Tilda Kumaş Nedir? Kumaş Alan İstanbul

Tilda kumaş Özellikleri,Tilda kumaş terletir mi,Tilda kumaş yorumları,Tilda kumaş nasıl olur,

Tilda Kumaş Nedir?

Güzel bir bahar gününde ağaçların arasından esen taze bir rüzgar gibi, Tilda projeleri sıcak, ferahlatıcı, tuhaf ve romantiktir.

Tilda ile tanışmadıysanız, bir tedavi içindesiniz! Bu marka, Yaradan’ın belirttiği gibi, ‘mükemmel kusurlu’. Tilda ile her durum için sıcak renkler, güzel çiçekler, eğlenceli karakterler ve projelerle dolu bir dünyaya girebilirsiniz. Başlangıçta bir kumaş şirketi olarak başlayan Tilda kumaş markası, 1999 yılında Norveçli tasarımcı kuruldu ve kumaşları, kurdeleleri, düğmeleri, kitleri, aksesuarları ve kitapları kapsayacak şekilde büyüdü. İster Tilda’ya aşık oldunuz ya da tasarımlarından birini hiç görmediniz, sizi Tilda dünyasına adım atıp etrafa bakmaya davet ediyoruz.

Tilda Tasarımcısı ile Tanışın

Tilda kumaş Özellikleri,Tilda kumaş terletir mi,Tilda kumaş yorumları,Tilda kumaş nasıl olur,

Tilda tasarımlarını yarattığı bir adada yaşayan Norveçli bir yerli. Güzel sanatlar ve grafik tasarımda arka plana sahip olan Tilda, bir markadan daha fazlası, ancak Tone için bir yaşam tarzı olarak doğdu. Kumaş tasarımları ve çarpıcı projeleri, tuhaf ve romantik aşkını sergiliyor – onu ile giyilen bir balo elbisesi gibi” anlatıyor. Tone tutkusu sayesinde Tilda dünyasını bugünkü haline getirmek için yetenekli bireylerden oluşan bir ekip topladı.

Tilda kumaş nasıldır?

Tilda Kumaşlar

Kumaş koleksiyonlarının tuhaf baskılarında parlıyor. Güzel çiçeklerden daha rustik hayvan baskılarına kadar, kumaşların diğer kumaş markalarında görülmeyen benzersiz bir kişiliği vardır. Her kumaş koleksiyonu benzersizdir, ancakhepsi birbirini tamamlar, karıştırma ve eşleştirmeye mükemmel bir şekilde katkıda bulunur.

Tilda Kavramlar

Son düğme yerine yerleştirilene veya son kırpma biti eklenene kadar hiçbir proje tamamlanmaz. Tilda’daki ekip, kumaşlarla mükemmel bir şekilde eşleşen düğmeler, kurdeleler, iplik ve daha fazla kavram yaratıyor ve her bir Tilda projenizi şık bir şekilde bitirmenizi kolaylaştırıyor.

Tilda kumaş’tan ne yapılır?

Tilda kumaş Özellikleri,Tilda kumaş terletir mi,Tilda kumaş yorumları,Tilda kumaş nasıl olur,

Yorganlar ve Tilda projelerini çok seviyor ve nedenini görmek kolay. Bunlar basit iğne yastıkları ve eğlenceli bebeklerden doldurulmuş hayvanlara ve yatak boylu yorganlara kadar değişir. Tilda’nın sunduğu tüm projelerle tüm evinizi şekillendirebilirsiniz ve muhteşem görüntüleri gördükten sonra isteyeceksiniz.

Tilda’nın Karakterleri

Tilda sadece güzel projeleri olan bir kumaş markası değil. Tilda kendine has karakterleri olan bir dünya. İkonik ince bebeklerden uzun bacaklı hayvanlara (tavşan, tilki ve maymunlar dahil), bu karakterler gittikleri her yerde Tilda’nın hevesini taşırlar. Kendi Tilda karakterinizi yaratarak siz de bu harika kaprisli dünyaya girersiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*