Stok Kot Kumaş Alan Firmalar

Parti kot kumaş alınır. 5.5 ons kot kumaş fiyatı 6 ons kot kumaş fiyatı 7 ons 8 ons kot kumaş fiyatı 9 kot kumaş fiyatı 10 ons kot kumaş fiyatı 11 ons kot kumaş fiyatı 12 ons kot kumaş fiyatı 13 ons kot kumaş fiyatı.

Parça kot alan firmalar. 4 ons denim kumaş fiyatı 5 ons denim kumaş fiyatı 5.5 ons denim kumaş fiyatı 6 ons denim kumaş fiyatı 7 ons denim kumaş fiyatı 8 ons denim kumaş fiyatı 9 ons denim kumaş fiyatı 10 ons denim kumaş fiyatı 11 ons denim kumaş fiyatı 12 ons denim kumaş fiyatı 13 ons denim kumaş fiyatı.

Bu makale, onlara bakmanın ve gerekirse onarmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olacak, biraz paradan tasarruf etmenize ve gezegeni daha fazla moda israfından kurtarmanıza yardımcı olacak denim jean kumaş türlerinin temelleri için bir rehber olacaktır.

İş elbise kumaşları işçi elbisesi kumaşı kot iş pantolon kumaşı Kot işçi elbise kumaşı iş elbiseleri için ucuz kot kumaş iş elbise kumaşı gabardin iş elbise kumaşı denim kiloluk iş elbise kumaşları

Jean kumaş çeşitleri, denim kumaş özellikleri ve kullanım alanları?

Her biri kendi benzersiz görünümüne, hissine ve stiline sahip pek çok farklı denim türü vardır. Aşağıda, kotun gizemini çözmeye yardımcı olacak bazı genel kot kumaşı türlerini listeledik:

Ham denim: Adından da anlaşılacağı gibi, ham denim ‘yıkanmamış’ ve ‘bitmemiş’ bir kumaştır. Ham denim, koyu mavi rengi ve sert tutuşuyla tanımlanabilir.

Stok kot pantolonlar en popüler kotlardan bazılarıdır. Orta yıkama, boyanın bir kısmını çıkarmak ve kota ham kottan daha yumuşak bir tutum vermek için orta uzunlukta bir yıkama işleminden geçirilmiştir.

Asitle yıkama: Asitle yıkanmış kot, 80’lerin sonlarında giderek daha popüler hale geldi ve ton renginde keskin kontrastlara sahip. Asitle yıkanmış denimin benzersiz rengi, pomza taşlarının klora batırılması ve ardından yıkama işlemine eklenmesiyle elde edilir.

Stok denim: Parçadenim, her türlü giyim için kullanılan ve giderek daha popüler hale gelen bir malzemedir. Kot başlangıçta giysileri, yatak takımlarını ve çok daha fazlasını sabitlemek için karmaşık desenler ve dikişler kullanan bir malzeme onarma yöntemiydi. Daha yakın zamanlarda, bu karmaşık desenler, güzel giysiler yaratmak için kullanılmış ve onlara önceden giyilmiş, ‘sıkıntılı’ bir görünüm kazandırılmıştır.

Kotun özellikleri

Denim, endüstriyel bir makine ile birbirine sıkıca dokunan uzun ipler halinde birleştirilen temiz pamuk liflerinden oluşturulur. Temel denim kumaş özellikleri – dayanıklılık ve kalınlık – bu iplik bükümlerinin gücünden gelir. Bu sıkılık aynı zamanda malzeme boyandığında sadece yüzeyin boyayı alması ve altındaki ipliğin beyaz kalması anlamına da gelir. Aşağıda denim kot pantolonların ortak özelliklerinden bazıları verilmiştir:

SPOT KOT KUMAŞ ALANLAR

Ağırlık: Geleneksel olarak denim, kumaşın kalınlığından dolayı ağır bir malzemedir. Daha ağır kumaşlar muhtemelen kot pantolon ve ceket haline gelirken, daha hafif kot artık etek, elbise ve gömlek yapımında kullanılıyor.

Kalınlık: Pamuk şeritleri, koruma sağlamak ve yırtılmayı önlemek için sıkıca dokunmuştur.

Sertlik: Yukarıda görüldüğü gibi, kot pantolonunuzun veya giysinizin ne kadar sert olduğu kot tipine bağlı olacaktır – ham kot oldukça sert olurken, orta yıkama denim kumaş özellikleri onu daha yumuşak hale getirir.

Peki kotun acı noktaları nelerdir?

Düzensiz renk solması:

Yıkama ve giyme, eşit olmayan renk solmasına neden olabilir

Renk transferi:

Bazen kot renkleri diğer giysilere geçebilir.

Tazelik:

Düzgün yıkanmazsa, denim kötü koku ve tazelik eksikliği yaşayabilir!

Denim kumaşın farklı özelliklerine nasıl bakılır?

STOK KOT KUMAŞ ALANLAR

parça kot parça denim parça denim kumaş kilo ile kot kumaş denim kiloyla
parça kot parça denim parça denim kumaş kilo ile kot kumaş denim kiloyla

Bazı denim meraklıları, daha iyi bir görünüm vermek ve renk akmasını önlemek için kot pantolonlarınızı asla yıkamamanız konusunda ısrar ediyor.  Bu, suyu korumanın harika bir yolu olsa da, kot pantolonunuzun harika görünmesini, hissetmesini (ve kokmasını) sağlamanın en iyi yolu değildir.

Bununla birlikte, kot pantolonunuzu diğer giysiler kadar düzenli olarak yıkamanız gerekmediği doğrudur – her 3-10 giyimde bir veya gözle görülür şekilde kirlendiğinde veya koktuğunda öneririz. Genel olarak, kumaşın görünümünü ve hissini korumak için ham kotu daha az yıkamak en iyisidir, halbuki orta yıkama kotu daha sık yıkanabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!