Toptan Denim Kumaş Alımı Yapan Firmalar

Parti kot kumaş alanlar. Denim elbise satın alanlar denim kıyafet satın alanlar. Denim, dayanıklı, ağır bir dimi dokuma dokumadır. Denim kumaş yapmak için atkı ipliği iki veya daha fazla çözgü ipliğinin altından geçer. Geleneksel denim, %100 pamuklu kumaştır. Ek olarak, denim genellikle diğer kumaşlarla harmanlanır.

Streç kot alanlar Streç kot kumaş alanlar parti Streç alanlar spot Streç alan yerler Streç kot kumaş nereye satılır Streç kot kumaş alan firmalar

Kot türleri Kumaş alımı yapanlar. Denim çok yönlü bir kumaştır. Mavi, kotun orijinal rengidir ancak siyah, kahverengi ve zeytin yeşili gibi farklı renklere de boyanır. Kot pantolon imalatında ana hammadde olarak en yaygın olarak kullanılan kottur, ancak aynı zamanda gömlek, ceket, etek, elbise, şapka, el çantası ve daha fazlası gibi farklı giysi türlerinin yapımında da kullanılır.

Kot giyim alanlar kot elbise satın alanlar toptan kot pantolon alan yerler. Tüm kotlar, dimi dokuma kullanılarak pamuk liflerinden yapılır. Bu üretim, denim malzeme için ikonik olan çapraz nervürü oluşturur. Denim sonuçta görünüş olarak aynı olsa da, hafif farklılıklar gösteren bazı denim türleri vardır.

Aşağıdaki denim kumaş türlerini keşfedin:

%100 pamuklu denim

Normal denim kumaş %100 pamuktan üretilmiştir. Bu orijinal kot malzemesidir ve sağlam ve çok yönlüdür.

Ham kot

Ham veya yıkanmamış denim, boyama işleminden sonra yıkanmayan bir kumaştır. Dokunmak için serttir.

Yıkanmış kot

Ham kottan farklı olarak yıkanmış kot, çekme ve renk akmasını önlemek için boyama işleminden sonra yıkanır. Denim kumaşların çoğu yıkanmış olarak satılmaktadır.

Streç kot

Stretch denim kumaş, elastan ve likra gibi sentetik malzemelerle harmanlanarak hafif esneyen ancak vücuda oturan bir malzemedir.

Dünya markası sayılan modern jean’in öncülerinin giydiği giysilerdir. Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir merkezde mağazaları var. Sıradan kıyafetleri tam bir külte dönüştürenler onlardı, çünkü modern dünyada 195 ülkeden 190’ı kot pantolon alıp giyiyor. Kot kumaş alanlar yaşa bakılmaksızın insanların %80’i kot pantolon giyiyor çünkü bu, dayanıklılığı, rahatlığı ve uygun fiyatı nedeniyle en popüler kumaş.

Denim hakkında ilginç

PARÇA KOT SATIN ALANLAR

Özellikle kot nedeniyle denim, sürekli bakım gerektiren oldukça zahmetli ve kaprisli bir kumaş olarak kabul edilir. Özellikle giysiler koyu renkliyse. Özellikler ve özelliklere gelince:

Kuru temizlemeci yok. Denim “çekme” eğilimindedir, bu nedenle kuru temizleme, giysilerinizin boyutunu büyük ölçüde küçültür. Bunu asla yapma!

Kot kıyafet satın alan yerler. Yıkadıktan sonra biraz gerin. Evet, kot kumaş yıkandıktan sonra bile zar zor fark edilse de çekme eğilimindedir. Elbette birçok kişi, kot pantolonların yıkandıktan sonra bir kucağa oturduğunu, ancak hafifçe açtıktan sonra her zamanki gibi oturduklarını gözlemlemiştir. Kot kumaşın yıkandıktan sonra çekmemesi için, çamaşır makinesinden çıkarıldıktan hemen sonra – ellerinizle biraz gerdirilmesi önerilir.

 Çamaşır suyu tozu yok. Yanlış toz seçerseniz, boyalı kumaş görünümünü çok çabuk kaybeder. Koyu kot için saç kremi kullanılması tavsiye edilir.

Başka şeylerle yıkanmayı sevmezler. Rengin değişmesi veya tam tersi bir risk vardır, kot pantolon diğer şeyleri, özellikle beyazı lekeleyecektir.

KUMAŞ ALIMI YAPAN YERLER

Daha az ütü. Rengin kontrastını etkileyen ütülemedir ve ütüyle sürekli bir prosedür, rengin daha az doygun olmasına yol açacaktır.

Kot kumaşçı denim kumaşçı kot kumaşçılar denim kumaşçılar toptan denim kumaşçılar toptan kot kumaşçılar

Kottan yapılan denim oldukça özel ve gücüne rağmen kaprislidir. En önemli şey kalite olduğu için modern dünyada markaların peşinden koşmayın. Zamanla, iyi kot ürünlerini el yapımı olanlardan ayırt etmeyi öğreneceksiniz ve uygulamanın gösterdiği gibi, pahalı olan her şey yüksek kalitede değil, ucuz sahtedir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!