Stok Saten Kumaş

stok saten kumaş alan, stok kumaşçı, stok saten kumaş, stok saten kumaş alan, stok saten kumaş alanlar, stok saten kumaş kim alır, stok saten kumaş kimler alıyor, stok saten kumaş satışı, stok ucuz kumaş, saten kumaş parçası alan, saten kumaşlar, saten parçası alanlar, spot kumaşçı, stok kumaşçı, Ucuz Saten Kumaş,

Stok Saten kumaş

Saten elbiseler, özellikle gece kıyafetleri dahil olmak üzere çeşitli kullanımlar için yaygın olarak kullanılan bir kumaş türüdür; astarları; yatak örtüleri; ve döşeme. Aynı zamanda, pürüzsüz bir yüzey ve genellikle parlak bir yüz ve donuk bir sırt ile karakterize edilen, doku kalınlığında düz bir ipek kumaş olarak da bilinir. Aslen ipek bir spot kumaş olmasına rağmen, şimdi diğer elyaflardan yapılmış ipliklerden yapılmıştır. Saten yapısında dokunmuş, tamamen pamuklu bir spot kumaş saten olarak bilinir.

Saten kumaşı ne zaman ortaya çıktı? Saten türü nedir? Saten kumaştan yapılan elbise ne kadar zarif? Yukarıdaki tüm sorular bu makalede anlatılacak.

Saten Tarihi

Saten Kumaş Nedir? Stok Kumaş Alanlar
Saten Kumaş Nedir? Stok Kumaş Alanlar

Saten Orta Çağ kökenli, ilk önce bilinen lüks, ağır bir ipek türü tanımlamak için kullanılmıştır. Saten kelimesi bir Çin liman kenti adından geliyor:

Saten kumaş, Orta Çağ boyunca Çin, Arap Dünyası ve Batı Avrupa arasında ticareti yapılan ve bu bölgeler arasındaki bilgi ve ticaret akışını artıran birçok egzotik üründen biriydi. Parti Kumaş ilk olarak 12. yüzyılda İtalya’da kullanıma sunuldu. 14. yüzyıla gelindiğinde, kumaş Avrupa çapında yaygın bir şekilde mevcuttu, ancak maliyeti nedeniyle çoğu zaman telif hakkı tarafından giyiliyordu.

Saten Çeşitleri

Stok Saten kumaş türleri arasında stok krep ipliklerden yapılan krepler ve hem kalın hem de ince alanlara sahip iplikler olan “şantiyeler” kullanılarak oluşturulan antik stil saten vardır. Terlik parti saten ayakkabılar için kullanılır ve saten, gelinliklerde ve diğer resmi kıyafetlerde kullanım için değerli olan net bir saten türüdür.

polyester astar kumaş polyester astar jarse astar polyester astar nedir ithal polyester astar polyester astar kumaş özellikleri polyester astar özellikleri ekose polyester astar beyaz polyester astar kumaş stok astar parti astar ceket astarı etek astarı denye astar ucuz astar kumaş saten astar ucuz astar kumaş
Polyester Astar Kumaş Alanlar

Günümüzde genellikle gelinliklerde, nedime elbiselerinde ve çiçekçi kız elbiselerinde bulunur. Genellikle ipek, suni ipek veya polyesterden yapılan bu kumaşın parlak bir yüzü ve donuk sırtı vardır.

İpek düşes saten

Zarif ve ışıltılı bir kumaş olan ipek düşes saten parlak, ağır ve lükstür. Saten gelinlikler veya abartılı ev dekorasyonu için kullanılır, eski Çin’den bu yana olmuştur. İpek dokumacılar, bu tekstili, birçok vücuda ve parlaklığa sahip yumuşak bir doku oluşturan birçok narin elyaf katmanıyla yaptılar. Gelinlikler için popüler bir seçimdir, çünkü iyi örtülür ve güzel ve güzel eteklerin oluşturulmasına yardımcı olur.

Gerilmiş Saten, ilave bir% 5 spandeks eklenmiş normal saten kumaşının beklediği ile aynıdır. Bu saten tipi, normal saten ile aynı kullanımları taşır, bununla birlikte, giysiye form veren bir görünüm içerir. Pantolon yapımında, spor giyim ve elbise yapımında kullanılabilir.

Moda tasarımının çok yönlülüğüne bağlı olarak elbiseler ipekden saten ve akşam şifon bitimine kadar farklı ve güzel malzeme koleksiyonlarında gelir. Her mevsim, tasarımcıların modaya uygun elbise ve elbise siluetleri getirmesiyle saten gibi narin kumaşlar sıklıkla dahil edilir.

Saten Elbise Stilleri.

Bir saten elbisenin kalıcı güzelliğini asla küçümseme.

Saten kumaşı genellikle giyimde kullanılır: saten beyzbol ceketleri, spor şortları, kadın iç çamaşırları, gecelikler, bluzlar ve gece elbiseleri, ayrıca bazı erkek boxer şortları, külotlar, gömlekler ve kravatlar. Balede kullanılmak üzere sivri ayakkabı üretiminde de kullanılır. Diğer kullanımlar, iç döşeme kumaşlarını, döşemeyi ve yatak örtülerini içerir.

Saten nasıl temizlenir

stok saten kumaş alan, stok kumaşçı, stok saten kumaş, stok saten kumaş alan, stok saten kumaş alanlar, stok saten kumaş kim alır, stok saten kumaş kimler alıyor, stok saten kumaş satışı, stok ucuz kumaş, saten kumaş parçası alan, saten kumaşlar, saten parçası alanlar, spot kumaşçı, stok kumaşçı, Ucuz Saten Kumaş,
stok saten kumaş alan, stok kumaşçı, stok saten kumaş, stok saten kumaş alan, stok saten kumaş alanlar, stok saten kumaş kim alır, stok saten kumaş kimler alıyor, stok saten kumaş satışı,

Stok Saten kumaş giysiler elle veya narin çamaşır makinesinde soğuk su ve yumuşak bir deterjan kullanılarak yıkanmalıdır.

Elde yıkarsanız, elbiseleri 5 dakika boyunca köpüklü suya batırın, ardından soğuk suyla yıkayın.

Kurutucu kullanmayın. Temiz ve kuru bir havlu kullanarak fazla suyu çıkarın. Elbiseleri havluya yaslayın ve yuvarlayın, fazla suyu sıkmak için basınç uygulayın. Stok Saten kumaş güneşten veya aşırı sıcaktan uzakta hava kurumasını bitirmeye devam edin. Öğeleri orta / hafif ayarda tersyüz ederek ütüleyin.

Çok hassas saten giysiler için sadece kuru temizleme kullanın.

Yapmayın: Sıcak su kullanın, saten elbiseleri sıkın ve güneşe maruz bırakın.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!