Toptan Ribana Kumaş Alan Kumaşları Nereye Satarım?

toptan ribana alanlar; tekleme ribana satın alan; polyester ribana alan; parti ribana alan; spot ribana alanlar; stok ribana kumaş alanlar; ham ribana alan; ribana kumaş fiyatı; parti interlok alanlar; polyester interlok alanlar; polyester kumaş nereye satılır; toptan kumaş alan yerler;

Kumaş Alanlar. Toptan ribana alanlar; tekleme ribana satın alan; polyester ribana alan; parti ribana alan; spot ribana alanlar; stok ribana kumaş alanlar; ham ribana alan; ribana kumaş fiyatı; parti interlok alanlar; polyester interlok alanlar; polyester kumaş nereye satılır; toptan kumaş alan yerler; Spor T-shirt boyun aksesuarları streç giyim 97 polyester 3 spandex 1×1 kaburga kumaş.

Kaşkorse kumaş nereye satılır? Toptan Kaşkorse kumaş kimler alır? Tekleme Kaşkorse kumaş alan yerler parça Kaşkorse kumaş alanlar ham Kaşkorse kumaş kinler alıyor en iyi fiyata Kaşkorse kumaş alanlar Kaşkorse kumaş fiyatı

İnterlok kumaşı, ön bobin milinin ve ters bobin milinin belirli bir oranda konfigürasyonu ile oluşan çift taraflı yuvarlak örme kumaşın ana yapısıdır. Yaygın olanları 1 + 1 kaburga (düz kenar), 2 + 2 kaburga ve spandeks kaburgadır.

Kumaş satın alanlar. Ribana örme kumaşlar, basit taramalı kumaşların çıkarılabilirliğine, kılıflanmasına ve genişletilebilirliğine sahiptir, ancak aynı zamanda daha fazla elastikiyete sahiptir. Tişörtlerin yaka ve manşetlerinde yaygın olarak kullanılan, iyi bir vücut kapatma etkisine sahiptir ve büyük elastikiyete sahiptir.

PARTİ KUMAŞ ALANLAR

Böylece bu elastik kaburga örme kumaş, bazı spor kıyafetlerinin üretimi için malzeme olarak kullanılabilir. Ek olarak, bu ribana polyester spandex kumaş, uzun süreli rahat bir kullanım sağlayabilen ve cildinizde tahrişe neden olmayacak nefes alabilir ve yumuşak olma avantajına sahiptir. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Çeşitli genişlik ve yüksekliklerde bir lob izi, bütün bir tekstil malzemesi grubunun ayırt edici bir özelliğidir. Tüketicinin bir malzeme seçerken dikkat ettiği ilk şey yapı, yoğunluk ve görünümdür. Kaburgadaki kumaşın adı nedir, kesin olarak cevap vermek imkansızdır. Bu özellik, üretim teknolojisi veya dokusu ile birleştirilen çeşitli kumaş türlerine uygulanabilir.

ribana kumaş alan

Penye kumaş grubunun genel özellikleri aşağıdaki özellikleri içerir: yoğunluk, yumuşaklık, konfor. Ön yüzey parlak veya mat olabilir, ancak kenardan dik açılarda veya eğimli (dimi örgü) gelen karakteristik bir yara izine sahip olmalıdır.

Bu grubun tüm malzemeleri aşınmaya, aşınmaya, mekanik strese karşı yüksek dirence sahiptir. Klasik temsilciler: poplin, kadife, triko, dimi. İkincisi, sırayla, birkaç alt türe ayrılır: standarttan karmaşık ve zikzaklara.

SPOT KUMAŞ SATIN ALAN

Başlangıçta, nervürlü bir yapıya sahip kumaşlar, bitki ve hayvansal kökenli doğal hammaddelerden yapılmıştır. Kimyasal teknolojilerin gelişmesiyle birlikte, dayanıklılığı, mukavemeti artıran ve elastikiyetin elde edilmesini mümkün kılan malzemenin bileşimine sentetik katkı maddeleri sokulmaya başlandı.

Kabartma izli yünlü kumaşlar aşağıdaki tekstil türleriyle temsil edilir: diyagonal, şalgam, triko. Performansı artırmak için, bileşime% 30’a kadar sentetik lif eklenir.

Penye ve poplin başlangıçta ipek kumaşlarla temsil edildi. Kumaş maliyetini azaltmak için, diğer lifler yavaş yavaş bileşime dahil edilmeye başlandı. Günümüzde birçok seçenek pamuk, viskondan oluşur ve klasik malzemelerin analoglarıdır.

Ribana üretiminde viskon lifler, doğal veya sentetik hammaddelerle kombinasyon halinde daha sık kullanılır. Bunun istisnası trikodur – örme yoluyla ipliklerin özel olarak tutturulmuş bir kumaş.

Sentetik elyaflar ek bir bileşen olarak ve triko üretiminde ana hammadde olarak, bazı kadifeler, poplin türleri olarak kullanılır. Kural olarak, kumaşın bileşimi polyesterdir. Elastikiyeti arttırmak için streç lifler eklenebilir.

TOPTAN KUMAŞ NEREYE SATILIR?

Harmanlanmış malzemeler en kapsamlı malzeme grubudur. Bileşenlerin karıştırılması, tekstili daha elastik, yumuşak ve aşınmaya dayanıklı hale getirir. Klasik temsilcilerin kompozisyonuna örnekler:

Tekstil çeşitlerinde, nervürlü malzeme büyük bir gruptur. Dokuma örnekleri yoğunluk ile ayırt edilir, tek parça örme kumaşlar yumuşak ve elastiktir. En popüler olanları aşağıdaki türlerdir:

Dokulu interlok kumaşlar çok çeşitlidir. Pamuk, ipek, yün, sentetiklerden yapılırlar. İç çamaşırı, tişört, elbise, takım elbise ve hatta dış giyim dikmek için kullanılırlar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!