Kumaş Alımı Yapılır

Parti kumaş alımı yapılır,penye kumaş alımı yapılır,kot kumaş alımı yapılır,spot kumaş alımı yapılır,parti iplik alımı yapılır,parça kumaş alımı yapılır,viskon kumaş alımı yapılır,ham kumaş alımı yapılır,tekleme kumaş alımı yapılır,seri sonu kumaş alımı yapılır,sezon sonu kumaş alımı yapılır,

KUMAŞ ALANLAR. TOPTAN KUMAŞ ALIMI YAPILIR… PENYE KUMAŞ ALIMI YAPILIR… PARTİ KUMAŞ ALIMI YAPIYORUM… İPLİK ALIMI YAPILIR… Genetik algoritma ile optimize edilmiş dokuma kumaşların sürtünme özellikleri için tahmin modeli.

Kumaşların yüzey sürtünmesi, giysilerin konforunu ve uygulanmasını etkileyen öne çıkan dokunsal özelliklerden biridir. Bu bildiride, kumaş yapısal parametrelerine dayalı bir model sunarak dokuma kumaşların yüzey sürtünmesini karakterize etmek için yeni bir yaklaşım önerilmiştir.

HAM KUMAŞ ALIMI YAPILIR.

Çorlu kumaş alım yeri,toptan kumaş satın alım yeri çorlu,çorlu ham kumaş alım yerleri,çorlu penye alım yerleri,çorlu iplik satın alım yeri,çorlu parça kumaş alım yerleri,

 Model katsayıları, çok yönlü dokunsal algılama mekanizmasından elde edilen deneysel sürtünme sonuçları kullanılarak genetik algoritma yardımıyla optimize edilmiştir. Model, benzer lif bileşimine sahip 5 farklı dokuma yapısı ve 5 farklı atkı yoğunluğundan oluşan 25 grup dokuma kumaşın özellikleri kullanılarak geliştirilmiştir.

Sürtünme sonuçlarının istatistiksel analizi, dokuma yapısı ve atkı yoğunluğu gibi kumaş yapısal parametrelerinin etkisinin %95 güven aralığında önemli olduğunu açıklığa kavuşturmuştur. Sürtünme modeli önermenin önemi, dokuma kumaşların yapısal parametreleri dikkate alınarak dokuma kumaşların sürtünme özelliklerinin tahmin edilebilmesidir. Bu model, deneysel test prosedürleri olmaksızın çeşitli dokuma kumaş türlerinin sürtünme direncinin tahmin edilmesi için kullanılabilir.

PENYE KUMAŞ ALIMI YAPILIR…

Kumaş veya iplik sayısı:

Çözgü iplikleri ve dolgu iplikleri sürekli olarak benzer çapta değildir. ayrıca bir yönde kullanılanlar, zıt yöndekilerden daha yakın olabilir. Genellikle çözgü iplikleri, bir kumaşın üzerindeki gerilim çözgü üzerine düştüğü için, iplikleri doldurmaktan daha fazladır.

PARÇA KUMAŞ ALIMI… YAPILIR

Çerkezköy toplu kumaş satın alım yerleri,toptan kumaş alım yeri Çerkezköy,penye kumaş satın alım yerleri Çerkezköy,Çerkezköy ham kumaş alım yeri,tekleme kumaş alım yeri Çerkezköy,

Şemsiye gibi bazı kumaşlar yakın dokunurken vual gibi kumaşlar gevşek dokunmuştur. Sıkı dokunmuş bir kumaş, büzülmeden, dikişte daha az kaymadan formunu korur ve gevşek dokunmuş bir kumaştan çok daha dayanıklıdır. Dokumanın yakınlığı veya gevşekliği kumaş sayısı ile ölçülür. bu, kurutma ve bitirme sırasında büzülme ile değişebilecek inç kare uçlarının ve uçlarının sayısına göre belirlenir.

VİSKON KUMAŞ SATIN ALIMI YAPILIR

Çözgü numarası ile iplik sayısı 1 olarak yazılır, örneğin inçte altmış çözgü ve elli dolgu varsa, sayı altmış X elli olur. İplik sayısı bir kumaşın standardını gösterir. Yüksek sayım ve düşük sayım giysiler vardır. Sayım, bir iş parçacığı sayımı ile oluşturulur. Sayım için toplama camı veya keten test cihazı olarak bilinen küçük bir cep basit mikroskobu kullanılır.

ŞİFON KUMAŞ ALIMI…

– birkaç çözgü ipliği ve çok sayıda dolgu ipliği kumaştan çıkarılır.

– Kumaşın rengi açıksa, siyah malzemeden bir kesim çıkarılır veya tam tersi.

– Test cihazı, kıvrılmış kenara yerleştirilir.

– Test cihazı içindeki açıklık ¼” m² olduğundan, iplikler sayılır (önce çözgü sayısı, ardından dolgu).

– Daha sonra her bir yöntemi çalıştıran iplik çeşitleri dört ile çarpılarak inç başına numara elde edilir.

– Bir pim genellikle iplikleri ayırmayı destekler.

Kumaş dengesi:

Adana parça kumaş nereye satarım,adana ham kumaş satın alanlar,adana seri sonu kumaş alanlar,adana sezon sonu kumaş alanlar,adana kumaş nereye satılır,kumaş nereye satarım adana,adanada kumaş kimler alır,

Çözgü ipliklerinin dolgu ipliklerine oranı, bir kumaşın dengesi nedeniyle bilinir. İnç için çözgü {sayı|miktar|miktar} ve dolgu sayısı hemen hemen aynıysa (on iplik farkı değil), örneğin sayı altmış X elli ise, bir kumaşın iyi bir dengeye sahip olduğu söylenir, kuyu olabilir. Kumaşın dengesi, çözgü ipliklerinden daha zayıfsa, dolgu iplikleri üzerinden kayma eğilimi gösterir. Çeşitli yıkamalara sahip gömlekler, yastık kılıfları ve havlular iyi bir dengeye sahip olmalıdır.

Kenar:

Kenar, kumaşın geri dönmek için döndüğünde dolgu ipliği ile şekillendirilen bir kumaşın kendi kenarıdır. Birçok şekilde yaratılmışlardır –

– Düz kenarlar: Bunlar kumaşın geri kalanına benzer. Çekme yapmazlar ve giysi yapımında dikiş kenarları için kullanılabilirler.

TOPTAN KUMAŞ ALIMI YAPILIR…

– Bant kenarları: mukavemet sağlamak için daha büyük ve katlı iplikler için hazırdırlar. Düz kenarlardan daha genişler.

Kumaş alım yerleri,kumaş satım yerler,ham kumaş satım yerleri,penye kumaş satım yerler,toptan kumaş alım yerleri İstanbul,parça kumaş alım yerleri İstanbul,

– Bölünmüş kenarlar: havlulara benzer dar öğeler, dokumadan sonra 2 veya daha fazla yan yana dokunarak oluşturulduğunda kullanılırlar. Kesilen kenarlar bir makine, zincir dikiş veya kenar ile tamamlanır.

parti kumaş alanlar. Lazerli kenarlar: Genellikle sentetik elyaflar için kullanılan şeridin ısıyla kapatılmış kenarlarıdır.

Yorum Yap