Kumaş Satın Alan Firmalar

Parti kumaş alanlar. Kadife, pahalı terbiye ve karmaşık üretim prosedürü nedeniyle geleneksel olarak telif hakkı ile ilişkilendirilen türünün tek örneği bir kumaştır. Spot kumaş alan firmalar. Bu lüks dokuma çözgü kumaş, bir tarafta yoğun ve parlaktır ve pürüzsüz görünümü verir. Kumaşın gücü, inç kare başına düşen tutamların sayısına ve desteğe ne kadar güvenli bir şekilde tutturulduklarına bağlıdır.

Kadife pamuk, keten, soğuk ipek, naylon veya polyester dahil olmak üzere çeşitli liflerden yapılabilir. Genellikle bluzlar, gömlekler, ceketler, etekler, elbiseler ve gece kıyafetleri için kullanılır.

PARTİ KUMAŞ ALANLAR

Örme Kumaş Türleri Triko ve örme arasındaki fark Örme Kumaş örnekleri Örme Kumaş yazlık mi kışlık mi.
Örme Kumaş Türleri Triko ve örme arasındaki fark Örme Kumaş örnekleri Örme Kumaş yazlık mi kışlık mi.

Giysiler için ne tür bir kumaş en iyisidir?

İster dokunmuş ister örme olsun, doğal pamuktan yapılmış pamuklu kumaş, mevcut en konforlu ve en kaliteli malzemelerden biridir. Sıcak iklimlerde iyi çalışan hafif, havadar bir malzemedir. Pamukla çalışmanın en iyi yanlarından biri, dikiş için ne kadar basit olduğudur.

En yüksek kumaş kalitesi nedir?

Lüks tekstil ürünleri en iyi ve en kaliteli malzemelerden üretilmektedir. İpek, kaşmir pamuğu ve deri tasarımcıların zarif gardırop ihtiyaçları yaratmak için kullandıkları yüksek kaliteli tekstillerdir. Doğal liflerden veya en yeni ve yaratıcı malzemelerden yapılırlar.

PARÇA KUMAŞ SATIN ALANLAR

ŞİFON

Pürüzsüz görünümünün aksine, şifon yapımında kullanılan bükülmüş iplik kumaşa biraz çizik hissi verir. İpek, naylon, polyester,ve Rayonu en yaygın iplik bileşenleridir.

Narin, akıcı dokusu nedeniyle, şifon tipik olarak eşarplarda, bluzlarda,ve elbiseler, özellikle gelinlikler KREP

Krep, bükülmüş düz dokuma dokuya sahip, buruşuk, hafif bir kumaştır. Pamuk veya ipek gibi doğal olanların yanı sıra yün veya sentetik gibi insan yapımı olanlar da dahil olmak üzere çeşitli farklı malzemelerden yapılabilir. Bu nedenle, krep yaygın olarak, yapıldığı kumaş tarafından adlandırılır, örneğin: krep ipek veya krep şifon.

kumaş alan kişiler penye kumaş alan kişiler toptan kumaş alan kişiler tekleme kumaş alan kişiler

Krep, hoş hissi, çok yönlülüğü ve bakım kolaylığı nedeniyle terzilik ve terzilik için çok sevilen bir kumaştır. Örneğin, krep kumaşı georgette genellikle üst düzey bir şekilde kullanılır. Krep ayrıca pantolon, eşarp, gömlek ve etek yapmak için de kullanılır.

Dantel

İğnelenmiş, bükülmüş veya örme iplik veya iplikten yapılan dantel, hassas ve güzel bir kumaştır. Bir zamanlar ipek ve ketenden yaratılmış, modern dantel şimdi genellikle pamuk ipliği, yün veya sentetik liflerden üretilmiştir. Hepsini bir arada tutan desen ve temel malzemesi, her dantelin iki ana parçasıdır.

Karmaşık açık dokuma tasarımı ve ağ benzeri dantel deseni, onu üretilmesi pahalı bir kumaş haline getirir. Narin, şeffaf kumaş genellikle dekoratif bir vurgu veya odak noktası olarak, özellikle gelinlik ve peçelerde, aynı zamanda bluzlarda ve geceliklerde kullanılır.

Denim

Denim de alabilirsiniz kumaş seçeneği olarak. Denim bir çeşit pamuktur. Dimi pamuk sarma ipliği ve beyaz pamuk doldurma ipliğinin bir kombinasyonundan yapılmış kumaş. İnsanlar, sağladığı konforun yanı sıra sağlam, renkli dokusu, dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü nedeniyle onu seviyorlar.

Mavi kot pantolon, denimden yapılmış en tanınmış ürün olabilir, ancak ceketler ve etekler de bu çok yönlü kumaştan yararlanır.

Keten

İlk tekstillerden biri olan keten, listedeki üçüncü malzemedir. Keten tesisi, bu sağlam ama şaşırtıcı derecede hafif kumaş için hammadde sağlar. Keten liflerinden bir iplik döndürülür ve daha sonra diğer liflerle karıştırılır.

PENYE KUMAŞ SATIN ALANLAR

Keten nemi emme, serin ve rahat tutma, cildinizde pürüzsüz hissetme ve uzun süre dayanma yeteneği de dahil olmak üzere birçok arzu edilen özelliğe sahiptir. Bir çamaşır makinesinde yıkanabilmesine rağmen, kolayca kırıştığı için sık sık ütülenmesi gerekir. Keten, takım elbiseler, ceketler, elbiseler, bluzlar gibi giysiler oluşturmak için kullanılabilir ve pantolon, ancak daha sık görülür ev dekorasyonu perdeler, masa örtüleri, çarşaflar, peçeteler ve havlular gibi eşyalar.

parça viskon ucuz viskon spot viskon parti viskon

KREP KUMAŞ SATIN ALAN FİRMALAR

Dünyanın en pahalı doğal elyafı olan ipek, ipeksi dokusu ve parlak parlaklığı nedeniyle bir başka güzel kumaş seçimidir.

İpek en güçlü, en hipoalerjenik ve en uzun ömürlü doğal kumaştır, ancak aynı zamanda birçok ipek örgü yıkandığında sıkıldığından veya büzüldüğünden bakımı en zor olanıdır. İpek ipliğini ipliğe dönüştürmek için gereken emek yoğun ve titiz prosedür nedeniyle dantelin pahalı olması gibi, saten de öyle.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!