Şönil Kumaş Alan Firmalar Parti Kumaş

Mikro şönil kumaş alanlar mikro kumaş alanlar parça şonil kumaş alan

MİKRO DOKULAR. NE OLDUĞUNU?

Kumaş alanlar. KUMAŞ ALINIR. Mobilya kumaş türlerinin adlarındaki mikro ön eki zaten tanıdık hale geldi. Bununla birlikte, aynı salonlardaki ve mağazalardaki her danışman, bu ekin özünün ne olduğunu ve örneğin mikro kadifenin klasik kadifeden ne kadar farklı olduğunu net bir şekilde cevaplayamaz. Bu yazıda mikro kumaşların üretim, uygulama, avantaj ve dezavantajlarını anlıyoruz.

PARTİ MİRKO KUMAŞ ALINIR

Mikro malzemelerin adının deşifresine ve menşe tarihine girmeden, onlar hakkında kısaca şunları söyleyebiliriz. Bu tür kumaşlar konuşan mobilya dünyasında “mikrofiber” adı altında bilinen ortak bir ataya sahiptir. Yumuşacık bir yüzeye sahip örme bir kumaştır. İstenen sonuca bağlı olarak, bu yığın taranır ve mümkün olduğu kadar uzun bırakılır veya hafif kadifemsi hissedilene ve yazma etkisi kalmayana kadar kısa kesilir.

En iyi koltuk döşeme kumaşları hangisi? Leke tutmayan koltuk kumaşları nelerdir? Koltuk takımı kumaşı nasıl olmalı? 3 lü koltuğa kaç metre kumaş gider? Koltuk kumaşları Kataloğu,Döşemelik koltuk kumaşı,Koltuk Döşeme Kumaş Fiyatları,Döşemelik Kumaş çeşitleri ve Fiyatları,Leke tutmayan Döşemelik Kumaş Fiyatları

SPOT MİKRO ALAN FİRMALAR

Yığın binlerce kez bölünebilir, çeşitli efektler yaratmak için çeşitli bileşiklerle veya sıcak havayla işlenebilir (örneğin, bir cilt yüzünün aynı taklidi). Bu tür malzemeler genellikle kabartılır ve yanlış taraf bir alt tabaka ile çoğaltılır. Ancak kumaş türlerinin her biri üzerinde daha ayrıntılı olarak duralım.

Mikro kadife

Yukarıda belirtildiği gibi – mikro velur – mikrofiber bez bazında üretilen bir malzeme. Arkası ve yumuşacık ön yüzeyi vardır. Hav farklı uzunluklara sahip olabilir, ancak kadife hala uzun ve orta uzunlukta bir tüy ile karakterize edilir. Ek olarak, farklı efektler vermek için çeşitli işlemlere tabi tutulabilir, örneğin, ek parlaklık (sözde buz etkisi) uğruna bir yönde bir yığın yönü oluşturmak, yığınların uçları da olabilir. Bölünebilir, kadifeyi taklit eden mat bir malzeme derinliği oluşturmak için, villi kelimenin tam anlamıyla kırıldığında velur sanki buruşukmuş gibi kadife hareli yaptığında çarpışma etkisi de denir.

Mikro kadife ve kadife arasındaki fark açıktır – klasik kadife dokuma bir malzemedir. Çoğu zaman kesik bir şekilde yapılır, yani iki jakarlı kumaş birlikte dokunacak şekilde dokunur, sonra kesilir ve kesilen yerde bir hav belirir. Mikro kadife söz konusu olduğunda, bir alt tabaka üzerinde örülmüş bir temel malzemeden bahsediyoruz, bu durumda hav, tarama ve son işlemle elde edilir.

Mikro şönil

şönil ip alanlar şönil kumaş alan yerler parça şönil kumaş şönil kumaş satın alanlar şönil kumaş nereye satarım kalmış kumaşları kimler alır ucuz şönil kumaş

Ayrı olarak, bu malzemeden bahsetmeye değer. Mikro şönil bir istisna değildir ve ayrıca mikro elyaf temelinde yapılır. Peki şönili taklit eden bu karmaşık dokuyu nasıl elde edebilirsiniz? Her şey yığının tekrar işlenmesiyle ilgili. Mikro şönil üretimi için, yığın tüm uzunluk boyunca kesilir, böylece her yığın bir fırça gibi olur (bazen birkaç lif böyle bir “fırça” halinde bükülür. Şönil ipliğin taklidi bu şekilde elde edilir. Ayrıca – sıcak hava işi, kabartma ve diğer yenilikler – tüm bunlar klasik jakarlı dokuma yerine, çok güzel ama aşınmaya çok dayanıklı değil.

KUMAŞ ALAN FİRMALAR

Mikro ön eki olan tüm malzemelerin, diyelim ki, çok büyük bir artısı vardır – modern teknolojiler, üretimlerinde çeşitli bitirme işlemlerinin kullanılmasına izin verir. Bu, malzemeleri sadece aşınmaya dayanıklı değil, aynı zamanda su itici, kire karşı dayanıklı hale getirir, öyle ki kelimenin tam anlamıyla herhangi bir leke ıslak bir süngerle yıkanabilir ve sabun da eklerseniz.

Balıksırtı Kumaş fiyatları,Kışlık kumaşlar nelerdir,Balıksırtı Döşemelik Kumaş,Kumaş,Kışlık Parça Kumaş,Kaban kumaş isimleri,İtalyan döşemelik kumaş,Şip kumaşı,

Genel olarak kir yok çizgiler, lekeler – oturma odasında bile böyle bir kumaştan bir kanepe çocuk odasında bile, mutfakta bile koymak korkutucu değil ve en önemlisi, utanç verici değil çünkü görünümü mükemmel.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!