Kırmızı Şifon

kırmızı şifon kumaş kırmızı şifon elbise kırmızı kumaş kırmızı viskon kırmızı sandy

Parti kumaş alanlar. Kumaş türü şifon, ipekten veya kısmen kimyasal liflerden yapılmış çok hassas, tül benzeri bir kumaştır. Malzeme çok ince ve şeffaftır. Şifon, zarif bir görünümün garantisi ve sıfır dokunuşudur. Şifon kumaş ile hem ofiste hem de sahilde ya da bayramlarda iyi, şık bir figür kesebilirsiniz. Narin kumaş özellikle ince eşarplar, bluzlar, kaftanlar ve gece elbiseleri için uygundur. Müşterilerimiz şık tunikler için şifon kumaş kullanmayı severler.

KIRMIZI ŞİFON KUMAŞ… 0536 336 43 43

Kırmızı kumaş satan,kırmızı kumaş alanlar,rüyada kırmızı kumaş görmek,rüyada kırmızı elbise görmek,kırmızı gabardin kumaş satanlar,kırmızı alpaka kumaş,kırmızı elbiselik kumaş,kırmızı saten kumaş,kırmızı sandy kumaş,kırmızı döşemelik kumaş,kırmızı nevresimlik kumaş,kırmızı kanvas kumaş,kırmızı gömleklik kumaş,kırmızı takım elbise kumaşı,kırmızı likralı kumaş,kırmızı kumaş alanlar,kırmızı parça kumaş,parça kırmızı kumaş,

Şifon tuniklere talep çok fazla. Şifon havlular, geniş yüzeyleri ve çok düşük ağırlıkları nedeniyle zemine nazikçe ve yavaşça süzüldükleri için dans gösterileri için çok popülerdir. Şifon kumaş da genellikle narin gecelikler için kullanılır. Şifon, fırfırlı yüzeyi ve kumlu hissi ile kolayca tanınır. Kumaşı parmaklarınızın arasında dikkatlice ovalarsanız, ince kum gibi hissedersiniz.

Bunun nedeni, gevşek, sözde düz bir dokuma oluşturmak için birlikte dokunan, değişen büküm yönlerine sahip ağır bükülmüş ipliklerdir. Şifon kumaş ten üzerinde hoş bir hafiflik ve yumuşaklık hissi verir. Şifon için tipik olan, kumaşın yüzeyinin düzensiz görünmesini sağlayan ince uzunlamasına oluklar. Tek renk ve baskılı şifon kumaş vardır, ancak nadiren dokuma desenleri vardır.

KIRMIZI SATEN KUMAŞ… 0536 336 43 43

  Kumaş satın alanlar en güzel renk ve desenlerde viskon, polyester ve ipekten yapılmış şifon kumaşları taşır. Çok güzel bir şık şifon kumaş seçkisini müşterilerimiz için bir araya getirdik. 0 boyundan kumaş satın alabilirsiniz, 5 metre sipariş verin. Şal ve tunikler için genellikle yarım metre yeterli olduğundan, daha küçük miktarlarda sipariş edilebilmesi olasılığı şifon kumaşlar için genellikle metre ile kullanılır. Olası kullanımlar çok çeşitli olduğundan, şifon kumaşlar yılın herhangi bir zamanında çevrimiçi mağazamızda iyi satılmaktadır.

Şifonun bakımı ve işlenmesi

Kimyasal elyaflardan yapılan şifon kumaşlar, çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir. Şifon ipek kuru temizleme yapılmalıdır. Alternatif olarak şifon ipek elle de temizlenebilir. Hafif şifon kumaşlar, 60-70 numara ince bir iğne ile dikilir. Ağır kaliteler 9 numara iğne ile dikilebilir. Hafif kumaşlar için daha gevşek bir iplik tansiyonu önerilir.

KIRMIZI VİSKON KUMAŞ… 0536 336 43 43

Kumaş alanlar. Hafif şifon kumaşlarda iğne ucunun iplik çekmemesi önemlidir. Bu nedenle yeni bir dikiş projesine başlarken her zaman yeni bir iğne kullanmalısınız. Şifonun bakımı ve işlenmesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya doğru şifonu bulmak için tavsiye almak isterseniz, bizi servis hattımızdan aramanız yeterlidir.

Yorum Yap