Parça Kot

Parça Kot
Parça Kot

Kot dünya çapında her yaştan insanlar tarafından giyilen bir giysi. 19. yüzyılın ikinci yarısında bakır perçinli pamuk asker olarak Levi Strauss tarafından tanıtılan kot, dünya genelindeki çoğu erkek ve kadının gardıropunda görülen bir tür askere dönüştü. Evrensel bir temyiz ve çok genç ve engebeli bir imaja sahiptir.

Parça Kot
Parça Kot

Parça Kot. Kotlar, günlük işyeri dışındaki erkekler ve erkekler tarafından giyilir ve rahatlıkla kullanılırlar. Öğrenciler, temel 5 cepli kotları olmadan yaşayamazlar ve her vesile için hazır olmak için dolablarında birçok kot çifti vardır. Baskın olmaksızın giyilebilen kot, diğer resmi pantolonlardan daha çok tercih edilir. Jeans de diğer resmi pantolonlar gibi yıkamayı gerektirmez. Mavi, jeanlere benzersiz kimliğini veren birçok renkte boyanmış renktir.

Denim kumaşın adıdır. % 100 pamuklu ve çok rahat olan pamuktan yapılmış bir kumaştır. Bu kumaş her yaştan erkekler ve kadınlar için kot, ceket, gömlek, çanta, çanta ve diğer birçok aksesuar yapmak için dünyada yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bununla birlikte, ‘kot’ bu kimliğe bir kimlik kazandıran bir giysi. Bu kumaş mavi pamuklu ve diyagonal çalışan paralel çizgiler olan dimi oluşturmak için beyaz pamuklu bir dolgu ipliği olduğu, çözgü ipliği ile dokunur. Denim hazır giyim. Hazır giyim ve aksesuarlardan imal edilmiştir.

Parça Kot. Denim’in ayırt edici deseni dimi örgü olarak bilinir. Bu ince ve iç içe dokunmuş mavi ve beyaz pamuk iplikleri kullanılarak oluşturulmuştur. Kumaş deseni, çapraz bir efekt yaratmak için iki ipliği birbirine geçirerek ve denim kotlarında görülen ince çizgileri üretmek suretiyle oluşturulmuştur. Geleneksel pamuklu elyaf, rahat bir his yaratmak için bükümlü, dokuma ve sarılabilir, ancak kotun kendine özgü diyagonal desende bükülmez.

Kumaş Son İşlem

Parça Kot
Parça Kot

Parça Kot. Pamuklu ve kot farklı görünümlerini, fabrika üretim sürecinde kumaş işleniş biçiminden türetir. Denim, önceden yıpranmış bir görünüm yaratmak için önceden yıkanabilir ve kumla inceltilebilir veya modaya uygun soluk bir görünüm vermek için kumla yıkanabilir. Diğer pamuklu ürünler de ağartılıp boyalı ancak taze ve canlı görünmesi için. Denim, genellikle pembe boyalı indigo iken, pamuk gökkuşağının tüm renkleri ile boyanır.

Ürünler

Denim, giyim, çanta ve bazen sandalyeler ve kanepeler için kapak yapmak için kullanılır. Pamuk perdeler, yatak takımları, halılar, ciltli bezler ve çadırlar gibi daha geniş ürün yelpazesinde kullanılır. Denim, diğer pamuklu mallardan farklı olarak algılanıyor. İnsanlar kot pantolon ve rahat kıyafetlerle ilişkilendirirken, pamuk çeşitli ürünlerle ilişkilendirilir.

Parça Kot. Güvenlik ömrü ceketleri yansıtıcı kumaşlarla yapılır. Ayrıca, diğer giysiler yansıtıcı kumaşlarla yapılır. Reflektif kumaşlar kişiyi kalabalıkta veya herhangi bir türde bilgilendirmeye yardımcı olur. Sahil güvenlik görevlileri bazen elbiselerini yansıtıcı can yeleklerinden oluşuyor.

Reflektif elyafın birçok diğer kullanışlılığı da var, dayanıklılığı ve kullanışlılığı açısından da en iyi kumaşları yapıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın