Spot Kumaş Satın Alan İnce Kumaşlar Nedir?

KUMAŞLAR

Parti kumaş alanlar. Yazlık elbiseler için kumaşlar arasında karışık kumaşlar da iyidir, yani pamuk karışımlı, keten karışımlı, viskon karışımlı. Kumaş alan. Değişken oranlarda liflerden oluşan ve özellikle doğal lifler ise her durumda hafifliği, tazeliği, rahatlığı garanti eden kumaşlardır. Bu tür karışık kumaşlara örnek olarak georgette (viskon/pamuk karışımı) (viskon/pamuk karışımı), hafif yazlık jarse (viskon/elastan karışımı) ve diğer birçok gömleklik kumaş verilebilir. Yazlık giysiler için kullanılabilir, ancak bileşimi yüksek oranda sentetik lifler içerir ( organze tafta gibi), saten ). Bu durumda gerçekten yazlık bir giysi dikmek istiyorsak biraz daha dikkat etmemiz ve kumaşın çok sıcak olmamasına ve çok nefes almamasına dikkat etmemiz gerekiyor.

Yazlık elbise kumaşları için en iyi renkler

Yaz hangi kıyafetler giyilir,Kaç çeşit giyim tarzı var,Bol giyim tarzına ne denir,ilkbaharda ne tür kıyafetler giyilir,

Kendinizi yazlık elbiseler için kumaş seçerken bulduğunuzda genellikle seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Genel olarak, ışığı ve ısıyı yansıtma özelliğine sahip oldukları için açık renkli yazlık kumaşları tercih etmek en iyisidir. Tersine, koyu veya siyah kumaşlar yaz için güzel olmakla birlikte ışığı emer ve çok fazla ısıtır. Bu nedenle koyu renkli kumaşlarla dikilmiş bir yazlık giysi, akşam giyilmek için daha uygundur. En popüler yaz renklerinden bazıları beyaz, bej ve tüm kumaşlarda pastel renkler hatta zevkinize göre parlak ve canlı renkler.

Fantazide yaza en çok yakışan kumaşlar kesinlikle sarı ya da beyaz olanlardır hakimdir, ancak alışılmadık renk kombinasyonlarına sahip kumaşlar veya çok gençler için flüoresan renkler de çok popülerdir. O halde beyaz, kırmızı ve maviyi mükemmel tarzında birleştiren çizgili veya desenli yazlık kumaşlar zamansızdır. Eşsiz ve kişiselleştirilmiş kıyafetler yaratmak için yazlık elbise kumaşları da birçok şekilde dekore edilebilir. Örneğin, çoğu insan en son moda trendlerine uygun benzersiz tasarımlar yaratmak için kıyafetlerini iplik işlemelerle süslemeyi tercih ediyor.

Kadın yazlık elbiseleri için hangi kumaşlar?

Yazlık kadın kıyafetleri, rahatlık ve şıklığı bir arada garanti edecek şekilde tasarlanmalıdır. Bu nedenle seçilen kumaş türü çok önemlidir. Neyse ki, günümüzün kumaş ürünleri, stil ister sportif ister zarif olsun, kadınların her zaman trend olmasını sağlıyor. Sportif, trendy üstler ve kolsuz bluzlar giymeyi sevenler için pamuklu, viskon veya hafif jarse veya pamuklu veya keten bluz ve bluzlar uygun olabilir. Bunlar güzel havlu pamuklu şortlar, uzun keten pantolonlar, hafif viskon etekler ile eşleştirilebilir. Daha zarif bir görünüme sahip olmak için ve hem resmi hem de yarı resmi etkinlikler için mükemmel olmak için kısa ve dekolteli elbiseler, parlak maksi elbiseler ve hatta naylon ile ipek, saten, şifon, georgette ve pamuk karışımlı elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Erkek takım elbiseleri için hangi yazlık kumaşlar?

Kumaş çeşitleri karışık kumaş alanlar toptan karışık kumaş alanlar

Erkek yazlık bir giysi yapılacaksa en uygun kumaşlar en bilinenleri yani keten, pamuk, denim ve soğuk yünlülerdir. Diz üstü pantolonlar, gömlekler, t-shirtler, polo tişörtler gibi spor kıyafetleri, kısacası yazın bir erkeğin severek giydiği tüm kıyafetleri keten ve pamuklu kumaşlarla dikebilirsiniz. Yünün serinliği, adından da anlaşılacağı gibi hafif ve taze bir kumaştır, özellikle ara sezon için uygundur. Özellikle keten beğenilmediğinde veya yeterince zarif olmadığında pantolon veya şık yazlık erkek takım elbise dikmek için kullananlar var. Hafif kot iyidir, çünkü her erkeğin yazın bile bir kot giysisi olması gerekir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!