Toptan Streç Kot Kumaş Toptan Streç Denim

Likralı 6 ons kot kumaş Likralı 7 ons kot kumaş Likralı 8 ons kot kumaş Likralı 10 ons kot kumaş Likralı 11 ons kot kumaş Likralı 12 ons kot kumaş Likralı 13 ons kot kumaş

Kot Kumaş Alanlar. Likralı 6 ons kot kumaş Likralı 7 ons kot kumaş Likralı 8 ons kot kumaş Likralı 10 ons kot kumaş Likralı 11 ons kot kumaş Likralı 12 ons kot kumaş Likralı 13 ons kot kumaş. Toptan 5 ons kot kumaş Toptan 6 ons kot kumaş Toptan 7 ons kot kumaş Toptan 8 ons kot kumaş.

Toptan 9 ons kot kumaş Toptan 10 ons kot kumaş Toptan 11 ons kot kumaş Toptan 12 ons kot kumaş. Toptan 13 ons kot kumaş. Streç 5 ons kot kumaş Streç 6 ons kot kumaş Streç 7 ons kot kumaş Streç 8 ons kot kumaş Streç 9 ons kot kumaş Streç 10 ons kot kumaş Streç 11 ons kot kumaş Streç 12 ons kot kumaş.

BİZ KUMAŞ SATIN ALAN FİRMAYIZ.

Likralı 10 Ons Kot toptan likralı 11 ons denim kumaş likralı 9 ons kot Kumaşı

Streç denim, sabah işe gidiş gelişinden uzun bir iş gününe, akşam buluşmalarına, akşam yemeklerine ve dinlenmeye kadar gidebilir. Sabahtan akşama, streç denim gün boyunca kesintisiz bir deneyim yaratır (kelime oyunu amaçlı). Bunu göz önünde bulundurarak streç kot pantolonları yatmadan önce değiştirmeye gerçekten gerek yok ve bu bile tartışmalı…

 Kumaşın esnemesi arttıkça, kumaşın büyümesi veya çekmesi eğilimi de artar. Bu, giysi performansını olumsuz yönde etkileyebilir ve şeklini korumayan kötü kot pantolonlara, ürün iadelerine ve memnun olmayan tüketicilere yol açabilir.

Streç denim ile dikiş dikmek için 5 ipucu

Parti kot kumaş alan. Denim, giysi oluşturmak için en popüler kumaşlardan biridir, bu nedenle bir sonraki projeniz için streç denim kumaş kullanıyorsanız bu ipuçlarına göz atın.

1. Kot benzeri normal dokuma kumaşı işleyin

Streç kot malzemeleriyle çalışırken, normal dokuma kumaş gibi davranın ve düz dikiş dikişleri kullanın.

2. Montaj aşamasını doğru yapın

Giysinizi oluşturmadan önce, en iyi uyumu elde etmek için uyum aşamasına odaklanın. Streç denim giyildiğinde biraz gevşer, bu nedenle malzemede hafif bir esneme sağlamak için kumaşı hafifçe sıkın.

3. Kumaşa ön işlem uygulayın

Denim kumaş, geniş bir renk, ağırlık ve streç yelpazesinde mevcuttur. Bununla birlikte, tüm malzemelerde, çekmeyi veya renk akmasını önlemek için ön işlemden geçirmek önemlidir.

Toptan 7 ons kot kumaş toptan 9 ons kot toptan 10 ons kot Toptan 11 Ons Denim Kumaş

4. Bir kot iğnesi kullanın

Denim, özellikle daha ağır kumaşlarla dikilirken dayanıklı bir malzemedir. Daha kalın kumaşları dikmenize yardımcı olması için genellikle daha keskin olan güçlü bir kot iğnesi kullanın.

5. Hafif denim kumaşlarla başlayın

Streç denim ile dikiş dikmekte yeniyseniz, daha hafif kumaşlarla başlayın. Bu kot bileşiminin kontrol edilmesi daha kolaydır ve iyi preslenir.

Denim nasıl gerilir?

Kot kumaş giydiğinizde doğal olarak esner. Bununla birlikte, çok darsa, kot pantolonunuzu nemliyken giymeyi düşünün ve kumaşı germek için doğal bir şekilde hareket edin.

Streç kot dayanıklı mı?

Streç denim tipik olarak, normal denime kıyasla sık aşınma ve yıkamadan kaynaklanan hasara karşı hassas olan elastan, likra ve akrilik malzemeler içerir. Streç denim zamanla daha çabuk eskiyebilir.

Streç kotları esnek yapan nedir?

Denimdeki streç eleman, elastan, likra ve akrilik gibi yapıdaki diğer malzemeler kullanılarak oluşturulur.

Kot pantolonla uyumak onları gerer mi?

Kot pantolonunuzla uyumanın lifleri gevşetebileceğine dair anekdot niteliğinde referanslar var. Ancak bu, özellikle de gerçekten sıkıysa, pek rahat olmayabilir!

Kot pantolon giydikçe esner mi?

Çoğu denim kumaş, giydiğinizde biraz esner. %100 pamuklu denim zamanla en çok esneyecektir. Buna karşın 4 yönlü malzeme bileşimine sahip denim kumaşlar uzun yıllar şeklini koruyacaktır.

Denim kumaş zamanla esner mi?

Flok baskı kot kumaş baskılı likralı kot kumaş çiçekli kot kumaş baskılı kot alanlar baskılı kot kumaş satın alan baskılı kot alan firmalar

Evet ama kumaşına göre değişir Pamuklu denim kumaş en çok esner. Bununla birlikte, sentetik malzemelerin karışımına sahip denim, bakım talimatlarına göre yıkandığında şeklini korur ve vücuda oturur.

Streç kotta beden küçültmeli miyim?

Streç denim kotlar genellikle bir esneklik unsuruna sahiptir, bu nedenle normal bedeninizi seçmek genellikle uygun olacaktır. Bedeni küçültmek rahatsız edici bir uyumla sonuçlanabilir.

%100 pamuklu kotlar nasıl kırılır?

%100 pamuklu denim, streç denim kumaştan daha serttir. Bu bileşim, iplikler uzadıkça doğal olarak zamanla esneyecektir. Ancak daha hızlı esnetmek için kot pantolonunuzu sık sık giyin.

Streç kotları nasıl yıkamalıyım?

Streç denim kumaş, giysi yapısındaki sentetik element nedeniyle normal kottan daha hızlı aşınabilir. Streç kot pantolonunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için her zaman bakım etiketine göre yıkayın ve kurutun.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!