Toptan Parça Kumaş Çeşitleri

Giyim için en iyi kumaşlar

Parça kumaş alanlar. Doğal ve sentetik elyafların işlenmesinden elde edilen farklı malzemeler arasından giyim kumaşları özenle seçilmelidir. Kumaş alan farklı giysi kumaşları kesin özelliklere yanıt vermelidir: rahat ve güvenli olmalı, aynı zamanda her yeni sezonun farklı stillerine ve trendlerine göre uyarlanabilir olmalıdır.

Bu nedenle, çeşitli kazanlar içinde, bazı spor sektörlerine özel giyim için teknik kumaşlar veya fütüristik giysiler yaratmak için yeni teknolojilerin geliştirilmesinden yararlanan teknolojik kumaşlar buluyoruz. Ama aynı zamanda, bazıları yüzyıllardır kullanılan, diğerleri daha yeni yaratılan sonsuz çeşitlilikte kumaşlar da buluyoruz: giyim için ipek kumaşlar giyim için keten kumaşlar giyim için kadife kumaşlar ve çok daha fazlası arasında gezinmek kolay değildir.

Giyim için en iyi kumaşlar

Manifattura giyim için farklı kumaş türleri alanında yıllar boyunca muazzam bir deneyim biriktirmiştir. Kapsamlı katalogda, moda dünyası için bir dizi mükemmel fırsat: giyim sektörü, giyim için kaplamalı kumaşlar giyim için yünlü kumaşlar giyim için brokar kumaşlar harika klasikler ve mutlak yeniliklerle zenginleştirilmiştir.

Kadife ve Şönil kumaş

Şönil çok ilginç bir kumaş, biri daha ince ve biri daha sağlam, diğeri daha kalın ve daha yumuşak olmak üzere farklı malzemeye sahip 2 diğerinden oluşan bir ipliği temsil ettiği için. Uygulamada, iki ince iplik örgüsü ipliğin özünü oluşturur ve “saç” adı verilen aynı yükseklikte kesilen bir dizi kıl, çekirdek şeritlerin bunlara dik bir konumda bükülmesiyle yerinde tutulur. Tellerin her iki tarafından çıkıntı yapan hav kadife gibi görünen ve hissedilen belirli bir kalınlıktaki ipliğe vücut verir. Organze

Bunlar sentetik elyaftan yapılmış düz dokuma kumaşlardır. Hafif, oldukça güçlü, ancak büyük hacimli gömlekler, şallar ve elbiseler yapmak için çok uygundur. Ana özelliklerinden biri sertliktir. Son moda şovlarında, stilistler tarafından gelinlik ve/veya gece elbiselerinin yaratılması için yeniden lanse edilmiştir. Evin içinde modaya uygun perdelerle döşemek için de kullanılır. Ayrıca bu durumda mağazamızda farklı renk ve türleri online olarak mevcuttur, kaçırmayın ve burayı tıklayın: Organze kumaşlar.

Polyester ve kadife kumaşlar

Polyester iplikler giyimde (özellikle spor giyimde) ve mobilyalarda (perdeler, yer döşemeleri, döşemeli mobilya kaplamaları) kullanılmaktadır. İşlevsel özellikleri ciltle temasta daha fazla konforla birleştirmek için, özellikle pamuk gibi doğal elyaflı kumaşlar sıklıkla birleştirilir. Başlıca özellikleri şunlardır: çok uzun ömür, deforme olmaz, çekmezlik buruşmazlık hafiflik rahatlık ve son olarak yıkama, kurutma ve ütüleme kolaylığı.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!