Denye Astar Üretimi Yapan Firmalar

Kumaş alanlar. 50 DENYE ASTAR. 70 DENYE ASTAR ÜRETEN FİRMALAR. 70 DENYE JARSE ÜRETEN FİRMALAR. 50 DENYE JARSE ASTAR ÜRETEN FİRMALAR. Kumaş Alan Firmalar. Denye Kumaş alan firma. Toptan denye kumaş. Zeytinburnu denye kumaş.

İstanbul Toptan Denye kumaş. Modern teknoloji, gerekli insan ürünlerinin imalatında yaygın olarak kullanılan çok sayıda çeşitli kumaşlar yaratmıştır. Bununla birlikte, günümüzde alakalı ve moda olan eski, zaman içinde test edilmiş kumaş türleri vardır. Jersey evrensel bir kumaştır ve bunlardan biridir.

Bu adada ısıyı tutma kabiliyeti artan özel bir koyun cinsinin yünü, gömlek yapımında malzeme görevi görüyordu. İç giyimde kullanılan sıcak tutan trikolar, adanın zorlu iklim koşullarında vazgeçilmezdi.

DENYE ASTAR ÜRETEMİ YAPAN FİRMALAR.

1 metre jarse kumaş,bir kilo jarse kumaş,bir ton j,1 kilo jarse satan,1 ton jarse satan yerler,arse kumaş,50 denye jarse kumaş fiyatı,70 denye jarse kumaş fiyatı,bir kilo jarse kumaşı fiyatı,bir ton jarse kumaş fiyatı,bir ton 50 denye jarse kumaş fiyatı,1 ton 70 denye jarse fiyatı,bir ton jarse fiyatı,bir kilo jarse fiyatı,1 kilo jarse fiyatı, bir kilo jarse satanlar.

Jarse öncelikle triko, örülmüş iplikler, özel bir şekilde iç içe geçmiştir. Jersey üretim yöntemi tek sıra dokumadır. Yüz ve ters çizimler birbirinden farklıdır. Ön yüzeyde, örme keten için tipik olan “at kuyruğu” açıkça görülebilir, bunlar dikey ilmek sıralarıdır. Yan dikiş tarafında yatay çizgiler güzel bir şekilde göze çarpıyor.

Bu üretim yöntemi sayesinde tişört iyi esner ancak esnemez ve esnedikten sonra enine kesit hemen kıvrılır. Gömleğin bu ayırt edici özelliği, diğer kumaşlar arasında öne çıkan ayırt edici özelliğidir. Orijinal gömlek saf yünden yapılmıştı ve kumaşı çok yoğundu. Sanayinin gelişimi ve ileri teknolojiler diğer hammaddelerin kullanımına da olanak sağlamaktadır. Gömleğin bileşimi yün, ipek, pamuk, keten, viskon ve sentetik lifler olabilir.

Örme yün kumaşlar genellikle koyun yününden (merinos veya angora cinsi) yapılır. Ancak günümüzde koyun yünü ile birlikte alpaka ve hatta kullanılmaktadır. Gömleği yapmak için kullanılan viskon da değişir. Düzenli viskoz genellikle bambu ve okaliptüs yerine geçer. Sentetik malzemelerden polyester, elastan ve likra kullanımı.

toptan 190 tel polyester astar fiyatı toptan denye astar satanlar 70 denye astar satan yerler 50 denye astar satış yerleri

Ayrıca triko karışımları da bulunmaktadır. Bu durumda, birkaç bileşenden oluşur. Doğal, viskon ve sentetik elyafların karışımı olabilir. Sonuç olarak, kumaş tüm bileşenlerin niteliklerini kazanır: doğal, sentetik ve viskon. En son teknoloji, lifleri özü, gümüş iyonları ve mineral sprey gibi katkı maddeleriyle zenginleştirilmiş bir triko oluşturmanıza olanak tanır. Sonuç olarak, kumaş ek spesifik özellikler kazanır: antibakteriyel, yalıtım kabiliyeti, donma direnci.

DENYE ASTAR

Kumaşın özellikleri öncelikle üretimi için kullanılan ham maddelere bağlıdır. Daha çok sentetik bileşimde, daha az buruşuk triko. Doğal kökenli elyaflardan yapılan jarse ısıyı iyi tutar, nem ve hava geçirgenliği sağlar. Denye astar doğal ipliği viskonla birleştirirken yüksek mukavemete sahiptir, ancak daha az higroskopik hale gelir. Elastan elyaf giysinin doğal bileşimine eklendiğinde daha elastik hale gelir, iyi esner ve şeklini korur.

Hammaddeye bağlı olarak jarse ağır, orta, hafif olabilir. Triko hiç kırışmaz. Ondan ürünler, pratik olarak deforme olmadıkları ve orijinal şekillerini korudukları için her zaman düzgün görünürler. Kumaşın dekoratif özellikleri, hacimsel yumuşak kıvrımlar halinde serilmesini mümkün kılar. Triko, kumaş siluete kolayca uyduğu için figürü vurgulamayı mümkün kılar.

DENYE ASTAR / JARSE ASTAR

toptan polyester astar toptan 70 denye jarse astar toptan 50 denye jarse astar 190 tel polyester astar toptan 170 tel polyester astar metre fiyatı

Tüm formaların önemli bir özelliği esneme yeteneğidir: orijinal formun yaklaşık %25’i. Doğal jarseler, alerjik reaksiyonlara ve cilt tahrişlerine neden olmadıkları için çevre dostu ve güvenlidir. Sentetik ve sentetik kumaşlar yıkandıklarında neredeyse hiç çıkmazlar. Doğal elyaflı jarse yukarı itildiğinde, ütülendiğinde ve buharlandığında deforme olmaz. Keten veya sentetik elyaf ilaveli trikolar yüksek mukavemete sahiptir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!