Stok Gabardin Kumaş Alanlar.

Stok gabardin kumaş alanlar,stok gabardin kumaş alanlar,stok gabardin kumaş,stok gabardin kumaş alan kişiler,stok gabardin alan yerler,stok gabardin kumaş alan kişiler,stok gabardin kumaş alan firmalar,İstanbul gabardin kumaş satılık kumaş,parça gabardin alan,gabardin parçası kumaş alanlar,

Kumaş alan. Ham Gabardin alanlar. Piefti kumaş alan. Piefti Gabardin kumaş alan firmalar piefti süprem alan yerler piefti kot alanlar pietfi poplin alan piefti saten alanlar piefti denye astar piefti kanvas alan piefti kumaş alan firmalar. Kumaş satın alanlar. Stok Gabardin kumaş satın alan yerler Stok Gabardin kumaş satın alan kişiler Stok Gabardin kumaş alan firmalar Stok Gabardin kumaş satan yerler Stok Gabardin kumaş alanlar Stok Gabardin satın alanlar parça Stok Gabardin kumaş satın alanlar Ham Stok Gabardin kumaş satın alanlar tekleme Stok Gabardin kot kumaş satın alanlar.

TEKLEME KUMAŞ ALANLAR.

Gabardin kumaş alanlar yüzeyinde karakteristik bir diyagonal dokulu dimi dokuma bir kumaştır. Geleneksel olarak, kamgarn yünden yapılmıştır, ancak bugün pamuk, polyester ve karışık elyaf kullanılmaktadır.

PARTİ KUMAŞ ALANLAR

Ucuz Gabardin genellikle elbise için kullanılır, çünkü sıkı, dimi dokuma, onu kırışmaya karşı çok dayanıklı, sert bir bez giyer. Ceketler, pantolonlar, etekler, iş kıyafetleri, üniformalar, önlükler ve paltolar için mükemmeldir. Hem erkek hem de kadın kıyafetleri için rahat bir seçimdir.

Parti gabardin alanlar. Likralı gabardin. 16 / 12 Pamuk Gabardin Alan. 7/7 Gabardin satın alan firma

Spot Gabardin kolay bir seçimdir çünkü iyi yıkanır ve çok dayanıklıdır. Gerilmez ama yine de giymesi çok rahat. En zor kısım renk seçmektir, çünkü gölgeli bir gökkuşağında gelir.

Gabardin Kumaş ile Çalışmak

Gabardin her seviye için dikmek kolaydır.

BAKIM VE HAZIRLIK

Gabardine kısmen popülerdir çünkü bakımı kolaydır ve makinede yıkanabilir.

KESME

Gabardin, sert ve sabit olduğu için kesip çıkarırken özel bir problem oluşturmaz. Uzun bıçaklı keskin makaslar ideal alettir ancak döner kesici ve kendi kendini iyileştiren paspas da iyi çalışır.

İĞNE VE İPLİK GABARDİN PARÇASI ALANLAR

Orta büyüklükte üniversal dikiş makinesi iğnesi gayet iyi çalışıyor. Gabardin dikerken kaliteli polyester iplik kullanın. Elde edilen dikişler ve dikişler, giysi giyilirken kumaşla birlikte hareket eder ve güçlü bir birleşim oluşturur.

Dikişler:

Dikiş makinenizi, genellikle 2,5 mm ila 3 mm olan spot kumaş ağırlığına uyması için bir dikiş uzunluğuna ayarlayın.

Dikişler:

Düz dikişlerle gabardini dikin ve açık veya bir tarafa bastırın. Ham kenarları ciltleme ile bitirebilir veya bir pergel kullanabilirsiniz. Üst dikiş, dikişleri düz tutar. Daha hızlı bir yapı için iki iğneli (dört diş) bir zımba kullanın. Alternatif olarak, gabardin için düz düştü dikişleri kullanın.

adıyaman parça kumaş alan adıyaman kumaş satın alanlar adıyamanda kumaş alan yerler adıyamanda parti kumaş alan adıyaman kot kumaş alan adıyaman saten kumaş alan

Çift katlı ve üstü dikişli parti gabardin üzerinde iyi çalışır ve sıcak demir ile basıldığında pürüzsüz bir sonuç verir. Alternatif olarak, ham kenarı bağlayın ya da bir Hong Kong kaplama kullanın ve tek bir etek bastırın, ardından üretilen bir sonuçtan ziyade bir stok kumaş elde edin.

TEKNİKLER

Dikişlerin ve kenarların ham kenarlarını yumuşatmak için parça kumaş finiş kullanmak istiyorsanız , bu önyargı bağlayıcıdan daha az hacimli olduğu için Hong Kong finişini seçin . Astar kumaşın yaklaşık 1¼ (3 cm) genişliğinde bir bias şeridi kesin. Bunu gabardin kenarının (ham kenar seviyesi) sağ tarafına sabitleyin ve kenardan 1/8 ”(3mm) düz dikiş dizisi dikin. Ham kenarları yaklaşık 1/16 to kadar kesin ve astarı dar kenarların etrafına ve çevresine sarın. Spot kumaş alanlar sonra aşağıdaki astarı yakalamak için (dikişin sağ tarafında) hendek dikin. Dikişe yakın fazlalıkları kesin. Astar yanlılıkta kesildiği için yıpranmaz. Bu, dikişlere ve kenarlara çok hassas ve temiz bir görünüm kazandırır.

Düz dikişler stok gabardin kumaş alanlar

gabardin kumaş alan ham gabardin kumaş alanlar gabardin gabardin ucuz gabardin parça gabardin alan ham gabardin alan parça gabardin alan likralı gabardin alan
gabardin kumaş alan ham gabardin kumaş alanlar gabardin gabardin ucuz gabardin parça gabardin alan ham gabardin alan parça gabardin alan likralı gabardin alan

Bir For düz düştü dikişi birlikte Kumaşı ters tarafıyla yerleştirin ve dikiş hattında dikmek. Ham kenarları bir tarafa bastırın ve alt tabakayı 1/8 ”(3mm) kadar kesin. Üst katın dış kenarını altına katlayın ve kırpılan katmanın üzerine sabitleyin. Üst dikiş yerinde.

ÜTÜLEME

Kumaş alan. Bir buharlı ütü ve yüzeyi bir baskı beziyle koruyan hafif bir dokunuş kullanın. Bu, özellikle dış kenar dikişine paralel olarak gösterilen parlak bir sırttan kaçınmak için pantolonlar için önemlidir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!