Saten Kumaş Alanlar

Saten Kumaş Alanlar
Saten Kumaş Alanlar

Saten kumaş

Saten beş saten denilen ayrıca Saten olarak bilinen bir kumaş, vardır. O kadar beş saten adlandırılan, saten olup, bir taraf çok düzgün, iyi parlaklık genellikle yoktur. Özellikler genellikle × 100D 75, 75 × 150D gibi. Başlangıç malzemesi: pamuk gibi karıştırılabilir ya da polyester saf olduğu lif  farklı dokuların kumaş oluşumu. Ağırlıklı olarak kadın pijama veya

Saten Kumaş Alanlar
Saten Kumaş Alanlar

çamaşırı kumaş her türlü kullanılır. Ürünleri yaygın salgın, parlak örtü, yumuşak imitasyon olan ipek etkisi.

Çeşitli ortak saten kumaş

Saten Kumaş Alanlar. Geleneksel bir saten dokuma bükümsüz elyaf ve polyester çözgü büyük parlak hammadde olarak (bükülmüş)  polyester atkı ipliği kumaş, saten dokuma su jeti serpiştirme nedeniyle büyük parlak ipekle çözgü için, yapılan kumaş ışık, yumuşak, rahat, parlak bir cazibesi vardır ve diğer avantajlar yakın gelecekte kumaş pazar yeri işgal etti. Kumaş genişliği 160cm olup. Şimdi gri piyasa işlem fiyatı kumaş leke yapabilir m, ama aynı zamanda baskı olduğunu. Sadece vb gündelik pijama, sabahlık, yapım ve ideal kumaş yatak takımları olduğunu, minder benzeri, yatak örtüleri hazırlanıp edilebilir. Koyu gri, deve gri, pembe, lacivert, kahve, baskılı kumaşlar çoğuna, böylece lacivert ve ondan fazla çeşit pazara geçerli renk “yedi renkli baskı.”

Saten Kumaş Alanlar. Son zamanlarda siparişlerin neden streç saten elastan kumaştan enjekte edilir 2. büyük parlak polyester kumaş spandex 40D büyük parlak iplik ile atkı ipliğinin yana saten dokuma tezgahında örülmüş hammadde olarak, kumaş sahiptir, böylece, çekici elastik, esnek, ince ve hafif konfor, parlaklık ve diğer avantajlar yakın gelecekte kumaş pazar yeri işgal etti. Kumaş çok geniş, sadece vb rahat pantolon, spor giyim, takım elbise, yapım ve ayrıca yatak malzemesi kullanır. Hem baskı ve boyama kumaş var, cari piyasa rengi özellikle lider ürünler için koyu renklerle vb koyu gri, deve gri, pembe, lacivert, kahve, lacivert, ondan fazla çeşit vardır. rahat giyim kumaşları ve popüler giyin.

 

v
Saten Kumaş Alanlar

Polyester saten bambu  büyük parlak üçgen şeklinde olan, saten kumaşlar dayalı kavramsal bir değişiklik, jet dokuma işlemi, tek bir uygulama işlemi ve redüksiyon dokuma hammadde olarak bambu elyafı atkı ipliği çevre dostu boyama, ürün tasarım roman “büyük parlak ipek” ve “bambu ipek” akıllı  ve maç, bu yüzden kumaş ve bambu benzeri tarzı parlak etkisi saten bırakarak kumaş, konforlu, yumuşak aşınmaz vardır vb, sıcak parlak, bu sadece Sonbahar Bayanlar vb külotlu çorap, eğlence takım elbise, aynı zamanda yatak takımları, ev dekorasyon idealdir bir kumaş yapmak için uygundur. Şu renkler vb koyu gri, pirinç gri, pembe, lacivert, kahve, lacivert ve 10’dan fazla çeşit pazara. Hangi 180 g ile ilgili, kumaş genişliği 150 cm olan ağırlık bitmiş beyaz baz  piyasa fiyatıdır. Ürünler ve eyalette diğer kıyı kentleri satılıyor. Operatör göre ortaya koydu: çekicilik benzersiz tarzı kumaş ağırlıklı olarak ihracat siparişlerini almaya dönük dış ticaret giyim üreticilerinin iyilik kazandı.

Bükümsüz saten, büküm saten, streç saten ipek, streç saten mat, saten ithalat nefes, saten, saten elbise, ve diğer zengin ipek, saten ve baskı, çırçırlama, bronzlaşma da vardır kıvırma ve diğer işlenmiş ürünler. Giyim, ayakkabı, çanta, ev tekstili, el sanatları üretim uygulanan ürünler

Saten ve pazar umutları kullanın

Saten Kumaş Alanlar. Son zamanlarda, tüm düz yarı mat ipek kumaş pazarı yavaş hareket eden piyasada hala ve artık düz kumaş Polyester fiyatları türlerin büyük çoğunluğu yarı mat ipek kumaş kapasitesi azalmaya neden olan çevrimiçi para kaybediyor edilmiştir, malolan.

Bunun yerine, saten görünümü, iyi bir ivme saten kumaşın mevcut satış potansiyelinin piyasa açısından fazla ürün, ciro satan.

Operatör “streç saten” kumaşın numaraya daha çeşit ürünleri satan saten, öğrenilen itibaren. Ağustos ayından bu yana piyasadan ürün bu yıl satış konusunda iyimser olmuştur. Daha yenilikçi ürün tasarımı, kumaş benzersiz tarzı, tüketicilerin bir kumaş biridir iyi saten flaş görsel etkiye sahiptir.

Kumaş çok geniş, sadece vb rahat pantolon, spor giyim, takım elbise, yapım ve ayrıca yatak malzemesi kullanır. Kumaşlar giysiler giymek konforlu ve çok popüler yaptı. Çok çekici, ince ve hafif büyük parlak çözgü ipliği kumaşın kullanılması çünkü büyük bir parlak dokuma tezgahında bir saten dokuma içinde birbiri ile dokunmaktadır, hammadde olarak 50D, kullanılan “streç saten” kumaş, esnek, esnek, rahat, parlak ve diğer avantajlar yakın gelecekte kumaş pazar yeri işgal etti.

Düz kumaş kurum saten doku değişiklikleri, iç içe geçmiş bir hava püskürtme tezgahının ve sonra haşılı giderilmiş dokuma olarak, yumuşak, özellikle iyi, yumuşak, nefes alabilir kumaş işleme sonra ön küçülen ve 150 cm arasında düzgün kumaş genişliği.

Nedeniyle son nispeten güçlü talep nedeniyle, müşterilerin çok iyi satmak dokuma, siparişler artış heyecan görmek istiyorum, cari gri piyasa fiyat / m yaklaşık 5.80 yuan olduğunu. Buna ek olarak, büküm saten giyim üreticileri ağırlıklı olarak gündelik pantolon, spor olarak kullanılan, umut verici olmuştur, ama aynı zamanda yatak malzemesine, ürün hem boyalı, orada basılmış olduğunu.  Onun baştan çıkarıcı cazibe artık satış da oldukça iyi, tüccarları çekti ile jakar saten, çağdaş konfor, yeni kumaş birinde sanatsal ayarlayın. Saten görünüm ürünleri satan devam edecek bekleniyor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın