Topbaşı Kot Metraj Kot Kumaş Alanlar

Topbaşı kot alan,topbaşı kot kumaş alan,topbaşı parça kumaş alan,topbaşı kot satın alan,topbaşı kot kumaş satın alanlar,topbaşı denim kumaş,topbaşı kot alanlar,topbaşı kot alan,topbaşı kot kumaş alan yerler,topbaşı kot alan kişiler,metraj kot alan,metraj kot kumaş alan,metraj kot kumaş satın alan,metraj kot alan yerler,metraj kot alan yerler,metraj kot kumaş,metraj kot kumaş satanlar,metraj kot satanlar,topbaşı kot satan,topbaşı kot kumaş satanlar,metraj kot satan,metraj kot satan kişiler,

Kumaş alan firmalar. Topbaşı kot alan,topbaşı kot kumaş alan,topbaşı parça kumaş alan,topbaşı kot satın alan,topbaşı kot kumaş satın alanlar,topbaşı denim kumaş,topbaşı kot alanlar,topbaşı kot alan,topbaşı kot kumaş alan yerler,topbaşı kot alan kişiler,metraj kot alan,metraj kot kumaş alan,metraj kot kumaş satın alan,metraj kot alan yerler,metraj kot alan yerler,metraj kot kumaş,metraj kot kumaş satanlar,metraj kot satanlar,topbaşı kot satan,topbaşı kot kumaş satanlar,metraj kot satan,metraj kot satan kişiler.

Kot pantolonlara aşina olan herkes, onları rahat ettirmek için ana bileşenin olduğunu ve her zaman olacağını biliyor: pamuk. Ama neden? Denimdeki yüksek pamuk yüzdesinin bu kadar önemli olmasının nedeni nedir?

PARÇA KOT KUMAŞ ALANLAR

100 metre kumaş alanlar. 200 metre kumaş alan yerler. 150 metre kot kumaş alanlar.

Belki de en temel neden, yüksek oranda pamuk içermeyen kotun gerçekten denim olmamasıdır. Başlangıçta, denim% 100 pamuktan yapılmıştır. Zamanla ve modanın ilerlemesiyle, pamuk daha esnek hale getirmek için diğer bazı malzemelerle birleştirildi. Bununla birlikte, pamuk olmadan, denim pantolonlara kot denemezdi.

Yüksek oranda pamuk kullanmanın diğer bazı nedenleri:

Birçok sentetik kumaştan daha iyi nefes alın, böylece cilt ile temasınız rahattır, daha fazla özgürlük hissi verir ve yıl boyunca sizi taze tutar.

Şeklini kaybetmeden vücuda uyum sağlar; Diğer birçok kumaş yüksek seviyede esnekliğe sahip olsa da, sonunda deforme olur ve aynı görünmeyi bırakır.

Kolayca karıştırılabilen bir kumaştır; Denimde giderek daha fazla kullanılmaya başlanan ve pamuk karışımıyla mükemmel çalışan birçok kumaş var.

Ve belki de en çekici neden: pamuğun bakımı kolaydır. Kolayca yıkanır (sadece çamaşır makinesine koymanız gerekir) ve fast food, ter veya şehrin aynı aroması gibi gün boyunca kıyafetlerinizde birikebilecek kokuları tutmaz.

TOP BAŞI KOT KUMAŞ ALAN FİRMALAR

Kot kumaş alan firmalar. 4.5 ons kot,5 onz kot kumaş,6 onz denim kumaş,7 ons denim kumaş, 8 ons denim kumaş,9 ons denim kumaş,11 ons denim kumaş,10 ons kot kumaş,12 ons kot kumaş,13 ons denim

Denimdeki pamuk yüzdesi, aradığınız kotun türüne göre değişir, ancak, işiniz rahatsa, her zaman yüksek olmasını aramalısınız. Son zamanların en sevdiği stillerden biri, ancak pamuktan daha yüksek bir spandeks kumaş alanlar yüzdesine sahip olduklarında, kolayca yıkanma eğilimindedir, şeklini hızla kaybeder ve hatta kırılır. Doğru miktarda spandeks ve pamuğu karıştırdığınızda bu olmaz, pantolonlar daha uzun süre dayanır, daha iyi görünür, şaşırtıcı bir şekilde uyarlanır ve yıkandıktan sonra şekillerine geri döner. Unutmayın, konfor ve dayanıklılık için sihirli formül:% 98 pamuk ve% 2 spandeks.

Pamuk birçok giyside bulunur, ancak denimde vazgeçilmez bir maddedir, onu dayanıklı kılan şeydir ve rengi satın aldığınız gün olarak tutmaya yardımcı olur.

Bu nedenle, alışveriş yaparken, her zaman etikete bakın ve yüksek oranda pamuk içeren (en az% 98) denim arayın, bu ilk yıkamada şekli kaybetmeyeceğiniz ve sadece kırılmayacağının bir garantisidir. Birkaç kişi giydi.

Pamuk seçin, bu doğal bir karardır.

Mavi renk, mavi boyanın kimyasal özelliklerinden dolayı seçilmiştir. Çoğu madde kumaşı yüksek sıcaklıklarda boyar ve bu onları renkli tutar. İlk olarak kot pantolonlarla kullanılan çivit mavisi sadece ipliklerin dışında tutuldu, bu yüzden o rengin bir kısmını yıkadıklarında ve bazı iplikler su ile bırakıldıklarında.

Parça Kot Kumaş.

Denim kumaş alan ne kadar çok yıkanırsa, o kadar yumuşak hale gelir ve her bir pantolonun sahibine kalıplandığını hissettirir.

Denim kumaş alan yumuşaklığı onları işçilerin gözdesi haline getirdi. Ve bu giysilere olan talep arttıkça, bir moda klasiği haline geldiler.

spot denim stok denim parti denim parça denim likralı denim pamuk denim ham denim polyester denim
spot denim stok denim parti denim parça denim likralı denim pamuk denim ham denim polyester denim

Denim kot pantolon, kot pantolon veya kot kumaş alanlar. 19. yüzyıldaki buluşundan bu yana, kıtaları karmaşık ticari ağlar ile iç içe geçmiş olan uzun süredir devam eden bir sosyal tarihe sahiptir; denizciler, madenciler ve işçiler için iş kıyafetleri sağlamıştır; Farklı zamanlarda ve ülkelerde gençlik kimliklerinin oluşturulmasına katkıda bulunmuştur. Bugün dünya çapında en büyük varlığı olan giysilerden biridir. Bu kumaş parçalarının yaygınlığının sadece moda, sınıf işaretçisi veya kuşak sembolü açısından etkileri yoktur. Aynı zamanda, hem pop kültüründe hem de popüler kültürde alaka düzeylerinden dolayı gölgede kalan politik, ekonomik, sosyal ve çevresel ilişkilerin sentezidir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!