Toptan İthal Astar İstanbul Toptan Astar Satan Yerler

İthal astar satanlar,polyester astar üreten fabrikalar,toptan astar satan yerler,190 tel astar satan yerler,170 tel astar kumaş satanlar,siyah polyester satar satanlar,beyaz polyester astar satan firmalar,astar kumaş satan yerler,merter astar satan firmalar,İstanbul astar satan firmalar,ordu astar satan yerler,Giresun astar kumaş,afyon astar kumaş satan.

Kumaş alanlar. İthal astar satanlar,polyester astar üreten fabrikalar,toptan astar satan yerler,190 tel astar satan yerler,170 tel astar kumaş satanlar,siyah polyester satar satanlar,beyaz polyester astar satan firmalar,astar kumaş satan yerler,merter astar satan firmalar,İstanbul astar satan firmalar,ordu astar satan yerler,Giresun astar kumaş,afyon astar kumaş satan.

Polyester astar kumaş, dikişte kalbin zayıflığı için değildir. Ama bir giysiyi astarladığınızda, sizi ömür boyu satarlar. Giysilerin görünümündeki ve dökümlündeki değişiklik sizi bir dönüşüm haline getiriyor. Ceketler, pantolonlar, etekler, paltolar, elbiseler – diktiğiniz her şeyi sıraya koymak isteyebilirsiniz.

Polyester Astar Satan Yerler. 190 tel astar satan firma. 170 tel astar kumaş nerede satılır? Ucuz astar kumaş nerede satılıyor? Balıkesir denye astar. Balıkesir jarse astar. Balıkesir astar kumaş satan yerler. Denye astar satan firmalar. Jarse astar satan firmalar. Kaban astarı. Termal astar Kumaş. Astarlık kumaş satan firmalar. Asetat astar nedir? Dokuma astar nedir?

İlgili Yazı: Yazıdaki astar ve önemi hakkında daha fazla bilgi edinin »Dikişteki astar nedir?”.

Peki kıyafetleriniz için en iyi astar kumaşı nasıl seçilir ve ne seçilir?

Astar için seçtiğiniz kumaşı belirleyen 3 faktör aşağıdaki gibidir.

POLYESTER İTHAL ASTAR SATIŞ YERLERİ

Dış Kumaş Rengi – Genellikle dış kumaşın rengine tam olarak uyan bir kumaşa ihtiyacınız vardır; Aksi takdirde, tüm giysinin rengi bozulabilir. Bu mümkün değilse, koyu bir renk seçin (daha açık renk göze çarpacaktır). Bazen özel bir efekt için zıt bir renk seçilir.

Astar kumaşı satın alırken dış kumaşı yanınıza alın ve her iki kumaşı iyi güneş ışığı veya beyaz ışıkta karşılaştırın.

Giysinin amacı – Bu önemlidir, çünkü bir kişi kışın yalıtmak ve sıcak tutmak için sıcak bir kumaş isteyebilir, ancak bir başkası yaz aylarında ince, nefes alabilen bir kumaşa ihtiyaç duyabilir. Kimisi giysinin iç kısmına ilgi katacak renkli ya da desenli kumaş arıyor, kimisi giysiye yapı kazandırmak istiyor ve daha ağır bir kumaş arıyor olabilir. Sık giyeceğiniz kıyafetleri astarlamak için dayanıklı, bakımı kolay bir kumaşa ihtiyacınız olacak, ancak yalnızca giyim amaçlı durumlar için (kuru temizleme, ardından saklama anlamına gelir) benzer bir yüksek bakım gerektiren astar malzemesi seçebilirsiniz.

TOPTAN ASTAR SATIŞI İSTANBUL

Kayseri polyester astar satanlar,kayseri astar satan yerler,kayseri toptan polyester astar fiyatı,kayseri astarcılar,Ankara astarcılar,kayseri astar fabrikası,astar kumaş üretenler,astar kumaş üreticileri İstanbul,osmanbey astar satanlar,osmanbey astar firmaları,polyester astar osmanbey,

Dış kumaş ile uyumluluk: Bu en önemlisidir. Astar kumaş, dış kumaşla aynı ağırlıkta veya biraz daha az olmalıdır. Sıkı dokunmuş bir kumaş seçin. Dış kumaşın ve astarın bakımı aynı olmalıdır. Kontrol edin yıkama bakım etiketi emin olmak.

Astarın hafif, ince ve kaygan olması beklenir, böylece giysiyi giyip çıkarmakta zorlanmazsınız.

PAMUK

u, astar için en popüler kumaştır ve cildinize karşı en rahatıdır. Pamuk, doğal liflerden üretilmiştir, bu nedenle nefes alabilir ve nemi iyi emdiği için cilde karşı son derece rahattır. İnce astarlı pamuklu malzeme, giysinin tamamına ekstra hacim kazandırmaz. Bu, elbise ve pantolonların takılması için son derece önemlidir. Pamuklu astar, çocuk dikmek veya yazlık kıyafetleri astarlamak için en iyi seçimdir.

BURSA ASTAR KUMAŞ SATAN FİRMALAR

Bazılarının pamuğun astar malzemesi olarak kullanılmasına karşı görebileceği bir sorun, diğer kumaşlar gibi pürüzsüzce kaymamasıdır; bu, özellikle yüksek kaliteli ceketler ve paltolar için astar kumaşı seçerken birçok kişinin aradığı bir kriterdir. Giysinizin iç kısmındaki ipeksi pürüzsüzlük hissini istiyorsanız, pamuk size göre değil, burada bahsedilen diğer astar malzemelerinden, özellikle daha ucuz olanlardan daha pürüzlü olabilir. Pamuk sadece süslü veya pahalı görünmüyor.

Tüm hazır giyim ürünlerinde polyester astar, ucuz olması nedeniyle en yaygın kullanılan astar malzemesidir. Hızlı moda az paraya ihtiyaç duyar. Dönem.

Bakımı çok kolay olan parlak sentetik bir kumaştır. Ucuz ve ucuz görünebilir. Diğer bir dezavantajı ise nefes almaması ve teri emmemesidir, bu nedenle uzun süre giyerseniz rahatsız hissedebilirsiniz.

İTHAL ASTAR SATAN FİRMALAR İTHAL ASTAR FİYATI

Kapitone astar kumaşı,astarlık kapitone,etek kumaş astar,palto astar kumaş firması,tafta astar kumaş satanlar,astarlık tafta kumaş,astarlık kapitone kumaş,astarlık polar kumaş,

İthal polyester astar kumaş ipeği , pahalı ipek astara ucuz bir alternatiftir. Yumuşak, ipeksi örtü ve hafiftir. Polyester elyaflardan yapılan saten , pürüzsüzlük hissi nedeniyle genellikle giyilir. Saten genellikle yüzünde pürüzsüz bir yüzeye ve arkada mat bir yüzeye sahiptir. Saten birçok ağırlık ve fiyat aralığında mevcuttur, bu da onu ucuz kostümler ve gece kıyafetleri için astar kumaşı olarak favori yapar. Polycotton diğer bir ağır favoridir: %50 pamuk, %50 polyester elyaf karışımıdır ve perde astarı olarak harikadır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!