Threads Nedir? Nasıl Kullanılır? Threads İndir?

Threads, Facebook, Instagram WhatsApp

Viskon kumaş alanlar. Instagram’ın sahibi olan Meta, en son sunduğu Threads ile Twitter’a karşı savaş açtı. Raporlara göre, tamamen yeni mikroblog platformu 30 milyon kullanıcıyı aştı ve hala büyüyor. Unutmayın, bu uygulama bu sayıda kullanıcıya ulaşmak için en hızlı gibi görünüyor.

Kadife Kumaş satın alan yerler. Yün Kumaş satın alan yerler.  Sentetik Kumaş satın alan yerler

Kumaş satın alanlar. Threads, Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın ana şirketi tarafından geliştirilen yeni bir uygulamadır. Platform, büyük ölçüde metin tabanlı gönderilerden oluşan bir besleme ile Twitter’a çok benziyor – ancak kullanıcılar aynı zamanda fotoğraf ve videolar da yayınlayabilir – burada insanlar gerçek zamanlı sohbetler yapabilir.

Meta, Konulara gönderilen mesajların 500 karakter sınırına sahip olacağını söyledi. Twitter’a benzer şekilde, kullanıcılar başkalarının Konular gönderilerini yanıtlayabilir, yeniden gönderebilir ve alıntı yapabilir. Ancak uygulama aynı zamanda Instagram’ın mevcut estetik ve navigasyon sistemini harmanlıyor ve gönderileri doğrudan Instagram Stories’de paylaşma yeteneği sunuyor.

Konu hesapları ayrıca genel veya özel olarak listelenebilir. Doğrulanmış Instagram hesapları, Konular’da otomatik olarak doğrulanır.

Lansmandan sonra bir Threads gönderisinde Meta CEO’su Mark Zuckerberg, “Threads’in vizyonu, sohbet için bir seçenek ve samimi bir kamusal alan yaratmaktır” dedi. “Instagram’ın en iyi yaptığı şeyi almayı ve metinler, fikirler ve aklınızdan geçenleri tartışma etrafında yeni bir deneyim yaratmayı umuyoruz.”

Bazı kullanıcılar, Threads başlatıldıktan sonraki ilk saatlerde ara sıra aksaklıklar ve içerik yükleme sorunları yaşadı, ancak milyonlarca kullanıcı aynı anda bir uygulamaya katılıp onu kullanırken bu beklenebilir.

Nasıl kaydolursunuz? (Ve gidebilir misin?)

Penye kumaş kim alır? Toptan kumaş kim alır? Tekleme kumaş kim alır? İnterlok kumaş kim alır? Ham kumaş kim alır? Denim kumaş kim alır? Viskon kumaş kim alır? Spot kumaş kim alır? Stok kumaş kim alır? Parti kumaş kim alır? Spot kumaş kim alır?

Kullanıcılar, Instagram hesapları üzerinden kaydolur ve aynı kullanıcı adını, şifreyi ve hesap adını kullanır, ancak özgeçmişlerini Threads’e özgü olacak şekilde düzenleyebilirler. Kullanıcılar ayrıca doğrudan Instagram’dan takip ettikleri hesapların listesini içe aktarabilir, bu da uygulamayı açıp çalıştırmayı çok kolaylaştırır.

Ancak Threads’ten ayrılmak o kadar kolay değil. Kullanıcılar, uygulamanın ayarlar bölümünden profillerini geçici olarak devre dışı bırakabilirken, şirket gizlilik politikasında “Threads profilinizin ancak Instagram hesabınızın silinmesiyle silinebileceğini” belirtiyor.

Apple App Store’a göre bazı kullanıcılar, Instagram gibi Konuların kullanıcılar hakkında toplayabildiği konum, kişiler, arama geçmişi, tarama geçmişi, iletişim bilgileri ve daha fazlası dahil olmak üzere veri miktarıyla ilgili endişelerini dile getirdi.

Konular nerede kullanılabilir?

Şirkete göre Threads, Apple’ın iOS ve Android’i aracılığıyla 100 ülkede ve 30’dan fazla dilde kullanılabiliyor.

Konular ‘Twitter katili’ olabilir mi?

Threads, Twitter’ı gerçek zamanlı, halka açık konuşmalar için başvurulacak uygulama olarak yerinden etme umuduyla son aylarda başlatılan en yeni platform. Ancak başarı için en büyük şansa sahip olabilir.

Musk’ın geçen yıl platformu devralmasından bu yana birçok Twitter kullanıcısı bir alternatif arzusunu dile getirdi. Sık sık yaşanan teknik sorunlar ve politika değişiklikleri, bazı önemli Twitter kullanıcılarının çıkışlara yönelmesine yol açtı.

Kumaş Satın Alan. Açık galibarda kumaş satın alanlar. Açık limon kumaş satın alanlar. Açık mavi kumaş satın alanlar

Meta’nın Twitter’da en az bir önemli ayağı var: mevcut kullanıcı tabanının boyutu. Meta, yeni uygulamayla 2 milyardan fazla küresel aktif Instagram kullanıcısının en azından bir kısmını yakalamayı umuyor. Bu, Twitter’ın yaklaşık 250 milyon olan aktif kullanıcı tabanıyla karşılaştırıldı.

Zuckerberg bir Threads gönderisinde, “Biraz zaman alacak, ancak bence 1 milyardan fazla kişinin bulunduğu bir genel konuşma uygulaması olmalı” dedi. “Twitter bunu yapma fırsatı buldu ama başaramadı. İnşallah yaparız.”

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!