Spot Kot Kumaş Alan

Kumaş satın alanlar. Spot kot kumaş satın alan yerler Spot 12 ons likralı kot kumaş satın alan kişiler Spot kot kumaş alan firmalar Spot kot kumaş satan yerler Spot kot kumaş alanlar stok 12 ons likralı kot kumaş satın alanlar parça Spot kot kumaş satın alanlar Ham Spot kot kumaş satın alanlar tekleme Spot kot kumaş satın alanlar. Kumaş alan. Toptan Spot 12 ons likralı kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası Spot 11 ons likralı kot kumaş alanlar ihraç fazlası Spot 13 ons likralı kot kumaş satın alan imalattan artan Spot 10 ons likralı kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş Spot 9 ons likralı kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Spot 8 ons likralı kot kumaş alanlar top başı 14 ons likralı kot kumaş alanlar metraj 12 ons likralı kot kumaş satın alanlar metre üstü 12 ons likralı kot kumaş alanlar 12 ons likralı kot kumaş alanlar. Tekleme Ham 12 ons likralı kot kumaş satın alan.

Kumaş satın alanlar. Spot kot kumaş satın alan yerler Spot 12 ons likralı kot kumaş satın alan kişiler Spot kot kumaş alan firmalar Spot kot kumaş satan yerler Spot kot kumaş alanlar stok 12 ons likralı kot kumaş satın alanlar parça Spot kot kumaş satın alanlar Ham Spot kot kumaş satın alanlar tekleme Spot kot kumaş satın alanlar.

Kumaş alan. Toptan Spot 12 ons likralı kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası Spot 11 ons likralı kot kumaş alanlar ihraç fazlası Spot 13 ons likralı kot kumaş satın alan imalattan artan Spot 10 ons likralı kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş Spot 9 ons likralı kot kumaş satın alan firmalar.

Kesimden kalmış Spot 8 ons likralı kot kumaş alanlar top başı 14 ons likralı kot kumaş alanlar metraj 12 ons likralı kot kumaş satın alanlar metre üstü 12 ons likralı kot kumaş alanlar 12 ons likralı kot kumaş alanlar. Tekleme Ham 12 ons likralı kot kumaş satın alan.

TOPTAN KOT KUMAŞ SATIN ALANLAR

Denim nedir?

12 ons likralı kot alanlar. Denim dünyanın en ikonik kumaşlarından biridir. Denim, ulusal ve kültürel sınırların ötesinde popülerdir ve denim kot pantolon, dünya çapında bir sembolü haline gelmiştir. Denim, atkının iki veya daha fazla çözgü ipliğinin altından geçtiği, dayanıklı, pamuklu çözgü yüzlü bir tekstildir. Bu dimi dokuma, onu pamuklu ördekten ayıran çapraz bir şerit üretir.

Başka bir deyişle denim, yalnızca çözgü ipliklerinin boyanması, atkı ipliklerinin ise beyaz kalmasıyla herhangi bir indigo denimin karakteristik özelliğidir. Çözgü yüzlü dimi dokuma sonucunda kumaşın bir tarafında mavi çözgü iplikleri, diğer tarafında ise beyaz atkı iplikleri görülür.

Ham denim:

Yıkanmış denimin aksine kuru veya ham denim. Bu tip kumaşlar üretimi sırasında boyandıktan sonra yıkanmaz, apre kimyasalları ile işlem görmez ve herhangi bir şekilde eskitme yapılmaz. Kuru veya ham denim başlangıçta koyu renktedir ve dokunulduğunda serttir, ancak zamanla denim genellikle yumuşar ve solar ve bu da genellikle arzu edilen bir durumdur. Aşınma süreci sırasında, uylukların üst kısmı, ayak bilekleri ve dizlerin arkası gibi genellikle en fazla strese maruz kalan bölgelerde solma görülmesi normaldir.

Poli denim

Bu tip denim kumaş, ağırlıklı olarak polyester ve pamuk olmak üzere karışımlı ipliklerden üretilir. Bu kumaş dokunuşa çok yumuşaktır. Burada polyester elyaf kullanıldığı için bu kumaşın mukavemeti yüksektir. Polyester kumaşın dayanıklılığını artırır. Poli denimde pamuklu ve liyoselli polyester, naylon ve diğer sentetik elyaflar kullanıldı. Bazıları poli denimin “gerçek” denim olmadığını söylüyor.

Organik kot

Organik denimde pamuğun yetiştirilmesinde ve üretiminde hiçbir kimyasal madde kullanılmaz. Bu, organik denimin yüzde 100 organik pamuktan üretildiği anlamına geliyor. Organik denim, diğer organik tekstillerde olduğu gibi, sürdürülebilir yetiştirme koşulları, doğal pestisitlerin kullanımı, toksik olmayan elyaf işleme, renklendiriciler ve kumaş işlemlerine ilişkin katı kurallar çerçevesinde Organik Ticaret Birliği tarafından düzenlenmektedir.

parça kot kumaş satın alan top başı kot kumaş alanlar metraj kot kumaş alan yerler. Kot kumaş satan yerler kot kumaş satış yerleri Toptan kot kumaş alan kişiler kot kumaş fiyatı kot kumaş firmaları kot kumaş üreticisi

Sanforlanmış denim:

Sanforize bir yıkama işlemidir. Sanforlanmış denim kumaş daha yumuşaktır ancak daha az dayanıklıdır. Ham denimin sanforlu olup olmadığını bilmek önemlidir. Değilse, büzülmeye izin vermek için bir boyuta çıkmanız gerekebilir. Etikette bu tip kot kumaştan önceden küçültülmüş olarak bahsediliyor olabilir.

Streç denim: 11 ons Likralı kot kumaş satın alanlar

Streç denim, karışımlı iplikten yapılır. Kumaşa esneklik özelliği kazandırmak için spandeks veya likra kullanılır. Streç denim, her vücut tipinden insan tarafından memnuniyetle karşılanan son derece popüler bir yeniliktir; Artık kot pantolonunuzun kölesi değilsiniz, streç denimin esneme özelliği, hareketi kısıtlamak yerine vücudunuzla birlikte veriyor. Bu malzeme, pamuk elyaflarına dokunmuş küçük bir oranda spandeks içerir ve diğer karışımlardan çok otantik denime en çok benzeyen malzemedir.

İpek denim:

Parti denim kumaş alanlar. İpek, doğal güzelliği, yumuşaklığı ve dayanıklılığı nedeniyle tercih edilen popüler bir kumaştır. Silk’in sağlam ve esnek yapısı dayanıklı denim için mükemmel bir ortaktır. İnce ipek ipliklerin mukavemeti, bunların hafif denim kumaşlara kolayca dokunmasına olanak tanır. İpek denim, günlük kot pantolon ve ceketlere şık bir alternatiftir.

Renkli denim:

Stok kot kumaş satın alanlar. Renkli denim ikiye ayrılabilir. Biri mavi denim, diğeri ise çeşitli renklerin geri kalanı. Mavi denim indigo boya kullanılarak yapılır. Kükürt boyası kullanılarak siyah, yeşil, gri ve pembe gibi farklı tonlar oluşturulur. Bazen daha derin bir etki yaratmak için renklendirme yapılır.

Taş yıkama kotu

Kumaş alan parti denim kumaş fiyatı; denim kumaş fiyatları; spot denim kumaş; stok denim kumaş; pamuklu denim kumaş fiyatı; toptan denim kumaş fiyatı; streç denim kumaş fiyatı; likralı denim kumaş üreticileri; denim kumaş firmaları; kot kumaş firması; denim kumaş üreticisi; streç denim kumaş üreticileri; türkiye denim kumaş fabrikası;kot kumaş fabrikası; şifon kumaş fabrikası; penye kumaş fabrikası;.

Taş yıkama denim yapımında taş kullanılır. Taşın aşınmasından dolayı kumaştan bir miktar renk çıkmaktadır. Bu nedenle solma veya düzensiz etki yaratılır. Taş kumaşın mukavemetini azalttığı için dayanıklılığı diğer denimlere göre daha azdır.

Ekru denim:

Ekru denim yapmak için indigo boyama işlemine gerek yok. Ekru denimin atkı ipliği ve atkısı boyasız veya gri renktedir. Ekru denimin rengi soluk krem ​​rengidir. Bu kumaş alt atkı gibi doğal renkte olup çözgü ipliği boyanmamaktadır.

Etiketler:

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!