Şönil Kumaş Alan

Parti şönil kumaş satın alan,stok şönil kumaş,spot şönil kumaş,kiloyla şönil kumaş,kilo ile şönil kumaş,parça şönil kumaş,
Parti şönil kumaş satın alan,stok şönil kumaş,spot şönil kumaş,kiloyla şönil kumaş,kilo ile şönil kumaş,parça şönil kumaş,

Şönil Kumaş Alan

Koyu ve yoğun renklerde pigment göçü ve renk aşınması meydana gelebilir. Tüylenme kaçınılmazdır ve yabancı liflerin yapışmasından da kaynaklanabilir. Herhangi bir düz kumaş kullanım sırasında pürüzlenir ve patine ve parlak alanlar oluşabilir. Keskin nesnelerle takılma meydana gelirse iplerin çekilmesi beklenir. Malzemeden dolayı hafif bir şerit etkisi oluşabilir. Açık renkler kirlenme gösterir ve kotlar koyu renklere göre daha hızlı ve belirgin şekilde ovalanır. Şönil kumaşlarda kumaşın tüylenme yönündeki değişiklikler (oturma izleri), parıldama (farklı ışık açılarıyla renk değişikliği) ve şönil etkisinin düzleşmesi kaçınılmazdır. Özellikle yoğun renkler söz konusu olduğunda, UV radyasyonu durumunda hafif solma kaçınılmazdır. Koyu ve yoğun renkler ıslak aşınma eğilimindedir.

  • Karakteristik özellikler – Kabartmalı mikrofiber
Parti şönil kumaş satın alan,stok şönil kumaş,spot şönil kumaş,kiloyla şönil kumaş,kilo ile şönil kumaş,parça şönil kumaş,
  • Şifon kumaş alan İstanbul. Koyu ve yoğun renklerde pigment göçü ve renk aşınması meydana gelebilir. Tüylenme kaçınılmazdır ve yabancı liflerin yapışmasından da kaynaklanabilir. Kullanım sırasında patina ve parlak alanlar gelişebilir. Açık renkler kirlenme gösterir ve kotlar koyu renklere göre daha hızlı ve belirgin şekilde ovalanır. Sık kullanılan yerlerde aydınlatma meydana gelebilir ve daha sonraki kullanım sürecinde izlenimin yoğunluğu azalabilir. Özellikle yoğun renkler söz konusu olduğunda, UV radyasyonu nedeniyle solma kaçınılmazdır. Koyu ve yoğun renkler ıslak aşınma eğilimindedir. Üretim partileri arasında renk ve dokudaki küçük farklılıklar göz ardı edilemez.

Doğal liflerden ve / veya doğal lif karışımından yapılmış döşemelik kumaşların karakteristik özellikleri

Kumaş Parçası. Koyu ve yoğun renklerde pigment göçü ve renk aşınması meydana gelebilir. Tüylenme kaçınılmazdır ve yabancı liflerin yapışmasından da kaynaklanabilir. Herhangi bir düz kumaş kullanım sırasında pürüzlenir ve patine ve parlak alanlar oluşabilir. Keskin nesnelerle takılma meydana gelirse iplerin çekilmesi beklenir. Malzemeden dolayı hafif bir şerit etkisi oluşabilir. Açık renkler kirlenme gösterir ve kotlar koyu renklere göre daha hızlı ve belirgin şekilde ovalanır. Özellikle yoğun renkler söz konusu olduğunda, UV radyasyonu durumunda hafif solma kaçınılmazdır. Koyu ve yoğun renkler renk aşınmasına meyillidir. Üretim partileri arasında renk ve dokudaki küçük farklılıklar göz ardı edilemez.
Jakarlı stok kumaş,jakarlı spot kumaş,jakarlı parti kumaş jakarlı kumaş nasıl yıkanır,parti jakarlı kumaş alan,

Müşterilerimize farklı malzemelerden yapılmış çok çeşitli döşemelik kumaşlar sunuyoruz. Her ayrı kumaş, optimum bireysel kullanım sağlayan özelliklere sahiptir.

Karakteristik özellikler – TEKSTİL

Parça Kumaş Alan. Koyu ve yoğun renklerde pigment göçü ve renk aşınması meydana gelebilir. Tüylenme kaçınılmazdır ve yabancı liflerin yapışmasından da kaynaklanabilir. Herhangi bir düz kumaş kullanım sırasında pürüzlenir ve patine ve parlak alanlar oluşabilir. Keskin nesnelerle takılma meydana gelirse iplerin çekilmesi beklenir. Malzemeden dolayı hafif bir şerit etkisi oluşabilir. Açık renkler kirlenme gösterir ve kotlar koyu renklere göre daha hızlı ve belirgin şekilde ovalanır. Özellikle yoğun renkler söz konusu olduğunda, UV radyasyonu durumunda hafif solma kaçınılmazdır. Koyu ve yoğun renkler ıslak aşınma eğilimindedir. Üretim partileri arasında renk ve dokudaki küçük farklılıklar göz ardı edilemez.

Karakteristik özellikler – SENTETİK DERİ

Kilo İle Deri Alanlar. Aşınma / kullanım sırasında patina, parlak alanlar ve / veya aydınlatma oluşabilir. Açık renkli döşemelik kumaşlar kirlenme gösterir ve kotlar koyu renklere göre daha hızlı ve belirgin şekilde ovulur. Yetersiz renk haslığına sahip yastıkların neden olduğu dış renk değişimlerinden kaçınılamaz. Yüzey, sürtünme izlerine duyarlı olma eğilimindedir. Özellikle yoğun renkler söz konusu olduğunda, UV radyasyonu durumunda hafif solma kaçınılmazdır. Üretim partileri arasında renk ve dokudaki küçük farklılıklar göz ardı edilemez.

Karakteristik özellikler – MİKROFİBRE

jakarlı kumaş alan,jakarlı kumaş alanlar,jakarlı kumaş kilo ile,kilo ile jakarlı kumaş,jakarlı kumaş alan,jakarlı kumaş alanlar,jakarlı kumaş kilo ile,kilo ile jakarlı kumaş,

Viskon kumaş satın alan. Koyu ve yoğun renklerde pigment göçü ve renk aşınması meydana gelebilir. Tüylenme kaçınılmazdır ve yabancı liflerin yapışmasından da kaynaklanabilir. Kullanım sırasında patina ve parlak alanlar gelişebilir. Açık renkler kirlenme gösterir ve kotlar koyu renklere göre daha hızlı ve belirgin şekilde ovalanır. Sık kullanılan yerlerde aydınlatma meydana gelebilir ve daha sonraki kullanım sürecinde izlenimin yoğunluğu azalabilir. Özellikle yoğun renkler söz konusu olduğunda, UV radyasyonu nedeniyle solma kaçınılmazdır. Koyu ve yoğun renkler ıslak aşınma eğilimindedir. Üretim partileri arasında renk ve dokudaki küçük farklılıklar kaçınılmazdır ve meydana gelebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın