Toptan Kumaş Alıcılar

Denim Kumaş alıcısı. Pazen Kumaş satın alıcıları. Keten Kumaş satın alanlar. Kadife Kumaş alıcısı. Yün Kumaş satın alanlar

Kumaş alanlar. Polyester Denim Kumaş Alan polyester gabardin alanlar saten kumaş alıcısı krep kumaş alıcısı. Denim Kumaş alıcısı. Pazen Kumaş satın alıcıları. Keten Kumaş satın alanlar. Kadife Kumaş alıcısı. Yün Kumaş satın alanlar. Sentetik Kumaş alıcısı. Naylon Kumaş alıcıları. Polyester Kumaş alıcıları. Asetat Kumaş alıcıları. Akrilik Kumaş alıcısı. Polar Kumaş alıcıları. Krep Kumaş alıcısı. Saten Kumaş alıcıları. Kanvas Kumaş alıcısı. Viskon Kumaş alıcısı. Şifon Kumaş alıcılar.

Spot kot kumaş alıcısı parti kot kumaş alıcıları stok kot kumaş alıcısı parti kot kumaş alıcıları parça kot kumaş alıcıları. Toptan kot kumaş alıcısı Toptan kot kumaş satın alıcılar

Denim, orijinal olarak iş kıyafetleri için tasarlanmış sağlam ve dayanıklı bir kumaştır. Tipik olarak mavi bir çözgü ve beyaz atkı ipliğine ve düz örgülerden daha dayanıklı hale getiren bir dimi örgü yapısına (ince çapraz kaburgalar) sahiptir. Bugün, kot pantolonlarda ve kot ceketlerde en sık görülen ikonik bir moda ifadesidir.

Parça kumaş satın alanlar. Geleneksel tanımında denim, sert, sağlam ve dayanıklı pamuklu bir kumaştır. Dimi örgü yapısı sayesinde çapraz kaburga desenine sahiptir. Doğal veya boyasız bir ‘atkı’ (bir tezgahta soldan sağa giden iplikler) ve çivit mavisi boyalı bir ‘çözgü’ (tezgahın uzunluğu boyunca yukarı ve aşağı giden iplikler – veya bir çift kot pantolonun bacağı) kullanılarak yapılır.

TEKLEME KUMAŞ SATIN ALICISI

 Pamuk ‘iplik boyalı’dır, yani bitmiş bir kumaş olarak boyanmak yerine hala bireysel iplikler iken boyanır. Bu iplikler bir dimi örgü kullanılarak dokunur, bu da ne kadar güçlü olduğu için ince olan ve bu nedenle iş kıyafetlerine mükemmel şekilde uyan dayanıklı, aşınmaya karşı oldukça dayanıklı bir kumaşla sonuçlanır.

TOPTAN KUMAŞ SATIN ALINIR.

En iyi fiyata Pamuk Kumaş alanlar. En iyi fiyata İpek Kumaş alanlar. En iyi fiyata Denim Kumaş alanlar. En iyi fiyata Pazen Kumaş alanlar. En iyi fiyata Keten Kumaş alanlar. En iyi fiyata Kadife Kumaş alanlar

Bugün, bu tanım biraz değişti – denim artık sadece% 100 pamuk değil, artık sadece çivit mavisi ile boyanmış veya hatta bu konuda mavi değil ve eskisinden daha fazla çeşitte geliyor. Hatta örülmüş ve denim gibi görünecek şekilde yapılmış – ‘jean tayt’ bile alabilirsiniz, ancak bu kumaşlar arasındaki benzerlikler burada bitiyor!

TOPTAN DENİM KUMAŞ ALINIR

Denim sıkı, sağlam ve hafif pürüzlü bir yüzey dokusuna sahiptir, ancak sık aşınma ile zamanla önemli ölçüde yumuşar. % 100 pamuklu denim nefes alabilir, ancak muhtemelen çok sıcak yaz iklimlerinde giymek için çok sıcak bulacaksınız.

Elastan, likra veya spandeks gibi bir streç lif eklenmedikçe gerilmez. Ve daha ağır bir kumaş olarak sert, sert bir örtüye sahiptir, şeffaf değildir ve statik sorunlardan muzdarip değildir.

TOPTAN KUMAŞ ALANLAR

Şifon Kumaş Satın Alanlar. Parça multi şifon kumaş alanlar parti multi şifon kumaş satın alan toplu multi şifon kumaş alan yerler multi şifon kumaş alan firmalar multi şifon kumaş üreticileri multi şifon kumaş fabrikası ucuz multi şifon kumaş spot multi şifon kumaş alan kişiler stok multi şifon kumaş alanlar

Spot Yelek Kumaşı satın alanlar. Spot Çadır Kumaşı satın alanlar. Spot Döşemelik Kumaş satın alanlar. Spot Ayakkabı Kumaşı satın alanlar. Spot Polyester Astar satın alanlar. Spot Jarse Astar satın alanlar. Spot Denye Astar satın alanlar. Spot Mikro Kumaş satın alanlar. Spot Paraşüt Kumaş satın alanlar. Spot Poliviskon Kumaş satın alanlar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!