Turlu Viskon Alanlar

Turlu Viskon Kumaş Fiyatları,Turlu viskon kumaş özellikleri,TURLU VİSKON Zeytinburnu,Likralı Viskon Kumaş Fiyatları,95 viskon 5 likra,Viskon Örme Kumaş,Vortex kumaş,Likralı Kumaş Fiyatları,

Viskon kumaş alanlar oldukça sık, insanlar sentetik kumaşlara güvenmezler. Bu, ne olduğu ve bu tür malzemelerin hangi çeşitlerinin mevcut olduğu hakkında bilgi eksikliğinden kaynaklanır.

Aslında, bugün, kalite olarak doğal olanlardan çok daha düşük olmayan ve hatta kumaş alanlar onlara göre bir takım avantajlara sahip olan birçok sentetik elyaf kumaş üretilmektedir.

Viskon, polyester ve diğer suni ve sentetik kumaşlar

Ham viskon kumaş alanlar. Yapay kumaşlar selülozdan yapılırken, sentetik kumaşlar aslında plastikten yapılır. Türlerinin çeşitliliği ile tanışalım ve çevre dostu olup olamayacaklarını öğrenelim.

VİSKON LİKRA KUMAŞ

çerkezköy toptan kumaş alımı yapanlar, çerkezköy parça kumaş alımı yapanlar, çerkezköy penye kumaş alımı yapanlar, çerkezköy kumaş alımı yapanlar, çerkezköy da kumaş alımı yapan kişiler, çerkezköy da kumaş nereye satılır, çerkezköy kumaş nereye satarım, çerkezköy ip alanlar,kumaş alımı yapanlar çerkezköy,tekleme kot alan çerkezköy,polar alımı yapanlar çerkezköy,

Viskon Likralı Kumaş, lüks bir görünüme ve yumuşak tuşeye sahip bir elbise kumaşıdır. Hafif olması, siz hareket ettikçe zahmetsizce akmasını sağlar.

Viskon’un yumuşaklığı ve lüks görünümü nedeniyle bu kumaş birçok giysi türünde kullanılmaktadır. Viskon kumaşlar elbiseler, gömlekler ve etekler oluşturmak için en popüler olanlardır. Bu çok yönlü bir kumaştır. Dokuma gibi görünür ve hareket eder, ancak neredeyse bir örgü kadar rahat hale getirmek için yeterli Lycra’ya (çapraz streç) sahiptir.

LİKRALI PARÇA VİSKON SATIN ALANLAR

Viskon kumaş satın alan yerler suni olarak elde edilen selüloz kökenli liflere dayanan kumaş türüdür. İşlendiği teknolojiye bağlı olarak bu kumaş ipek, yün, pamuk veya ketene benzer olabilir.

Likralı Viskon, icadından bu yana yüz yıldan fazla bir süredir moda giyim, ev tekstili, ayakkabı ve hatta araba lastiklerinde kullanılmaktadır. Bu çok yönlülüğü onu çok popüler hale getirmiş olsa da, viskon kumaş hala tamamen doğal olarak algılanmıyor ve bu yüzden bazı insanlar onu giymemeyi tercih ediyor. Pekala, bugün, tüm i’leri noktalama ve tüm t’leri geçme zamanı. Bu kumaştan uzak durmalı mı yoksa ikinci bir şans mı vermelisiniz? Bu makale karar vermenize yardımcı olacak!

TURLU VİSKON ALAN YERLER

Şifon kumaş alımı yapanlar,ham kumaş alımı yapanlar,parça kumaş alımı yapanlar,tekleme kumaş alımı yapanlar,seri sonu kumaş alımı yapanlar,sezon sonu kumaş alımı yapanlar,ihraç fazlası kumaş alımı yapanlar,fazla gelen kumaş alımı yapanlar,numune kumaş alımı yapanlar,top başı kumaş alımı yapanlar,metraj kumaş alımı yapanlar,

Likralı Viskon Kumaşı ve Viskon Nasıl Yapıldığını Anlamak

Yumuşak ve hafif viskon kumaş, birçok gardırop ve evin demirbaşlarındandır ve 1800’lerin sonlarından beri kullanılmaktadır. Viskon ağaçlardan elde edilir, ancak üretim süreci yüksek konsantrasyonlarda kimyasallar kullandığından, modal gibi diğer suni ipek türleri kadar çevreye duyarlı değildir. Viskon üretimi ucuzdur ve bluzlar, elbiseler ve ceketler gibi giyim eşyalarında ve ev çevresinde halı ve döşemelerde kullanılan çok yönlü bir kumaştır.

Viskon Özellikleri Nelerdir?

Güzel bir örtü, parlak bir bitiş ve yumuşak bir his veren hafif bir malzeme arıyorsanız viskon harika bir seçenektir. Nispeten ucuzdur ve çok daha düşük bir fiyat için lüks sağlayabilir. Ayrıca pamuk, polyester ve spandeks gibi diğer liflerle de iyi uyum sağlar.

LİKRALI VİSKON ALANLAR

1. Emici. Viskon suni ipek ısıyı tutmaz, aynı zamanda suyu ve teri güzelce emer, bu da onu tişörtler ve spor giyim için harika kılar.

2. Hafif. Viskon son derece havadar, bu da onu bluzlar ve yazlık elbiseler için güzel kılıyor.

3. Nefes alabilir. Vücuda yapışmayan çok hafif bir kumaştır, bu nedenle sıcak hava kıyafetleri için idealdir.

4. Yumuşak. Malzeme ipek gibi görünse de pamuk gibi hissettiriyor.

5. Şekli Korur. Kumaş elastik değildir, ancak streç eklemek için spandeks gibi diğer tekstillerle karıştırılabilir.

6. Hızlı boyayın. Viskon, uzun süreli kullanım ve yıkamalardan sonra bile boyayı solmadan tutabilir.

Viskon Bakımı Nasıl Yapılır?

Viskon kumaş alan giysilerin kuru temizlemeye ihtiyacı vardır ve bazen leke tedavileri kalıcı lekelere neden olabilir. Islandığında esneyebilir ve çok daha zayıf hale gelebilir.

Likralı Viskon yıkamayı tercih ederseniz, boyanın akmasını önlemek için daima soğuk suyla elde yıkayın. Hafif bir deterjan kullanın ve nazikçe kumaşa uygulayın. Gerdirmemek için öğeyi sıkmayın veya sıkmayın. Suyu durulayın ve sallayın ve asın veya kuruması için düz bir şekilde bırakın.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!