Kot Kumaş Parçacılar

Şifon parça kumaşçı,kot parça kumaşçı,penye parça kumaşçı,saten parça kumaşçı,polar polar parça kumaşçı,krep parça kumaşçı,turlu viskon parça kumaşçılar,kadife kumaş parçacıları,kot kumaş parçacıları,penye kumaş parçacılar,

Denim kumaş satın alanlar: özellikleri ve çeşitleri. Denim bugün en popüler kumaşlardan biridir. Ondan birçok farklı şey ve aksesuar yapılır. Malzemenin birçok olumlu özelliği vardır, kullanışlı ve kullanımı kolaydır. Bu makalenin materyalinden denimin tüm temel özelliklerini öğreniyoruz.

Bu kumaşın birçok çeşidi vardır.

Kot Kumaş Alanlar. Denim en pahalı ve popülerdir. Altın arayıcılar için efsanevi Levi Strauss pantolonunu birlikte yaratan denimdi. İki ipliğin spiral örgüsü ile üretilir: esas olarak boyalı ve kaplanmamış. Bu malzemenin ana ve tek avantajı, bu kotların arka tarafının her zaman beyaz olmasıdır.

Turkish fabrics _Instagram,Places that sell wholesale fabrics in Turkey,Addresses of textile factories in Turkey,turkish fabrics for dresses,Importing fabric from Turkey,Turkey Fabric Prices,turkish cotton fabrics,Buy fabric online from Turkey,

Jean – kottan daha ucuz olarak kabul edilen kumaş. Pamuklu olup tek boya ile kaplanmıştır. Bu kumaş türünden, giyim mağazalarında düşük fiyata satılan kot pantolonları dikmek gelenekseldir.

Çok Çizgili Örgü – Balıksırtı desenli denim malzeme. Dimi çizgilerin yönündeki bozulma, yüzeyi daha kalın ve yoğun hale getirir.

YARIM KALMIŞ KOT KUMAŞ ALANLAR

Denim kumaş farklı üretim süreçlerinden dolayı düz örgü, dimi örgü, şantuk vb. olarak ayrılabilir. Denim kumaşın içerdiği bileşenlere göre denim penye ve karışımlı, %100 pamuk, pamuk ve likra ile harmanlanmış keten vb. Şu anda, pazar ağırlıklı olarak ortak iplik denim, çözgü ve atkı denim, ayrıca renk ve çeşitli denim vb.

Geleneksel Denim ve Genelleştirilmiş Denim

 Geleneksel denim, çivit boyalı pamuklu çözgü ipliklerinden ve beyaz atkı ipliklerinden üç kez dokunmuş sağ el pamuklu bir kumaştır. Dokuma iplikler saf ve doğal pamuk liflerinden dokunmaktadır. Denim kumaş, güçlü nem emilimi, iyi hava geçirgenliğine sahiptir ve insan cildini tahriş etmez. Aynı zamanda indigo diğer renklerle uyum sağlayabilen uyumlu bir renktir.

Türkiye denim kumaş üreticileri,Bursa kot kumaş fabrikaları,Denizli kot kumaş fabrikaları,Gaziantep kot kumaş fabrikaları,Kot Kumaş üreticileri,Merter denim kumaş firmaları,Kot kumaşı imalatı,Bursa Denim fabrikaları,

Özel kalın çözgü iplikleri dokunur ve çözgü ipliklerinin rengi ve atkı ipliklerinin beyaz flotteleri orantısal olarak eşleştirilerek berrak ve saf mavi bir dokuya sahip bir kumaş oluşturulur. Denim kumaş, saf pamuk ipliklerinin kullanımına ek olarak, geniş anlamıyla diğer sentetik veya sentetik elyafları da kullanır. Çözgü ipliklerinin boyanması da geleneksel çivit boyamadan kurtuldu ve çeşitli renkler ortaya çıktı, tek bir hammaddeden denim kumaşı kalın ve tek renkli hale getirdi. Çeşitler çok türlü ve çok renkli bir yönde gelişir.

TEKLEME KOT KUMAŞ SATIN ALAN.

 Denim giysilerin özellikleri

Hammaddeler, iplik özellikleri, dokuma yöntemleri vb. gibi faktörler nedeniyle farklı işleme tekniklerinin kullanılması denim kumaşın farklı görünüm özelliklerine sahip olmasını sağlayacaktır. Denim özel kalın ipliklerle dokunur ve bitmiş ürün kalın ve ağırdır. Giysi olarak dikildiğinde, düz olan diğer kumaşların aksine giysi üç boyutlu bir şekle sahiptir; Aynı zamanda, kot kumaş aşınmaya dayanıklı, uygun maliyetli ve tüketiciler tarafından beğeniliyor.

Denim kumaştaki yaygın kusur türleri

Denim, bir çivit boyası kullanılarak boyanmış ve ölçülendirilmiş çözgü iplikleriyle dokunan bir kumaştır.

KUMAŞ NEREYE SATARIM?

Parça numunelik kot alan,parça numune polar alanlar,numunelik kadife kumaş alanlar,numunelik parça penye kumaş alan,parça numunelik penye alanlar,numunelik parça ribana alanlar,parça numunelik interlok alanlar,

Denim kumaşın kusur özelliklerinin analizi

Bir önceki bölümden denim kumaşın üretim sürecinde, herhangi bir üretim sürecinde kusurların oluşabileceğini biliyoruz. Kusur tespiti, denim kumaş üretiminin ve kalite yönetiminin önemli bir parçasıdır. Halihazırda manuel muayene, subjektif faktörlerden kolayca etkilenmektedir ve tutarlılıktan yoksundur. Aynı zamanda, uzun süre güçlü ışık altında çalışmak, çalışanların görme yeteneği üzerinde daha büyük bir etkiye sahipti

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!