Kot Kumaş Fiyatı

Kumaş ağırlığı daha yüksek olan kotlar genellikle daha uzun ömürlüdür. Bununla birlikte, bu aynı zamanda malzeme kalitesine de bağlı. Özellikle ucuz kotlarla malzemenin çok ince ve çoğunlukla% 100 pamuktan oluştuğunu fark edersiniz.

kot kumaş fiyatı,kot fiyatı,denim fiyatı,denim alan,parça kot alan,kot parçası alan,parça kumaş alan,parti kumaş alan,stok kumaş alan,spot kumaş alan,ucuz kot kumaş,kot kumaş nereden alınır,parça kot nerede satılır,parça kumaş kim alır,kumaş alan yerler,kumaş alan kişiler,parti kumaş alan kişiler,spot kumaş alan kişiler,toptan kumaş alan kişiler,toptan kumaş alan,peşin para kumaş alan,ihraç fazlası kumaş alan,parti hazır giyim alan,tekstil alan,parti tekstil alan,fermuar alan,iplik alan,spot ip alan,parti ip alan,ip alan yerler,iplik alan kişilerKot Kumaş Fiyatı. Kumaşın ağırlığı genellikle burada belirtilmemiştir. Elastik eksik ve pamuk ve kumaş kalitesi ucuz olduğu için, bu kotların ömrü genellikle çok kısa. Marka kotlar genellikle düşük yoğunluklu bir kumaş alan spandex ile karıştırılarak kot parçası alan pantolonların daha gerilebilir hale getirilir ve bu da kot ömrünü uzatır. Ancak genel olarak, kumaş ne kadar kalın olursa, bir çift kot pantolon kırmak da o kadar uzun sürer.

Parti Kumaş.

İpliğin yapıldığı pamuk ile başlar. Pamuk parça kot alan  iyi gelişmek için sıcak ve bol suya ihtiyaç duyar. Dünya genelinde borsalarda işlem görmektedir ve dolayısıyla arz ve talep arasındaki etkileşime tabidir pamuğu içeren Pamuk Kemer’den pamuk tedarik ediyor ve geleneksel kot pantolon servisleri sunmaktadır. Bununla birlikte, yüzde 50 pamuk içeren Amerikan menşeli pamuklu ürünler kalite mührünü taşımaktadır.

Kot Kumaş Fiyatı. Pamuğun kalitesi de ağırlığı belirler. Bunlara iplik boyutu ve örgü eklendi. Halka denim pürüzlü bir yüzey gösteriyor. Zincir ve atkının renkleri farklıdır ve çapraz olarak dokunmuştur. Ters kot, sol taraflı materyalden oluşur. Pamuk ve iplik her zaman emtia olmuştur. Bu nedenle, tartmak ve ölçmek için bir ihtiyaç vardı. İplik boyu farklı sistemlerde metreden bir gram pamuğun iplik sayısını ölçer.

Stok Kumaş Kumaş.

İlk kot pantolon hâlâ kahverengi tuval yapılıyken, bu kumaş alan kısa bir süre dayanıklı bir pamukla değiştirildi. Pamuk geldiğinden, denim olarak adlandırıldı. Tüm işçiler pantolonu, mavi ile indigoya boyandı ve portakal dikişiyle süslendi. Mavi kotların markaları vardı.

Kot Kumaş Fiyatı. Başarılı bir vuruş olayında olduğu gibi etrafa sarılır. Diğer çalışanlar, kendileri için pratik, rahat ve sağlam pantolonları hızla keşfettiler. Çiftçiler, kovboylar ve kereste çukurları da Strauss ve Davis’in müşterilerini memnun etti, çünkü onlar da kot konusunda hevesliydiler.

Spot Kumaş.

20’li yıllarda, mavi kotlar nihayet herkesin dudaklarında Amerika’da işçi pantolonu olarak kaldı. O zamanlar mavi mermerden yapılmış pratik bacak elbisesi olduğu için, adını mavi renklerine borçludur. Ayrıca, kesme daima aynıydı, çünkü direnç, konfor ve en uzun ömür dışında bir talep pantolonun üzerine konmadı.

Sadece 1930’da, pratik zırhların yerine moda kemer takıldı, hikaye değişti. 1950’lerde eski işçi pantolonları, asi bir gençliğin sembolü oldu; bu, mavi kot pantolon giyerek otoriteye ve geleneğe karşı protesto simgesi haline geldi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın