Spot Gömlek Kumaşı Satın Alanlar

parça gömlek kumaşı alan parça poplin kumaş alan parti gömleklik kumaş alanlar spot gömlek kumaşı alan

Farklı poplin kumaş türleri

Kumaş alan. Poplin’i sadece pamuk olarak düşündüyseniz hayır, poplin pamuk değildir; Tekstil elyaf çeşitlerinde mevcuttur. Mevcut farklı poplin türleri Pamuk Poplin, ipek poplin, polyester poplin ve likralı streç poplindir.

Pamuklu poplin düz dokumalı pamuklu bir kumaştır. İnce, hafif kumaştan ağır kumaşa kadar farklı ağırlıklarda mevcuttur.

Pamuklu poplin kumaşın özellikleri nelerdir?

kalmış Parça gömleklik kumaş alanlar top başı Parça gömleklik kumaş alanlar metraj Parça gömleklik kumaş satın alanlar metre üstü Parça gömleklik kumaş alanlar Parça gömleklik kumaş alanlar. Tekleme Ham Parça gömleklik kumaş satın alan.

Kumaş satın alanlar. Pamuklu poplinin özellikleri pürüzsüz dokusu, canlı görünümü, nefes alabilirliği, kırışma direnci ve dayanıklılığıdır. Ayrıca çok çeşitli baskı ve desenlerde mevcuttur.

Streç poplin, bu gömleklik ağırlığını rahat ettirmek için bir miktar spandeks ile birleştirilmiş yumuşak, pürüzsüz pamuktan yapılmıştır.

Günümüzde insan yapımı kumaşlar, bireysel kumaş özelliklerine rakip olan birleşik niteliklere sahip daha iyi kumaşlar oluşturmak için poplin ile harmanlanmaktadır. Poplin polyester unsurlarla (Polycotton poplin) karıştırıldığında kumaş kırışmaya karşı dayanıklı ve solmaz hale gelir. Kumaşın dökümlülüğü de büyük ölçüde artırılmıştır.

Polyester poplin kumaş ne için kullanılır?

Astar olarak ucuz olduğu için polyester poplin kumaş kullanıyorum. Aynı zamanda üniforma gömleklerinin yapımında da kullanılır. Bu kumaşın avantajı lekelere ve kırışıklıklara karşı dayanıklı olması ve aynı zamanda bir üniformanın olması gerektiği gibi çok dayanıklı olmasıdır. Ayrıca ev dekorasyonunda nevresim, masa örtüsü vb. olarak da kullanılır.

Poplin gömleklik ve dış giyim ceketlerinde en çok kullanılan kumaştır. Düzgün örgüsü nedeniyle bu kumaş aşırı parlaklık veya parlaklık taşımaz ve gömleklik için çok uygundur. Poplin kumaşın yumuşak ve pürüzsüz dokusu onu çok rahat kılar.

Spot gömlek kumaşı satan yerler Spot gömlek kumaşı alanlar stok Spot gömlek kumaşı satın alanlar parça Spot gömlek kumaşı satın alanlar Ham Spot gömlek kumaşı satın alanlar tekleme Spot gömlek kumaşı satın alanlar.

Poplin gömlek, ince olduğundan özellikle yaz aylarında takım elbisenin altına çok yakışır. Çoğunlukla gündelik gömlekler için uygun olsa da, hem resmi hem de gündelik giyim için uygundur.

Nefes alabilen özelliği nedeniyle bu kumaş spor giyim yapımında çokça kullanılır. Bu kumaşın nefes alabilen özelliği, onu yazlık kıyafet yapımına da oldukça uygun hale getiriyor.

Daha ağır poplinin bir başka kalitesi de suya dayanıklıdır. Bu kalite ve dayanıklılık, onu döşeme işleri, yatak takımları, masa örtüleri ve diğer ev dekorasyonları için uygun kılar.

Pamuklu poplin kapitone ve işçilikte yaygın olarak kullanılır. Ayrıca astar olarak da kullanılırlar.

Dayanıklı, uzun ömürlü bir kumaştır. Poplin kumaş rengi çok iyi alır ve güzel baskılara sahiptir. Ağartılmış, boyalı veya baskılı olabilir.

Çuha ve poplin genellikle aynı nefeste söylenir. Birçok insan onları aynı olarak görüyor.

Poplin kumaşla ilgili sorunlar

Poplin çok ince bir kumaş olarak kabul edilir. Aslında tek başına çok ince olabilir ve elbise yapımında kullanıldığında astar gerektirebilir.

İnce poplin ile ilgili sorun, kötü bir şekilde kırışmasıdır. Daha yoğun bir poplininiz varsa, kırışıklık o kadar belirgin değildir.

Ancak poplin kumaşı ütülemek çocuk oyuncağıdır. Bunu kolayca yapabilirsiniz ve kırışıklıklar sihirli bir şekilde kaybolacaktır. Nişasta poplin için uygun değildir, bu yüzden zahmet etmeyin bile.

Erkek gömlek kumaşları satın alanlar,Bayan gömlek kumaş alan,Söktaş gömleklik kumaşı alanlar,Pamuklu Gömleklik Kumaşı alan,Kırışmayan gömlek kumaşı satın alanlar,Gömleklik kumaş üreticileri,Kaliteli gömlek kumaşları,Beyaz gömlek Kumaşı satın alanlar.

Poplin ile dikiş

Poplin dikmek kolaydır. Düz bir kumaş yüzeyine sahiptir. Poplinin uzun ömürlülüğü, onu iş kıyafeti ve üniforma dikmek için çok popüler bir kumaş haline getiriyor. Dokuması nedeniyle poplin kumaş üzerine nakış yapmak harika sonuç verir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!