Stok Kumaş Satın Alan Yerler

tekleme kumaş alan spot kumaş alan stok kumaş satın alan parti kumaş satın alan yerler toptan penye satın alanlar

Toptan kumaş alanlar tekleme kumaş alan spot kumaş alan stok kumaş satın alan parti kumaş satın alan yerler toptan penye satın alanlar. Ne kadar çok zaman harcarsak örgülerimizi zamanla giymek, aynı boyut, şekil ve en önemlisi temiz olduklarından emin olmak için biraz şefkat göstermeleri gerekecek. Örgüler için bir etiket okumanın bir giysinin gizli kodunu bir nedenden dolayı bulmaya benzeyebileceği bir sır değil, bu nedenle trikoyla ilgili her şeyi anlamanızı kolaylaştırmak için bu yararlı kılavuzu ve temel ipuçlarını bir araya getirdik. Yün bakımı ve biraz lezzet katmak için biraz örgü tarihi eklendi.

Bluzlar için en iyi kumaş hangisidir? Bluz satın alan yerler bluz alan firmalar toptan bluz satın alanlar tekleme bluz alan ihraç fazlası bluz alanlar tekleme bluzluk kumaş alanlar

FARKLI YÜN TÜRLERİ NELERDİR?

Hepimiz yünü duymuşuzdur, ancak yünün kaşmir kuzu yünü ve merinos yünü de dahil olmak üzere birçok çeşidi olduğunu öğrenince şaşırabilirsiniz. Her yün tipi benzersizdir ve onu çeşitli durumlar için mükemmel bir seçim haline getirir.

MERİNOS YÜNÜ TAM OLARAK NEDİR?

Merinos yünü ayırt edicidir, çünkü çatısı lifler arasında daha fazla ısı tutabilir, bu da onu sentetik yünden daha sıcak yapar, ancak daha ağır değildir. Merinos koyunundan elde edilen tek yün merinos yünüdür.

KUZU YÜNÜ NEDİR?

Kuzu yünü, yalnızca Merinos koyunlarından temin edilebilen merinos yününün aksine herhangi bir koyun ürünüdür. Bu yün türü son derece yumuşaktır ve çok az çaba gerektirir, bu nedenle çeşitli rahat giysilere dönüştürmek için idealdir.

KAŞMİR NEDİR?

İpeksi havlarıyla ünlü kaşmir kazaklar, geleneksel yünden daha yumuşak ve daha sıcak olan en lüks ve lüks hissi veriyor. İpeksi lifler, geleneksel yünün kaşındırıcı hissine sahip değildir, ancak katmanlamaya gerek kalmadan olağanüstü sıcaklık sunar. Kaşmir, giysiler için kullanılan tüm iplikler arasında sıklıkla en kaliteli olarak adlandırılır ve nedenini anlamak kolaydır. Daha kapsamlı bir kılavuz için,kaşmir nedir rehberi.

TRİKOYA NASIL BAKIYORSUNUZ?

YÜNLÜ GİYSİLERİ NASIL TEMİZLERİM?

Hepsi başımıza geldi…evet? Makineden 3 beden küçük çıkan güzel örülmüş giysiler, ilk giyildiği bedenden 3 beden küçük çıkıyor. Felaket. Yünlü çamaşırları, eski şeklini ve boyutunu korumak için yıkamak oldukça basit olsa da, sevdiğiniz giysi için felaket anlamına gelebilecek bazı tehlikeler vardır.

En iyi ayarı seçin

Yünlü giysiler en iyi şekilde elde yıkanır veya makinenizin yünlü programına konur, ancak farklı liflerin ayrı bir bakım rejimi gerektirdiğinin bilinmesi çok önemlidir. Çamaşır makinenizde oluşturduğunuz yün ayarı, yünlü giysilerinizi uygun sıcaklıklarda ve doğru sıkmada yıkamak için tasarlanmıştır. Çamaşır makinenizde yünlü veya elde yıkama ayarı yoksa acele etmeyin ve çamaşırlarınızı elde yıkamalısınız.

Dikili kot satın alanlar dikili mont satın alan spot dikili ürün alanlar stok dikili ürün alanlar spot elbise satın alanlar stok giysi satın alan yerler parti giysi toptan alan yerler toptan dikili ürün satın alanlar toptan dikili ürünler alanlar

En iyi yün deterjanı ve yünlü ürünleri arıyorsanız, yün deterjanı satın almak en iyisidir. Düşük alkali olma eğilimindedirler ve kaşmir süveterler ve diğer yün bazlı ürünler için idealdirler.

Yünün nasıl kurutulacağını bulmaya çalışıyorsanız, aslında o kadar da zor değil. Örgülerinizi her zaman hava ile kurutun çünkü yuvarlanma, olmasını istediğimiz şey olan büzülmeye neden olabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!