Ucuz Gabardin

ucuz gabardin kumaş ucuz gabardin kumaş alan ucuz gaabrdin kumaş satanlar kiloyla gabardin satanlar ucuz parça gabardin
ucuz gabardin kumaş ucuz gabardin kumaş alan ucuz gaabrdin kumaş satanlar kiloyla gabardin satanlar ucuz parça gabardin

Ucuz Gabardin

Bazı kumaşların gelip giden popülerlik seviyeleri vardır. Nitekim gabardin, bir zamanlar popüler olan, ancak şimdi nispeten nadir görülen kumaşlardan biridir. Bu üzücü, çünkü inanılmaz bir el ile güzel, kullanışlı bir kumaş.

Bu sayfa özellikle gabardin ile ilgilenecektir: ne olduğu, nereden geldiği, nasıl giyileceği ve daha fazlası. İsterseniz baştan sona okuyabilirsiniz, ancak aşağıdaki bağlantılardan herhangi birine tıklayarak sizi en çok ilgilendiren bölüme geçme seçeneğiniz de vardır:

Gabardin nedir?

gabardin kilo ile alan,kiloluk gabardin alan,kiloyla gabardin alan,kilo ile gabardin alan

Stok Gabardin, tipik olarak takım elbise, pardesü, pantolon ve diğer giysilerde kullanılan sert, sıkı dokunmuş bir kumaştır. Dimi bir kumaştır ve kamgarn yün, pamuk ve yün karışımlarından yapılabilir. Spesifik bir malzeme değil, atkı ipliğinden çok daha fazla çözgü ipliği içeren spesifik bir dimi türüdür.

İpeksi bir el ve ıslanmaya karşı direnç ile karakterizedir.

Gabardin veya Gaberdine?

Yazım yanlışı biraz yaygın olsa da, “gabardin alan” ve “gabardin” aslında iki farklı şeyi ifade eder.

Parti Gabardin kumaş alan bu sayfada tartışılan stok kumaştır. Öte yandan Gaberdine, belirli bir giyim eşyasına atıfta bulunan apokrif bir terimdir: 16. yüzyılda yoksullar tarafından giyilen uzun boylu cüppe tipi bir giysi. Shakespeare, The Merchant Of Venice’de  buna atıfta bulundu  ve modern kumaş adını bu giysiden alıyor.

Gabardinin Faydaları

Gabardin parçası alanlar sıradan bir kumaşınız değildir ve kendine özgü avantajları vardır, bunlardan en yaygın olan ikisi aşağıda verilmiştir:

El

giysilik pamuklu kumaş,pamuklu kumaş elbise,ince pamuklu kumaş,pamuk kumaş metre fiyatları,pamuklu kumaş çeker mi,pamuklu kumaş bulmaca,pamuklu bebek kumaşları,pamuklu kumaş alan yerler,

Kamgarn yün, pamuk veya bunların bir karışımından yapılabilmesine rağmen, gabardin ipeksi, parlak bir el hissine sahip olduğu bilinmektedir. Bu, sıkıca dokunmuş kumaşların tipik bir özelliği olduğu için şaşırtıcı değildir.

Su direnci

Ucuz Gabardine’nin sıkı örgüsü de suyu itme kabiliyetine katkıda bulunur. Açıkçası, sağanak yağışta bir gabardin kıyafeti giymek hala tavsiye edilmez, ancak işten eve giderken biraz yağmura yakalanırsanız, sizi sorunsuz kuru tutacaktır.

Gabardin ve Genel Giysiler Nasıl Giyilir?

  • Takım elbise

Trençkotlu kolay olmasa da bir takım elbise gabardin kumaş satın alan giymenin harika bir yoludur. Kumaş orta ağırlıkta olma eğiliminde olduğu için, dünyanın birçok yerinde yılın büyük bir bölümünde giyilebilecek bir takım elbise yapar.

Gabardin Pantolon

1930’larda yün spot gabardin tuhaf pantolonlar için çok popüler bir kumaştı. Tipik olarak ten rengi giyilen ve bir lacivert blazer ile eşleştirilen bu ürün, o zamanlar birçok erkek için günlük pantolon olarak kabul edilen gri flanellere bir alternatif sağlıyordu.

Stok Gabardin takım elbiseler gibi, bu kumaştaki pantolonlar da yılın herhangi bir zamanında giyilebilir. Bununla birlikte, beyaz bir gabardin pantolon yazın harika olacağından, kışın çok fazla olmayacağından, renge dikkat edin.

Tipik Desenler ve Renkler

İstisnalar olmasına rağmen, parti gabardin giysiler tipik olarak düz renklerde sunulur. Tan gabardin muhtemelen bu malzeme için en yaygın renktir, ancak Holland & Sherry, Dormeuil ve Scabal gibi birçok kumaş toplayanlar her mevsim kumaş kitaplarında bir yerde gabardin sunma eğilimindedir.

Ek Kumaş Kaynakları

Artık kiloyla gabardin hakkında biraz bilgi sahibi olduğunuza göre, terzinizle zekice bir konuşma yapmaktan bahsetmemek yerine, onu arayacak ve giyecek kadar kendinize güveneceğinizi umuyoruz.

ucuz gabardin kumaş ucuz gabardin kumaş alan ucuz gaabrdin kumaş satanlar kiloyla gabardin satanlar ucuz parça gabardin
ucuz gabardin kumaş ucuz gabardin kumaş alan ucuz gaabrdin kumaş satanlar kiloyla gabardin satanlar ucuz parça gabardin

Farklı kumaş türleri hakkında para kazanmak istiyorsanız , kumaş alan rehberimiz size harika bir genel bakış sunacak ve desen kılavuzumuz size erkek giyiminde bulunan çoğu desen hakkında bilmeniz gereken her şeyi gösterecek. Son olarak, genel olarak takım elbiseler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, takım elbise ana sayfamıza bakın.

Alternatif olarak, ilgili içeriğimizden bazılarını incelemeyi düşünün:
Balıksırtı Takım Kumaş Rehberi
Kadife Takım Kumaş Rehberi
En İyi Kişiye Özel Takım Markaları
Farklı Takım Yapma Tipi Kılavuzları
Ismarlama Ünite Takımları Ana Sayfası
Kilo İle Gabardin Kumaş Rehberi

“Artık ortalıkta olmadığını duyduğuma üzüldüm! Ucuz Gabardine’de kendime bir şey bulup bulamayacağımı ve sana geri dönüp dönmeyeceğimi görmek için çok uzağa bakacağım!”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın