuz Kumaş

Ucuz Deri kumaşlar sıcak ve koruyucudur, sizi soğuk rüzgârdan korurlar ve doğal formda ya da son kat olarak muamele görürler. Ayrıca olduklarında daha güzel ve lüks hale gelen kumaşlardan yapılır. Cilt güzel ve zarif bir aradıkları şeyi verir. Gençlerin görüşlerini almak isteyenler bunu elde edebilir ve en olgun ve lüks manzarayı arayanlar da alabilirler.

  1. Yün kırışıklara karşı dirençlidir – yün bir yay gibidir,% 30’a kadar gerildikten sonra bile doğal şekline dönmesini sağlayan doğal bir kıvrıma sahiptir. Karmaşık kıvrımlı yapısı onu düz ve sert hale getirmeye karşı büyük bir esneklik sağlar, böylece şeklini korumak için yüne güvenebilirsiniz.
  2. Yün, ısı yalıtım özelliklerine sahiptir – yani kışın ılık ve yazın serindir.
  3. Yün hipoalerjeniktir – birçok insanda alerjik reaksiyonları tetikleyebilen bakteri, küf ve küflere karşı dayanıklıdır.
  4. Zararlı kirleticileri sadece yün birçok zararlı kirleticiyi havadan emer ucuz kumaş aynı zamanda onları tekrar yaymaz. İç mekanda kullanılan yünün 30 yıl boyunca havayı temizlemesine yardımcı olabileceği tahmin ediliyor.
Kot Parçası Stok Denim Ucuz Denim
Kot Parçası Stok Denim Ucuz Denim

5.Toz akarları yün-toz akarlarını sevmezler, hayatta kalmak için neme ihtiyaç duyarlar. Yün, nemdeki değişikliklere etkili bir şekilde cevap veren mikroskobik gözeneklere sahiptir ve bu da ev tozu akarı büyümesi ve üremesi için elverişsiz hale getirir. Toz akarı alerjenleri, astım ataklarının tetikleyicilerinden biridir.

  1. Yün doğal olarak anti-statiktir – yün doğal liflerinin nitelikleri nedeniyle çok az statik elektrik üretir. Statik tiftiği, kiri ve tozu çeker, böylece anti-statik özellikleri daha uzun süre daha temiz tutar.
  2. Kolayca temizlenir – yünlü kumaşlar kolayca temizlenir, çünkü yün elyafının dış yüzeyi bir dizi örtüşen skaladan oluşur (bir kuş üzerindeki tüylere benzer), bu da kirin lif yüzeyine oturması anlamına gelir.

8.Yün doğal olarak aleve dayanıklıdır – yünü tutuşturmak zordur, düşük alev yayılımı ve ısı yayma özellikleri vardır; erimez ve üstün kendi kendine sönme özelliklerine sahiptir.

  1. Yün, doğal olarak yenilenebilir bir liftir – yünden ucuz kumaş daha doğal ne olabilir? Her yıl koyun yünü üretir, bu da yünü doğal ve yenilenebilir bir kaynak haline getirir. Henüz hiç kimse, yünün özelliklerini sentetik olarak yeniden üretememiştir.
  2. Çevre Dostu ve Sürdürülebilir – ‘eski’ yün ile birlikte olduğunda doğal olarak biyolojik olarak bozunur. Tamamen yenilenebilir ve sürdürülebilir tamamen doğal bir üründür. Ve bu% 100 biyolojik olarak parçalanabilir – bir dünyada çevre ile ilgili giderek daha fazla endişe duyulan çok önemli bir özellik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın