Spot Kumaş Satın Alanlar

TOPTAN KUMAŞ ALINIR. TOPLU PARÇA KUMAŞ ALINIR. TOPTN İPLİK ALINIR. TOPTAN KREP KUMAŞ ALINIR. TOPTAN KOT KUMAŞ ALINIR. DENİM KUMAŞ SATIN ALINIR. SÜPREM KUMAŞ ALANLAR.

Spot kumaş alanlar. TOPTAN KUMAŞ ALINIR. TOPLU PARÇA KUMAŞ ALINIR. TOPTN İPLİK ALINIR. TOPTAN KREP KUMAŞ ALINIR. TOPTAN KOT KUMAŞ ALINIR. DENİM KUMAŞ SATIN ALINIR. SÜPREM KUMAŞ ALANLAR. Krep kumaşın ne olduğunu nasıl göründüğünü, nasıl kullanıldığını öğrenin ve sunabileceği tüm paketleme olanaklarını öğrenin.

Krep kumaş alan mükemmel uyumu ve oluşabileceği doku ve kalınlıkların büyük çeşitliliği sayesinde hem özel günler hem de daha gündelik giysiler için giyim endüstrisinde en çok kullanılan kumaşlardan biridir.

Pürüzsüz veya baskılı, örneğin ipek veya yün (organik ve sentetik). Ama sonuçta krep nedir?

polar parçası satın alan,penye parçası satın alan,kot parçası satın alan,krep parçası satın alan,viskon parçası satın alan,turlu viskon parçası satın alan,ham kumaş parçası satın alanlar,

Krep , her türlü yaratıma uyarlanabilen çok yönlü  bir kumaştır.

HAM KUMAŞ SATIN ALAN YERLER

Krep terimi Fransızcadan gelir ve “kıvırcık” anlamına gelir. Aslında, küçük dalgalara sahip hafif ve grenli bir kumaştır ve kıvrımlı ve dokuludan pürüzsüz ve tekdüzeye kadar değişebilen geniş bir kalınlık ve doku yelpazesine sahiptir.

Tam da geniş çeşitliliği sayesinde, hem basit giysilerin hem de örneğin perde, kanepe, döşemelik kumaş vb. gibi daha ayrıntılı giysilerin oluşturulmasında ve paketlenmesinde çalışmak için ideal bir kumaştır. Bu krep türleri ve terminolojileri arasında iki ana kategori ayırt edilebilir: hafif krep ve daha dolgun krep.

Bu kategori, dokusu üzerinde küçük baloncuklar bulunan “Bubble” gibi akıcı giyilebilirliğe sahip en ince ve en narin kumaşları içerir. Opak, kuru veya saten tonlu, örneğin “Bubble Saten” krep gibi daha ipeksi ve parlak bulabilirsiniz. Ya da çok daha hafif olmasına rağmen daha dokulu bir görünüme sahip olan ve yüzeyindeki mikro çatlaklara sahip olan ve onlara daha şık ve parlak bir görünüm kazandıran “parti krep kumaş satın alan yerler“.

TOPTAN KUMAŞ ALANLAR

Ve son olarak, ipeğin sentetik bir versiyonu olan, çok pürüzsüz ve hafif parlak bir renge sahip krep. Bunlar kreasyonlarınız için kullanılabilecek hafif kreplerden sadece birkaçı! Krep veya diğer kumaşları kullanarak tasarımlarınızı dijitalleştirmek ister misiniz?

Bu kumaş türü, dolgun olması ve polyester, elastan veya organik ve sentetik iplik karışımları gibi farklı doku varyasyonları sunması nedeniyle stilistlerin en sevdiği kumaşlardan biridir. Bu tipoloji içinde bulabilirsiniz.

Şifon kumaş doğal mı,Şifon elbise iyi midir,Fransız şifon kumaş,Krep şifon kumaş Nasıldır,Polyester şifon kumaş

Toplu kumaş alan yerler tekstil pazarında sentetik kumaşlar arasında en asil kategori olarak kabul ediliyor ve bu nedenle fiyatları biraz daha yüksek. Bu iki krep türünün temel özellikleri, yumuşaklık ve hareket kabiliyetidir. Daha parlak ve daha parıldayan renklerde, daha satensi, daha ipeksi ve kusursuz bir giyilebilirliği garanti eden bir ağırlığa sahip olarak mevcutturlar.

Spot kumaş satın alan yerler krep ise aynı parlaklığa sahip değil, kendi kategorisindeki diğer kumaşlara göre daha opak ve daha pürüzlü. Bu veya diğer kumaşlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Kumaş türleri hakkındaki e-Kitabımızı şimdi indirin ve kendinizi bu keşif, güzellik ve ilham evrenine bırakın.

SPOT KREP KUMAŞ ALAN YERLER

Giyin ve vücudunuzu bir ilham ve güzellik yoğunlaşması haline getirin:

Viskon kumaş eni kaç cm,şifon kumaş eni kaç cm,kot kumaş eni kaç cm,süprem kumaş eni kaç cm,kadife kumaş eni kaç cm,pantolon kumaş eni kaç cm,gömlek kumaş eni kaç cm,nevresimlik kumaş eni kaç cm,interlok kumaş eni kaç cm, döşemelik kumaş eni kaç cm,yorgan yüzü kumaş eni kaç cm,poplin kumaş eni kaç cm,keten kumaş eni kaç cm,krep kumaş eni kaç cm,

Artık krep kumaş, farklı türleri ve sunabileceği olanaklar hakkında her şeyi bildiğinize göre, sizi çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almaya davet ediyoruz. Tüm olası krep türleri ile kendi giysilerinizi ve kumaşlarınızı nasıl dijitalleştireceğinizi, keseceğinizi, şekillendireceğinizi ve oluşturacağınızı öğrenmenin şimdi tam zamanı.

HAM KREP KUMAŞ ALAN

Diğer kumaş türleri hakkında daha fazla bilgi edinmekle ilgileniyorsanız, tavsiyemize kulak verin: Şu andan itibaren, her hafta her hafta her tür kumaş, trendler ve tekstil endüstrisi dünyasından tavsiyeler hakkında yeni ve bilgilendirici içerik yayınlayacağız. moda ve teknoloji pazarı. Moda tasarımı, fikirler, yaratıcılık ve çok daha fazlası!

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!