Sezon Sonu Kumaşları Alanlar

Sezon sonu kot alan,sezondan kalan kumaşları alanlar,sezon sonu iplik alan,sezondan kalan kumaş kimler alır,sezon sonu parti kumaş alanlar,sezon sonu polar kumaş alan,sezon sonu ham kumaş alan,sezon sonu viskon alan,

Parti kumaş alanlar. Sezonun yeni gömlek kumaşları keten ve pamuktan üretilen hafif ve serinleten kumaşlarla yaz bitti. Sonbahar kumaşları artık soğuk aylarda gardırobunuzu tamamlamak için moda. Doğru kumaşı bulmanızı kolaylaştırmak için online yelpazemizi yepyeni tasarımlarla güncelledik, böylece kumaş seçiminizin hem sezona hem de tarzınıza uygun olduğundan emin olabilirsiniz.

SEZON SONU KUMAŞLARI ALANLAR…

Tüvit Kumaş fiyat,Chanel Kumaş metre fiyatı,Chanel Kumaş üreticileri,Chanel kumaş nasıldır,Chanel kumaş kap,Chanel Kumaş Fiyatları,Chanel kumaş çanta,Chanel Kumaş Elbise

Sezon güncellememiz için kumaşları seçerken çeşitliliğe dikkat ettik. Sofistike, zamansız bir gardırop ilavesi arıyorsanız, incelikli güncellemelere sahip klasik kumaşlardan başkasını aramayın. Ancak bu sezon kişiye özel bir gömlekle kendini ifade etmek isteyenler de birçok yeni, cesur renk ve ilginç desen bulacaklar. Aşağıda, seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli sezonluk kumaş trendlerimizi gösteriyoruz.

ŞAŞIRTICI BASİT

Şaşırtıcı derecede sade kumaşlarımız, klasik ve sıra dışı stil arasındaki sınır geçişleri olarak özel özelliklerinden dolayı seçildi. Hepsi özel olan ve gömleğe taze ve ilginç bir hava katan zamansız kumaşlar, tasarımlar ve renkler bulacaksınız. Bunun bir örneği, geleneksel renge lüks ama işlevsel bir bükülme kazandıran yeni kırışmaya dayanıklı kaşmir karışımıdır. Bu kumaşlar, bireysellik dokunuşuyla minimalist tarzı takdir eden erkekler için idealdir.

SEZONDAN KALAN KUMAŞLARI ALAN YERLER…

KONTROLLÜ FLANEL

Sezon sonu parça kumaş alanlar. Ekose desenli flanel gömlekler, casual karakteri ve katmanlı bir görünümle rahatlıkla giyilebilmesi sayesinde kış aylarında erkek gardırobunun vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bu sezonun kareli flanel kumaşları, dünyanın en iyi ipliklerinden üretiliyor ve kalitesi ve işçiliği için özel olarak seçiliyor.

Pantolonluk Keten Kumaş,Keten Kumaş Elbiselik,Pamuk Keten Kumaş,Ham Keten Kumaş,Yazlık Keten Kumaş,Keten Kumaş fiyat,Pamuk Keten Kumaş Elbiselik,Desenli Keten Kumaş,

Sıcak, fırçalanmış pamuktaki çok renkli ve cesur karelerden kaşmir veya yündeki daha ince renk gruplarına kadar, bu kumaşlar flanel gömleğinizin iyi görünmesini sağlayacak ve gardırobunuza ilginç bir desen katacak.

TEKNOLOJİNİN MEVCUT DURUMU

Son teknoloji ürünü yelpazemizde, sizi sıcak tutmak ve dolayısıyla rahat bir şekilde sıcak tutmak için yalıtım ve hafif özellikleri bir araya getiren yeni bir yün kumaş gibi en son gelişmelerden yararlanan yenilikçi kumaşlar bulacaksınız.

SEZON SONU KUMAŞ NEREYE SATILIR?

dökme kumaş alan,dökme penye alanlar,dökme kot satın alan,dökmelik nevresim,dökmelik pazar malı,dökmelik kumaş satanlar

Kot kumaş satın alanlar ithal edilen bu yün, katırsız sertifikalıdır ve yüksek performanslı bir kumaş oluşturan son teknoloji bir pamuk tekniği kullanılarak eğrilmiştir. Kumaş ayrıca makinede yıkanabilir, kırışıksız ve boncuklanmaya karşı dayanıklı olmakla birlikte nefes alabilirlik, dayanıklılık ve esneklik gibi başka özelliklere de sahiptir. Yeni son teknoloji kumaşlarımız bugün gömlek yapımında ön planda.

Yorum Yap