Takım Elbise Kumaşı Parça Poliviskon Kumaş

Takım elbise kumaşı alan,parça poliviskon kumaş alan,poliviskon kumaş alan,parça takım elbise kumaşı alan,ucuz poliviskon kumaş,kenarı yazılı kumaş,stok poliviskon kumaş,spot poliviskon kumaş,parti poliviskon kumaş,parti takım elbise kumaşı,giyim kumaşı

Yün, çok yönlülüğü ve zarif estetiği nedeniyle erkekler için en popüler kumaş çeşididir. Yün doğal bir malzeme, yani nefes aldığı anlamına gelir ve günün sıcaklığında veya gecenin serinliğinde giyilebilir. Takım Elbise Kumaşı Alanlar. Yumuşak ve buruşuk ücretsiz ama bazen daha hafif, daha zayıflatıcı kumaş isteyenler tarafından eleştiriliyor. Ortak yün türleri arasında tüvit, pazen, kaşmir, merino ve kamgarn bulunur.

Takım elbise kumaşı alan,parça poliviskon kumaş alan,poliviskon kumaş alan,parça takım elbise kumaşı alan,ucuz poliviskon kumaş,kenarı yazılı kumaş,stok poliviskon kumaş,spot poliviskon kumaş,parti poliviskon kumaş,parti takım elbise kumaşı,giyim kumaşıParçalanmış yün, pürüzsüz ve yüksek bir dayanıklılığa sahip kompakt bir tekstildir. Çoğu yün, doğal elyafın bükülmesini gerektirir. Fakat haşlanmış değil. Bunun yerine, kısa ve kırılgan lifleri çıkarmak için yün tarama işleminde taranır. Bu, elyafın daha uzun liflerinin eğirme işleminden geçmesine ve pürüzsüz bir tokluk bırakmasına neden olur. Flanel, tüvit, gabardin kumaş alan bezler üreten çeşitli yollardan dokunabilir.

Takım Elbise Kumaşı Alanlar. Kaşmir kumaş alan kendi başına veya bir karışım olarak, oldukça lüks ancak takım elbisesine istenmeyen bir parlaklık verebilir. Küstahça Avrupalı ​​bir şey isteyip istemediğine bağlı olarak, kaşmir işe uygun olmayabilir. Ama zevk için mi? Her zaman.

Takım elbise için yıl boyu bir seçenek olarak yün seçin. İnce erkekler ve iş kıyafetleri giymek için daha lüks bir görünüm (özellikle kaşmir) isteyenler için ve resmi vesilelerle için parça kumaş alan en iyisi.

Pamuk takım elbise kumaşı için en popüler ikinci kumaştır ve bitki liflerinden elde edilir. Pamuk elbiseleri hareket eder ve nefes alır ancak kolaylıkla kırışmaya meyilli olur; bu da takım elbisesinin özensiz görünmesine neden olabilir. Yumuşaklığa gelince tatmin edici, ancak lüks departmanda yün kumaşlarla karşılaştırıldığında geride kalıyorlar takım elbise kumaşı alan.

İpucu: İlkbahar, yaz ve sonbaharda pamuk seçin. Tüm vücut tiplerine ve açık hava etkinliklerine yarı resmi bir görünüm arayanlara uygundur. Çalışmak için makul ağır pamuk veya yün / pamuk karışımını seçin; kumaş siluetini korumaya yardımcı olur.

Takım elbise kumaşı alan,parça poliviskon kumaş alan,poliviskon kumaş alan,parça takım elbise kumaşı alan,ucuz poliviskon kumaş,kenarı yazılı kumaş,stok poliviskon kumaş,spot poliviskon kumaş,parti poliviskon kumaş,parti takım elbise kumaşı,giyim kumaşıTakım Elbise Kumaşı Alanlar. Keten takımları çok hafiftir ve yükselen sıcaklıklarda serinliklerini korurlar. Bununla birlikte, keten lekeleri kolayca kırılır ve lekeleri daha da kolaylaştırır, yani taze, keskin görünüşünü korumak için düzenli kuru temizleme gerekir parça poliviskon kumaş alan.

Parti Kumaş.

Yaz aylarında keten seçin. Pamuk ya da yüne daha rahat bir alternatif olarak giyilir. Yarı resmi etkinliklerle giyilecek ancak ofis asla giyilmeyecek daha büyük gövde tiplerine uyuyor.

Polyester kumaş alan sentetik malzemelerden (yün gibi doğal değil) yapılmış ve düşük kalitede kabul edilmektedir. Maliyeti düşürmek için genellikle yün gibi poliviskon parçası alan başka bir elyaf ile harmanlanır. Polyesterden yapılmış suit kumaşlar kırışıklık yaratır (yününden daha fazla fakat ketenden daha az) ve çok iyi nefes almamaları için bir üne sahiptirler. Polyester, yün ve pamuğa kıyasla daha fazla kumaş parlaklığı üretir ve takım elbisesinin ucuz görünmesine neden olur.

Polyester, aşırı sıcaklıklardan kaçınmak için yalnızca ilkbahar ve sonbaharda giyilmelidir. Resmi etkinliklere kalite ve aşınabilirlik kazandırmak için yün kumaş alanlar ile harmanlanmayı tercih edin. Şık rahat olaylar ve ofis giysileri için en vücut tiplerine uygundur.

Tüm Makale Linkler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın