Şifon Alan

Stok şifon alan,stok şifon alanlar,parti şifon alan,parti şifon alanlar,spot şifon alanlar,parça şifon alan,şifon parçası alanlar,

Şifon Alan.

Şifon, kadın giyiminde yaygın olarak kullanılan, neredeyse ağırlıksız, dökümlü, göz alıcı bir kumaştır. Çinliler modayı yüzyıllar önce tanıttı ilk kez ipekböceği kozaları, dokunma malzemesine hassas, çok hafif ve hoş bir dokunuş elde edilen en ince ipek iplikleri oluşturmak için kullanılmaya başlandı. O günlerde, kusursuz görünümü, benzersiz lif çıkarma yöntemleri, elle yaratıldığı için çok değerliydi.

Parti Şifon Kumaş Alan. Doğal şifonun çok yüksek bir maliyeti vardı, sadece asaletin temsilcileri böyle bir satın alma işlemini karşılayabilirdi. Ancak sonra durum değişti – dokuma tezgahları ortaya çıktı, sentetik hammaddeler kullanılmaya başlandı, sonuç olarak kumaş fiyatları düştü ve farklı gelirleri olan müşterilere sunuldu.

MALZEMENİN TANIMI, BİLEŞİMİ, ÖZELLİKLERİ

Mavi elbise genç gösterirmi,hardal renkleri genç gösterirmi,genç gösteren elbiseler,hangi elbise genç gösterir,genç görünmek için ne giymeli,

Bugün, şifon imalatçıları, farklı türlerde en iyi ve en hassas kumaşları üretmelerine izin veren farklı hammadde türleri kullanıyor.

Şifon Alan. Üretim yetenekleri, onu iyi parametrelerle oluşturmanıza izin verir – farklı tipte lifler birbiriyle birleştirilir ve bu da mükemmel operasyonel parametreleri belirler:

►gücü. Pamuk ve viskon iplikler, poliamid ve polyester liflerinin iç içe geçmesiyle elde edilir;

►higroskopiklik. Bileşim, nemi emme yeteneği sağlayan ince pamuk iplikleri içerir;

►güzel görünüm. Doğal ipek ipliklerin temeli, hassas oyun ve yumuşak yansımaların tezahüründen “sorumludur”;

►büzülme. Yıkama sırasında malzemenin minimum düzeyde çekmesi önemliyse, yüksek oranda suni elyaf içeren şifon bir kumaş seçin;

►buruşma direnci. Bileşimde sentetik polyester iplikler varsa ürünler şeklini uzun süre koruyacaktır.

Şifon kumaş istanbul şifon kumaş parçası istanbul istanbul parça şifon kumaş
Şifon kumaş istanbul şifon kumaş parçası istanbul istanbul parça şifon kumaş

Parti Şifon Alan. Pratik olarak görünmeyen yüksek yoğunluklu havadar bir kumaşa mı ihtiyacınız var? Krep şifona daha yakından bakın. Jakarlı şifon ilginç görünüyor – renk ve doku bakımından farklı iç içe desenlere sahip en ince kumaş. Yaz sıcağında pamuklu şifondan yapılmış giysiler daha uygundur – küçülmez ve yüksek derecede higroskopiktir. Şeffaf ve tamamen pürüzsüz bir kumaş mı arıyorsunuz? Saten şifona dikkat edin. Deney sevenler, pilili şifondan yapılmış ürünlere daha yakından bakabilir – bu malzemeden yapılmış elbiseler ve etekler çok zarif ve sofistike görünüyor.

LEHTE VE ALEYHTE OLANLAR

Stok Şifon Alan malzemelerin faydaları listesi çok uzun süre devam ettirilebilir. Kumaşın moda kadınları tarafından takdir edildiği en önemli özellikler arasında şunları vurguluyoruz:

havadarlık. Elbiseler için kumaş arıyorsanız bu harika bir seçenektir  – hiçbir modacının geçemeyeceği hafif romantik kıyafetler oluşturabilirsiniz;

✓iyi renklendirme, renk haslığı. Kıyafet dikerken hayal gücünüzü sınırlayamazsınız, herhangi bir fikir gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda uzun süre, doğru kullanımla, dün mağazadan getirmişsiniz gibi görünecek (ancak giysilerinizi doğrudan güneş ışığına maruz bırakmamalısınız);

dayanıklılık, yırtılma direnci. Ona zarar vermek – germek, yırtmak, deforme etmek – neredeyse imkansızdır;

yumuşaklık, örtü. Bu parametreler, kumaşı alışılmadık giysi modellerinin dikilmesi için çok uygun hale getirir.

Stok şifon alan,stok şifon alanlar,parti şifon alan,parti şifon alanlar,spot şifon alanlar,parça şifon alan,şifon parçası alanlar,

Değerlerden bahsetmişken, kusurlarını unutmak yanlış olur. Dezavantajların çoğu, malzemenin oldukça hassas bir yapıya sahip olmasından kaynaklanmaktadır.

Kumaş Alan. Oldukça kaygan olduğundan, kesim ve dikiş sırasında zorluklara neden olabilen şifon kumaşla çalışmak çok rahat değildir. Ek olarak, ürünün kesik kenarları dökülmeye meyillidir, bu nedenle ek işlem gereklidir. Diğer dezavantajların yanı sıra, bakımdaki malzemenin kaprisli olduğu, nefes oluşumuna yatkınlığı ön plana çıkarılabilir.

ŞİFONDAN NE DİKİYORLAR

Stok Şifon Alan. Malzemenin avantajları geniş kullanım alanını belirler. Elbiseler, bluzlar, eşarplar, pareolar, pelerinler, şallar, etekler, yazlık tulumlar ondan dikilir. Hem her gün giyilmek üzere tasarlanmış kıyafetlerden hem de bayramlık kıyafetlerden bahsedebiliriz. Lüks parlaklığı ve romantik havayı birleştiren gelinlikler bile ondan yapılır.

Kadın giyiminin yanı sıra özellikle tül ve perdelerde iç tekstillerin dikilmesinde kullanılır.

Tüm Makale Linkleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın