Kayseri Şifon Kumaş Niğde Şifon Kumaş

Niğde şifon kumaş,Aksaray kumaşçılar,kumaşçılar kayseri,şifon kumaş Niğde,şifon kumaş kayseri,

Kayseri Şifon Kumaş Niğde Şifon Kumaş

2021’de şifondan yapılmış şık elbiseler popülerliğin zirvesinde kalıyor. Ve tamamen hak ettiği halde. Hafif akan kumaş, bir kadının figürünü zarifleştirir. Hemen hemen her gölgede ve baskıda güzel görünüyorlar. Şifon elbiseler için moda trendlerini takip etmeyi ve ilkbahar-yaz için mükemmel modeli seçmeyi öneriyoruz.

Kumaş hakkında

Yüzyıllar boyunca, şifon kumaş, son derece zengin bayanlar için elbiseleri uyarlamak için malzeme olmuştur. Bugün kumaş üretimi biraz basitleştirildi, böylece dünyadaki tüm kadınlar bunu kullanabilir. İpek bazlı şifon klasik olarak kabul edilir. Şık düğün, klasik, akşam ve resmi elbiseler ondan yapılır.

NOT: YERİMİZ İSTANBUL ZEYTİNBURNUN’DA

Şifonun ana özellikleri şunlardır:

boya uyumu:

dikiş yaparken şekillendirmede itaat;

iyi nefes alabilirlik;

kolay yıkama ve ütü.

Bugün, pamuk bazlı şifon popüler olarak kabul edilir. Daha düşük bir maliyete sahiptir. Bu nedenle, bu tür malzemeden yapılmış bir elbise neredeyse tüm kız ve kadınları karşılayabilir.

Şifon elbiselerin popüler uzun modelleri

kayseri kumaşçılar,kayseri kumaş,aksaray kumaşçılar,niğde kumaş pazarı,

Elbette 2021’de şifondan yapılmış yazlık elbiseler uzun olabilir. Zemin denir. Böyle bir kıyafet, bir kadının figürünü güzel bir şekilde vurgular, herhangi bir yükseklikte bir kız ya da kadın üzerinde ilginç görünür. Organik olarak topuklu ayakkabılar ve düz sandaletlerle birleştirilir. Bu sezonun en popüler olanları uzun elbise modelleri:

Açık omuzlar, büst bölgesinde toplanan kumaş ve yere etek, imajınızı ilahi hale getirecektir. Saç stilinize hafif bir çerçeve eklemeyi ve ellerinizde bilezik takmayı deneyin. Güzel bir akşam alın veya yay yürüyün.

Katmanlı elbiseler. Bu özellik, birkaç kumaş satın alan katmanının kullanıldığı elbiselerin alt kısmı ile ilgilidir. Etek aynı renkte olabilir veya tonlarda değişebilir. Böyle bir elbise, deniz dalgası tarafından köpüğün etkisini yaratır. Görüntüyü daha havadar yapar.

Fırfırlı uzun elbise. Hafiflik ve ferahlığın etkisi üzerine de bir bahis var. Ancak böyle bir elbise modeli kırılgan bir figür için idealdir. Aşırı ağırlık ile şeklin çarpık oranları olan bu modellerle oynamamalısınız. Kendinize kilo ekleme riskini alın.

Kırmızı keten,kırmızı kumaşlar kırmızı elbiseye nasıl ruj gider,kırmızı elbiseye hangi ren ayakkabı gider,kırmızı elbise aksesuarları,kırmızı elbiseye ne tür takı gider,kırmızı elbiseye hangi renk çanta gider,

Uzun kollu 70’lerin tarzında elbiseler. Göğüs, kollar, boyun ve bacakların kapalı olduğu böyle klasik bir stil. Elbise fiyonklu geniş bir kemer ile dekore edilmiştir. Model ideal olarak yüksek topuklu ayakkabılarla birleştirilmiştir.

Sırtı açık elbise. Sıçrama yapmak isteyenler için idealdir. Önde, elbise mümkün olduğunca muhafazakar görünüyor. Kapalı eller, kapalı boyun, bacaklar. Nefes kesen manzaranın ardında. Özellikle spor salonunda sırt kaslarında çok çalıştınız. Bu tür modellerde kesikler, en küçükten en derine, neredeyse kalçalara kadar uzanır.

