Toptan 70 Denye Jarse Üreticisi 50 Denye Jarse Astar Üreticileri

toptan jarse astar,toptan 70 deney astar satanlar,50 denye jarse astar satan firmalar,denye kumaş imalatcıları,jarse astar üreticileri,jarse astar üreten firmlar,merter jarse astar üreticisi,

70  Denye Naylon (Üretan kaplı kumaşlar)

Toptan denye astar naylon gibi kumaşı oluşturan liflerin enine ve kalınlığına verilen isimdir. 50 denye jarse astar üreticileri naylon, çok çeşitli amaçlara uygun, çok dayanıklı, ağır ve ince dokunmuş bir kumaştır. Dış mekan malzemeleri, bez çantalar, yağmurluklar, valizler, at battaniyeleri vb. Tipik olarak, dayanıklı naylon iplikten yapılır ve genellikle suya dayanıklı olması için poliüretan ile kaplanır.

TOPTAN 50 DENYE JARSE ASTAR

1 metre jarse kumaş,bir kilo jarse kumaş,bir ton j,1 kilo jarse satan,1 ton jarse satan yerler,arse kumaş,50 denye jarse kumaş fiyatı,70 denye jarse kumaş fiyatı,bir kilo jarse kumaşı fiyatı,bir ton jarse kumaş fiyatı,bir ton 50 denye jarse kumaş fiyatı,1 ton 70 denye jarse fiyatı,bir ton jarse fiyatı,bir kilo jarse fiyatı,1 kilo jarse fiyatı, bir kilo jarse satanlar.

Denye terimi, tekstilde bir elyafın doğrusal kütlesi için bir ölçü birimidir. 9.000 metre elyafın gram cinsinden kütlesidir. Yani 450 denyelik bir ipliğin 9.000 metresi 450 gramdır. Tek bir ipek ipliği yaklaşık olarak bir denyedir; yani 9000 metrelik bir ipeğin ağırlığı yaklaşık bir gramdır.

70 Denye jarse astar Naylon Kumaş Su Geçirmez mi?

50 DENYE naylon kumaş, suyun emilmeden yüzeyden yuvarlanmasına izin veren poliüretan kaplaması sayesinde çok gözeneksiz ve su geçirmezdir. Su tutmaz kaplaması ve dokusu, zorlu dış mekan koşullarında vazgeçilmez bir arkadaş olmasını sağlar.

Ne Kadar Güçlü?

Denye kumaş, poliüretan kaplaması nedeniyle son derece sağlam bir kumaştır. Dokumasının yoğunluğu ve her bir lifin önemli kalınlık ve genişliği gibi diğer faktörler de mukavemete katkıda bulunur. Bu tür naylonun, balistik ceketler ve teçhizatın yanı sıra ceketler, botlar ve silah tutucular gibi askeri teçhizat için bir kullanım geçmişi vardır. 1000D naylon kaplamalı ve kaplamasız olarak gelebilir ancak her iki çeşit de yoğun dokumalı, süper sağlam ve yırtılmaya karşı tamamen dirençlidir. 1000D naylonun en güçlü polyester kumaştan 3 kat daha dayanıklı olduğunu belirtmekte fayda var.

TOPTAN JARSE ASTAR ÜRETİCİLERİ

Daha ağır denye kumaşlar, genellikle çok fazla aşınma ve yıpranmaya dayanması ve dayanıklı olması gereken dış mekan ekipmanlarında kullanılır. 600’den 1680 denyeye kadar naylon kumaş, kumaşta meydana gelen iğne deliklerini ve yırtılmaları önlemek için tipik olarak ağır aşınma alanlarında bagajlarda kullanılır. Dış giyimde, daha ağır trekking ceketleri genellikle bir paketin göğüs, omuz ve sırtta ceketle temas ettiği aşınma alanlarında daha yüksek denye malzemeye sahiptir.

Daha yüksek denye kumaşlar, düşük denye malzemeden daha iyi performans göstermeyebilir. Örneğin, 420 denyelik bir naylon kumaş aslında 600 denyelik bir polyester kumaştan daha güçlüdür. Naylon kumaş, polyester veya pamuğa göre daha iyi aşınma direncine sahiptir. Bu nedenle, ağır aşınma bölgelerinde sırt çantalarında, valizlerde ve dış giyimde kumaş seçimi olarak naylonu görmek yaygındır.

DENYE KUMAŞ FİRMALARI

Ultra hafif sırt çantaları, çadırlar, matlar, uyku tulumları ve ceketler, ürünün ağırlığını azaltmak için daha düşük denye kumaşlar kullanır – örneğin, 10 denye kumaş çadır patları, 15 denye kumaş çadır zeminleri, 12 denye ceket yüz kumaşları, 20 denye uyku matları, Paketlerdeki 30 denye jarse naylonların tümü bu teçhizatın ağırlığını azaltır ancak bu teçhizatın kullanım sırasında yırtılmaması veya yırtılmaması için biraz ekstra gerektirecektir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!