Triko Kumaş Satın Alanlar

triko kumaş alan,triko kumaş satın alanlar,triko alanlar,triko satın alan kişiler,triko nereye satılır,ucuz triko kumaş

Kumaş alanlar. TRİKO KUMAŞ – TRİKO KUMAŞ SATIN ALAN YERLER – TRİKO KUMAŞ NEREYE SATILIR – TRİKO KUMAŞ ALANLAR – TRİKO KUMAŞ ALAN. Triko kumaş veya örme kumaş alan kumaşların kumaşını oluşturmak için ipliklerin ilmeklerinin iç içe geçmesiyle örme yöntemiyle üretilen kumaştır ve örme kumaş, bir veya daha fazla çekilerek birbirine bağlanan eşit iplik ilmeklerinin sıralarından oluşur. Önceki her sıradan ilmekler. Yatay ilmek sıraları yol olarak bilinir ve bu ilmeklerin dikey sıralarına sıralar denir ve bu yazıda örme kumaşın özelliklerini ve özelliklerini ve farklı türlerini tartışacağız.

Örme kumaşın özellikleri ve nitelikleri

Bu bezle ilgili en belirgin özellikler şunlardır:

PARÇA TRİKO KUMAŞ ALAN YERLER.

Turlu Viskon Kumaş Fiyatları,Turlu viskon kumaş özellikleri,TURLU VİSKON Zeytinburnu,Likralı Viskon Kumaş Fiyatları,95 viskon 5 likra,Viskon Örme Kumaş,Vortex kumaş,Likralı Kumaş Fiyatları,

Gerilebilirlik: Triko kumaş, bükülü ve halkalar halinde birbirine dolanan ipliklerden yapılmıştır. Bu halkalar, sağa ve sola, yukarı ve aşağı farklı yönlerde genişleme ve büzülme özelliğine sahip bir alana sahiptir.Bu nedenle triko kumaş, Spor giyim sektörüne uygun kumaşlardan biridir, çünkü egzersiz sırasında vücut için rahattır ve farklı hareketler ve kıvrımlar gerektirir.

Yumuşaklık: Örme kumaş imalatında ham madde olarak kabarık ve yumuşak tuşeli iplikler kullanılır. Bu kumaşın yüzeyleri de süet içerir ve geniş gözenekli ilmeklerden oluşan kumaşlar. Bu özellik rahat kıyafet imalatında öne çıkan özelliğidir. Giyerken cilt ve kumaş arasındaki sürtünmeyi azaltır. Yumuşaklık ve rahatlık hissi verir.

TRİKO KUMAŞ KİMLER ALIR?

İyi Havalandırma: Örme kumaşın kumaşlarında bulunan ve kumaşın içinde hava delikleri oluşturan ve havanın geçmesine izin veren ilmekler sayesinde bu kumaşın lifleri rahatsız edici nemi emer ve bu nedenle harika kumaşlardan biridir. Örme kumaş, bu özelliğinden dolayı iç giyim, gömlek, elbise, ceket, pantolon, abaya gibi birçok farklı giysinin imalatına girmesi nedeniyle en çok aranan kumaşlardan biridir.

Kırışmazlık: Örme kumaşın buruşmasına neden olabilecek herhangi bir faktöre maruz kaldığında, dokuları ve iplikleri kendilerinde meydana gelen herhangi bir değişikliğe uyum sağlayıp uyum sağladığından ve neden olan dış kuvvetin ortadan kaldırılmasından sonra orijinal hallerine geri döndüğünde. Örme kumaşlardan yapılmış giysilerde yıkama veya egzersiz yapma gibi kırışıklıklar.

Triko Kazak,Triko Markaları,Triko Elbise,Triko Bluz,Twist triko,Kadın Triko markaları,Kadın Triko,Triko Kazak bayan,

TRİKO KUMAŞ ALIM YERLERİ…

BAKIMI KOLAY: Örme kumaş fazla bakım gerektirmez, kolay kolay yıpranmaz ve solmaz.

Sanayide büzülme: Kesildiğinde kolayca büzülür ve kenarlardan döner ve bu özellik sadece üretim sürecinde ortaya çıkar.

Düşük maliyet: Bu kumaşların üretim süreci kolay ve hızlıdır, bu da onları maliyet açısından endüstriler için daha uygun hale getirir.

Örme kumaş çeşitleri

TRİKO KUMAŞ SATIN ALANLAR

Örme kumaşın özellikleri, imalatta kullanılan iplik çeşitlerine ve bu ipliklerin dikilme şekline göre değişmekte olup, çeşitleri de dokuma çeşidine göre farklılık göstermektedir. Aşağıda bu kumaşın çeşitleri gösterilmektedir:

Triko kumaş yazın giyilir mi Triko kumaş çeşitleri nelerdir Triko ne anlama gelir Triko kumaş sağlıklı mı

Düzenli Dokuma Örme Kumaş: Bu tipteki ipliklerin ilmekleri yatay olarak dokunur ve ilmeklerin birinden uzanan ve ardışık ilmek sıraları halinde gerilmiş tek bir iplikle birbirine bağlanır.

TRİKO KUMAŞ NEREYE SATILIR?

Kangal şeklinde dokunmuş örme kumaş: Bu tip dokuma yöntemi çözgünün hareketine bağlıdır, böylece ipliklerin ilmekleri dikey bir şekilde dokunur ve örme dikişler diyagonal bir şekle sahiptir ve bu nedenle bu tip birinci tipten daha yumuşaktır ve bu tip birinci tipten farklı özelliklere sahiptir, daha yoğun ve sünektir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!