Modeller. Görsel olarak kumaş alan anımsatan. Yakından bakarsanız, kayışlar bu tür elbiselerde güzel bir dekoratif unsur gibi davranır. Önünde veya arkasında güzel dokumalar olabilir.

Şeffaf elemanlı modeller. Bu tür ekler dekolte, karın veya kalçalarda bulunur. Böyle bir elbise bir akşam olabilir. İdeal olarak doğru oranlara sahip bir figür üzerine oturur.

Kısa Şifon Elbiseler

Burada her gün veya yayın için seçenekler bulabilirsiniz. Yani şifon evrensel bir kumaştır. Kısa elbiseler arasında iki uzunluk vardır – mini ve midi. Mini hakkında konuşuyorsak, o zaman ultramini kıyafeti bile giymek uygun olacaktır. Şimdi trendde uzunluğuna gelince – bu işe gitmek, tiyatroya gitmek veya arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle buluşmak için mükemmel bir seçenektir. Belirtilen uzunlukta kısa elbiselerin en tepe modelleri:

Kısa tunikler. Neredeyse her figürde harika görünüyor. Bu elbiseler bir plaj tatilinde veya şehirde güvenle giyilebilir. Şifon tunik bale ayakkabıları,sandalet, terlik ve hatta spor ayakkabılarıyla kolayca birleştirilebilir. Hangi rengin yapıldığına ve hangi duruma uyguladığınıza bağlı olarak.

70’lerin tarzında uzun kollu elbise. Midi uzunluğu burada uygundur. Bu seçeneğin fazla kilolu kadınlar için bile uygun olduğunu lütfen unutmayın. Ana şey stilistlerin tavsiyelerine uymaktır – kıyafeti yüksek topuklu ayakkabılarla tamamlar. O zaman optimal, kesinlikle klasik bir görünüm elde edersiniz.

Niğde şifon kumaş,Aksaray kumaşçılar,kumaşçılar kayseri,şifon kumaş Niğde,şifon kumaş kayseri,

✓Bu hemen hemen her şekle uyan evrensel bir modeldir. Kıyafet kolayca “elma” veya “armut” aşırı şişlik süslüyor, ince kalça veya bacak kolayca gizler. Bir elbisede her zaman bir kız gibi görüneceksin.

Çıplak omuzlu kısa yazlık elbiseler. Bu, bir plaj veya yürüyen şehir yayı için başka bir seçenektir. Bir mayoya güzel bir terlik, bale ayakkabıları veya spor ayakkabıları olan sandaletlerle güzel görünüyor. Ama kollarınızı ve omuzlarınızı gösterir. Bunu aklında tut. Bu tavsiye özellikle 50 yaş üstü kadınlar için önemlidir. Bu bölgelerdeki cilt artık çok esnek ve tonlu değildir.

Omuz kapalı kokteyl seçenekleri. 2021‘de böyle bir şifon elbise en iyi her gün için değil, önemli toplantılar için giyilir. Güzel mücevherler, aksesuarlar, debriyaj ve ayakkabılarla tamamlayarak, gerçek bir kumaş satın alanlar olacaksınız. Ana şey, modelin uzunluğunun dizine ulaşmasıdır.

Şifon elbise nasıl giyilir?

Moda trendlerine göre, 2021’deki şifon elbiseler aşağıdaki gibi ayakkabı türleri ile birleştirilebilir:

Moda ayakkabı kapalı topuklu yüksek topuklu sandaletler. Bu tür kombinasyonlar görüntüyü klasik yapar. Size kadınsılık verin.

Bale ayakkabıları veya spor ayakkabı. Bunlar şehri keşfetmek için kolay seçeneklerdir. Bu tür görüntülerde kolay ve eğlenceli görünüyorsunuz.

Bot ayakkabı. İlkbaharda, bu tandem mümkün olduğunca canlı, zarif görünüyor. Yaz mevsiminin hemen köşede olduğunu gösteriyor. Ve ayrıca parlak renklerde bir elbise giyerseniz, tüm dikkat size perçinlenir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*