Kot Kumaş Alımı Yapan Kişiler Nerede Olur?

denim kumaş satın alan kot elbise satın alan kot pantolon alan kot hazır giyim satın alanlar

Denim kumaş satın alanlar kot kumaş satın alıcıları parça kot alıcısı ham kot alıcısı tekleme kot kumaş alıcısı toptan kot kumaş alıcıları üretim fazlası denim kumaş alıcısı spot denim kumaş alıcısı parti denim kumaş alıcısı stok denim satın alan yerler aynı zamanda denim adını da taşıyan pamuktan yapılmış özel bir kumaştır. Denim dimi örgüde yapılır. Düz ve saten örgüye ek olarak, dimi örgü üç temel dokuma türünden biridir ve eğik sırt tarafından tanınabilir.

Parti Denim alan kumaşlarda, dimi dokuma nedeniyle üst ve alt kısım farklı görünür. Klasik bir kumaşın üstü çivit mavisi (mavi) iken, alt kısmı beyazdır. Ek olarak, denim kumaş özellikle sağlam ve dayanıklı dokuma kumaşlardan biridir. Kumaşın üretimi için sadece atkı iplikleri maviye boyanır, çözgü iplikleri boyanmamış kalır. Bu, denimin bilinen yıkanmış rengini yaratır. Kalıpla kesilmiş kumaş parçaları daha sonra birbirine dikilir ve çanta veya logo gibi aksesuarlar eklenir. Son olarak, denim kumaş şu anda modaya uygun kullanılmış görünümü elde etmek için boyanır ve ağartılır.

KOT KUMAŞ ALIM SATIM

Denim kumaş viskon iplikle yapıldığında çevre ve müşteriler için birçok avantaj vardır. İplik, sürdürülebilir ve yenilenebilir bir kaynak olması için kullanılan selüloz lifleri nedeniyle diğer sentetik ipliklerden daha çevre dostudur. Nice Denim, biyolojik olarak parçalanabilen viskon ipliği kullanır, bu da zamanla çevreyi tehlikeye atmadan organik olarak ayrışacağı anlamına gelir.

Denim imalatında viskon ipliğinin kullanılması çevreye ek olarak tüketiciler için de avantajlara sahiptir. Ortaya çıkan denim kumaşın, ipliğin yumuşak ve ipeksi hissi sayesinde özellikle sıcak bölgelerde giyilmesi kolaydır. Ek olarak, malzeme nefes alabilir ve nemi emer, bu da onu uzun süre giyilecek giysiler için mükemmel bir seçenek haline getirir.

DENİM KUMAŞ ALIMI

Genel olarak denim kumaş üretmek için viskon ipliği kullanarak kendisini sektördeki rakip işletmelerden ayırıyor. Müşteriler kot kıyafetlerini rahatlığı, nefes alabilirliği ve çevresel sürdürülebilirliği nedeniyle sıklıkla tercih ediyor.

KOT KUMAŞI

Denim kumaş, yüzyıllar önce kullanılmaya başlanan ancak halen popülaritesini kaybetmeyen bir kumaş türüdür. Denim kumaşın en belirgin özelliği çözgü ipliğinin indigo boya ile boyanması, atkı ipliklerinin boyanmamış yani beyaz olmasıdır. Denim kumaşa halk arasında blue jeans denir. Ancak blue jeans, başta pantolon olmak üzere denim kumaşlardan yapılan tüm giysilere verilen isimdir. Denim kumaş, spor giyim ve kot pantolon üretiminde kullanılan kaba, dayanıklı ve kullanışlı bir kumaş olup, genellikle tek kat %100 pamuk ipliklerden üretilenler tercih edilmektedir. Klasik denim kumaş, gabardin adı verilen dimi dokuma yöntemiyle üretilir.

PARÇA KOT KUMAŞ ALIMI SATIMI

Çözgü ipliklerinin hem örme ihtiyacı hem de sıklık açısından kumaş yüzeyindeki yoğunluğundan dolayı çözgü ipliğinin rengi kumaş görünümüne hakimdir.

Likralı 10 Ons Kot toptan likralı 11 ons denim kumaş likralı 9 ons kot Kumaşı

Denim kumaşlar, indigo boya maddesinden dolayı diğer klasik dokuma kumaş üretimlerinden farklı bir işlem izlenerek üretilmektedir. Bu farklılık genellikle dokuma hazırlık bölümünde kendini göstermektedir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!